השקעות קטנות

השקעות קטנות

למרות שאנשים רבים אינם בטוחים כיצד להשקיע סכומי כסף קטנים, מאמר זה נוצר בכדי להראות לך כיצד להשקיע באופן יעיל את החסכונות שלך באינטרנט.

בחרנו ברעיונות השקעה קטנים מכיוון שהם נגישים לקהל רחב

מובנים ולפי דעתנו מועילים להתחיל את מסע ההשקעה שלך. אנו ממליצים לך אם כבר יש לך תיק מגוון או שתרצה להכיר את ההשקעות הקטנות הטובות ביותר עבורך. כדי להבין טוב יותר כיצד להגביר את הכסף שלך, עיין ברשימת טיפים להשקעה שלנו להשקעות קטנות ובינוניות. במאמר זה אנו אגיד לך כיצד ליצור תוכנית אישית מושלמת להגדלת עושרך.

למרות שאתה עדיין צריך לעשות את שיעורי הבית שלך ולברר על השקעות, יש כמה דברים חשובים שאתה צריך לזכור בדרכים שונות לפני שתתחיל להשקיע.

אסטרטגיות השקעה לטווח קצר כוללות השקעה במלווים של עמיתים לעמית והפקדת כסף בחשבון חיסכון

אם ברצונך להשקיע בתוכנית פרישה בחסות מעביד, עליך לבחור בה במקום. לא משנה כמה כסף יש לכם ואיך תשקיעו אותו, זה צריך להיות אחד הצעדים הראשונים שתעשו.

דרך נוספת להתחיל בקטנה היא קרן Exchange Exchange Fund (ETF), הדורשת השקעה מינימלית של 1,000 עד 2,500 דולר לחודש, או כ -10 דולר ליום.

זו אפשרות נהדרת אם אתה רוצה להימנע מעמלות גבוהות ויש לך גישה נוחה לכסף

אך אתה יכול גם להשתמש באפליקציית מיקרו-השקעות המאפשרת למשקיעים להשקיע סכום כסף קטן בבת אחת. אם יש לך רק 500 עד 1000 דולר וברצונך להתחיל להשקיע, עליך ללמוד כיצד להשקיע במסגרת התקציב שלך. אפשר להתחיל בהשקעות של 100 דולר בלבד, אם זה לא טון מזומנים, או אפילו גדול כמו השקעה של 1,000 דולר בקרן השקעה, כל עוד מתחילים בהשקעות קטנות. גם אם זה לא הרבה כסף, עדיף להקדיש זמן לבניית מזומנים ולהרחבת אפשרויות ההשקעה.

כדי להשקיע במניות בודדות, עליך לפתוח חשבון השקעה רק אצל המתווך ולבצע הפקדות רגילות של 100 דולר. אתה יכול פשוט להפקיד סכום קטן מתלוש המשכורת שלך לחשבונך ואז להתחיל להשקיע כל סוג של השקעה שההון הזמין שלך או תוכנית המעסיק שלך מאפשרים. ברגע שיש לך 1,000 דולר, 500 דולר או 20 דולר להשקעה, אתה מתחיל לבצע השקעות קטנות, כמו השקעה של 1000 דולר בקרן השקעות.

אם עדיין אין לך 1000 $ להשקיע

אסטרטגיה זו תעזור לך ללמוד כמה כסף צריך להיות מושקע עבור סכום זה. בין אם אתה מנסה לחסוך לפנסיה, להרוויח הכנסה נוספת או להשיג יעד כלשהו אחר של חיסכון, הנה כמה דרכים בהן אתה יכול להתחיל להשקיע בפחות מ -500 דולר ולהיות מוכן לפני שתתחיל אפילו לממן את ההשקעות הקטנות שלך. כאן יש לך 15 דרכים להשקיע סכום כסף קטן, ואין שום דבר שמונע ממך להשקיע במשהו.

עד כה דנו בהשקעה בחברות אחרות

אך השקעה בהקמת עסק משלך יכולה להיות המיזם הרווחי ביותר, גם אם יש לך רק כמה מאות דולרים זמינים. אם אתם מחפשים סכום כסף קטן להשקעה, זה עשוי להוכיח אפשרות טובה. אם אתה לומד לקבל החלטות גדולות עם רעיונות השקעה קטנים, תוכל ליישם מיומנויות אלה להחלטות שלך בהמשך. לא משנה כמה כסף יש לך, ישנן דרכים להעביר את רכב ההשקעה שלך למקום בו תוכל להתחיל לייצר זרמי הכנסה פסיביים עוד היום.

בהשקעה בקרן יש סכום כסף קטן המתפרש על מגוון רחב של הנפקות אגרות חוב

כמו באג"ח עירוניות. אם אתה תוהה כמה כסף אתה צריך להשקיע במניות, מניות בודדות הן גם אפשרות. רכב השקעה זה מציע פיזור בכך שהוא מאפשר לך לקנות כמויות קטנות של מניות רבות ושונות תמורת השקעה צנועה.

השקעות קטנות כמו 20 $ גדלות הרבה יותר מהר מאשר גדולות אם מושקעות באופן קבוע

עדיף להתחיל השקעות קטנות ולהגדיל אותן לאורך זמן מאשר להעלות את הריבית. הוסף השקעות קטנות יותר ויותר ותופתע מכמה עושר אתה יכול לצבור אפילו בשינוי מועט.

השקעות בטוחות עם תשואות גבוהות הן הדרך הטובה ביותר לצמוח

להגן ולבנות שגשוג מתמשך. השקעה באחריות היא אחת הדרכים העלות ביותר, היעילה והטובה ביותר להגדיל כסף. ורוב סוגי ההשקעות נגישים לכולם כמעט, ללא קשר לגיל, הכנסה או קריירה.

אפליקציית Micro Investing מאפשרת לך להשקיע סכום כסף קטן במניות גם אם אינך יודע דבר על שוק המניות

ישנן אפשרויות רבות וטובות לאנשים שרוצים להשקיע בהשקעות קטנות כמו מניות, אג"ח, קרנות נאמנות והשקעות קטנות אחרות ", אומר דייוויד סיגל, יועץ השקעות רשום ומייסד שותף של DRIPS Advisors. הידוע יותר בשם D RIPS, זה זו תוכנית המאפשרת לך להשקיע סכומים קטנים מכספיך במניות של חברות המשלמות דיבידנדים. היא אידיאלית עבור משקיעים צעירים המעוניינים להשקיע כסף מחדש המניב דיבידנדים לצמיחת תיק, כמו גם אנשים המחפשים השקעות המניבות תשואות פסיביות.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן