השקעות נדל"

השקעות נדל"

במאמר זה אנו מגלים מה קרן הגידור חושבת ש- Quotient Technology Inc. (סימול: QUOT) היא ההשקעה הטובה ביותר כרגע. הטיפש המוזר שמחזיר את המשקיעים ליסודות ההשקעה בסדרה החדשה שלנו השקעה בנאמני השקעות נדל"ן (REIT). ניתן לסחור בריטים בבורסת ניו יורק, ברשות ניירות ערך בארה"ב (SEC) ובורסות אחרות.

אמריקה

היא שוק המניות הטוב ביותר להשקיע בו, ואתה יכול להיות בטוח שכסף שלך בטוח כאן. אתה לא צריך לעשות הרבה מחקר כדי להבין חברות כדי להיות מסוגלות לקבל החלטות השקעה גדולות. שוקי המניות הם הימור, אך אנו יכולים להגדיל את הסיכוי שלנו להשקיע טוב על ידי ביצוע שיעורי הבית שלנו על חברות. אם אתה לא מוצא חברה שאתה חושב שהיא אטרקטיבית, פשוט הכניס כסף לבנק עכשיו.

תוכנית ההשקעות לונגהורן מבית Lifestyles Unlimited מתאימה בדיוק עבורך (4 במרץ 2015)

ויש לנו תיאור מקרה ארוך ונשתתף בסדנה קטנה בחינם בשבועות הקרובים כדי לראות אם אנחנו ימין. אם ברצונך ללמוד את המיטב ולקבל החלטות השקעות חכמות להשגת חופש פיננסי, הצטרף אלינו והצטרף לצוות Lifestyle Freedom Financial, שם תוכל לעבוד עם הצוות שלנו וללמוד מהעקרונות ולקבל השקעת נדל"ן בחינם. L Lifestyle Pitch Financial Pitch הוא הסמינר הקלאסי להשקעות נדל"ן שמגיע עם סמינר בחינם ובונוס השקעה של 10,000 דולר לכל המשתתפים. Lifestyle Unlimited עוזר לך לממש את חלומותיך על ידי יצירת הכנסה פסיבית מנדל"ן ולמידה מהמיטב שלנו. תוכלו להשתתף בסמינר להשקעות נדל"ן שלנו, בכל שעה ביום או בלילה, בכל מקום באמריקה, בחינם.

זה אולי נראה לא אינטואיטיבי להיות מונחה על ידי פחד

אבל מה שהוא באמת אומר הוא לשים לב לשוק ולהיות ספקן לגבי מה שהקהל עושה. אחת מהצעות המחיר הגדולות ביותר היא Buffet, שמדגישה את החשיבות במיצוי כל הזדמנויות בכל הנוגע להשקעות נדל"ן, במיוחד בשוק האמריקאי.

אם הציטוט לעיל מאת וורן באפט מתפרש כמקסום התשואה לטווח הארוך

אז תן לכסף שלך לגדול והשקיע אותו בדרכים שיעניקו לך תשואות נהדרות בעתיד. הכינו תוכנית חכמה לעתידכם והגנו והרחיבו את תיק ההשקעות על ידי גיוון זה בזהירות. ברגע שתתחיל להסתגל אליו, תוכל להפחית את תיק ההשקעות שלך להשקעות המשקפות את יעדיך. היה סבלני וייתכן שתוכל לממן את עצמך במשך דורות רבים, אך הקפד להשקיע ברכוש לאורך זמן.

עליך לנקוט באמצעי זהירות ברמת הנכס

כדי להפחית את ההכנסות התפעוליות, ולכן מדיניות ההשקעה שלך חייבת לכלול נכסים שאינם נדל"ן. אם המנהל שלך לא מוכן להימנע מסיכון יזמי, יתכן שהוא יצטרך לוותר, בעוד שמכסות אחרות יכולות להכיל גם השקעה בנכס. אתה יכול ליצור מכסה משלך או לקנות נדל"ן באזורים שבהם יש שביל, אבל אתה צריך לקנות איפה שהדרך. חתרו ל"מכסת נדל"ן "וקנו אותה באזור שאין דרך כמו בארצות הברית.

השורה התחתונה היא שאם אתה מנסה לבנות עושר, אתה לא יכול להרשות לעצמך להחזיק כסף בחשבון חיסכון שמשלם מעט ריבית. אל תאחסן את כספך בנכסים אחרים שבסופו של דבר אינם משרתים את מטרתך לחופש כלכלי.

לאבד כסף

הוא חלק בלתי נמנע מההשקעה, ואין שום דבר שתוכל לעשות כדי למנוע זאת, אך סירוב לשלם יותר מדי עבור השקעה ממזער את הסבירות שהנכסים שלך ייעלמו אי פעם או יושמדו פתאום. אם המעיים שלך אומרים לך שמשהו הוא השקעה גרועה, אל תשכנע לקנות אותו. גם אם איננו יכולים לשאת את המחשבה לאבד כסף בשוק, אנחנו לא צריכים לנתק את עצמנו ממשקיעים רציניים. לא משנה כמה אתה נזהר, הסיכון היחיד שאף משקיע לא יוכל לחסל אי פעם הוא הסיכון לטעות. אם אתה מתעקש על מה שגרהאם כינה את שולי הבטיחות, לא משנה כמה השקעה זה מרגש, אתה יכול למזער טעויות אחת או שתיים ולא לשלם יותר מדי על ידי תשלום יתר. פוטנציאל סיכון זה הוא הלב כמעט של כל מה שאנחנו עושים כשמדובר בשוק המניות ובכסף.

אף אחד לא אוהב להפסיד כסף וזה בלתי נמנע שכל משקיע יסבול מהפסדים מעת לעת

עם זאת, כדי להיות משקיע חכם עליכם לנקוט בצעדים הנדרשים בכדי להבטיח כי לעולם לא תאבדו את מרבית כספכם. שווי ההשקעה הוא ונשאר פונקציה של המחיר שאתה משלם עבורו. אם אתה יכול לתת כסף במקום להשקיע אותו, תלמד לחיות על פחות ממה שאתה מרוויח.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן