השקעות נדלן

השקעות נדלן

השקעות נדל"ן למתחילים הן קלות יותר מבחינה רעיונית מאשר לשחק במונופול, אם אתה מבין את הגורמים הבסיסיים של השקעה וסיכון כלכלי. אם אתה רוצה ללמוד כיצד להעריך הזדמנויות השקעה כפי שמשקיע מקצועי עושה, קורס זה בשבילך. ברוכים הבאים לניתוח אסטרטגיות השקעות נדל"ן וכיצד להשתמש בטכניקות מקצועיות להערכת אפשרויות השקעה בנדל"ן. גם אם אינך יודע הרבה על השקעות בנכסים, כדאי לך לשקול אסטרטגיה פסיבית.

אם אתם מעוניינים במסלול חלופי

תוכלו לשקול קרן נכסים, כמו קרן פרייבט אקוויטי או פלטפורמת מימון המונים כגון קיקסטארטר. כך או כך, ישנן מספר אסטרטגיות שיש לקחת בחשבון אם ברצונך להשקיע ברכוש אך אינך מעוניין בכאבי הראש הנלווים לכך. אם רכישת נכס יקרה מדי עבורכם, תוכלו להוסיף בצורה זו נכס לתיק ההשקעות שלכם. לחלופין, תוכל גם להשקיע בנדל"ן בדרכים אחרות, כגון קרן פרייבט אקוויטי או פלטפורמת מימון המונים, מכיוון שאינך רוצה להתמודד עם הנכס.

אם ברצונך להיות בעלים של נכס להשכרה אך אינך מחפש את הטרחה של להיות בעל בית, קבוצת השקעות בנכסים עשויה להיות הפיתרון עבורך. הם קבוצה של אנשים שרוצים להחזיק נכסים להשכרה בלי כל הטרחה בניהול אותם.

אתרים מסוימים

כגון Fundrise ו- Realty Mogul, מאפשרים לך להשקיע ברכוש מסחרי ומגורים ולקבל תמורתם חלוקת תזרים מזומנים. להשקעות ברכוש היתרון בכך שקל יחסית לפצח אותן ויכולות להציע יתרונות מס משמעותיים. המסים שאתה משלם על ההשקעה שלך יהיו תלויים בסוג ההשקעה שאתה מבצע ואיך אתה משקיע. מיסי רכוש יכולים להשתנות במידה רבה, תלוי אם אתה משקיע בהשקעה מסחרית, מגורים או נדל"ן, אך הם מציעים יתרונות מסוימים, כגון הפסקה קלה יחסית.

ישנן דרכים רבות ושונות להשקיע בנדל"ן, וישנן מספר דרכים בהן אתה יכול להשקיע את הכסף שהרווחת קשה. ישנן דרכים מצוינות להגדיל את עושרך, הן מבחינת שווי ההשקעות שלך והן מהטבות המס.

ואנגארד VNQ

למשל, הוא תעודת סל נדל"ן שמשקיעה במניות שהונפקו על ידי קרנות השקעה בנדל"ן (REIT) שנקנו על ידי חברות השקעות פרטיות כמו גולדמן זאקס ומורגן סטנלי. סוג זה של השקעה בנדל"ן מתמקד ברכישה והפעלה של נדל"ן איכותי, זול ואיכותי ובהחזר כסף מדמי השכירות של הדיירים.

תזרים מזומנים

הוא גורם חשוב בבחירת נכס. השקעה, אך ישנם יתרונות אחרים של בעלות על נכס שיכולים להשפיע על הנכס שתבחר. הבונוס הגדול ביותר של השקעה בנכס הוא שהמשקיע יכול להרוויח הכנסה חודשית מנכסי השכרה כדי לכסות את הוצאותיהם. בעלי המניות ב- REIT יכולים להרוויח את החלק הארי. מהכנסות השקעות הנדל"ן שלהם על ידי רכישה וניהול של נדל"ן במקום לקנות אותם בעצמם.

אם אתה לא חדש בהשקעות בנכסים

קרא את המדריך שלנו כדי למצוא את אסטרטגיית ההשקעה המתאימה לך. אז זכור, עקוב אחר ונקוט בצעדים אלה כדי שתוכל להתחיל ולהתחיל להשקיע שוב בקרוב. אתה יכול לשכוח מזה ולהתחיל שוב בקרוב, אבל אם לא, זה יכול לגרום לכאב רב בעתיד.

אם אתה עדיין שוקלים את היתרונות והחסרונות o אם אתה משקיע בנכס, תצטרך לדבר עם סוכן נכסים בשוק המקומי שלך. אם אתה תוהה אם יש מקום לזה בתוכנית לבניית עושר, שב ונהל שיחה עם איש מקצוע בתחום ההשקעות.

למצוא נכס להשכרה טוב במיקום יפה

הוא סוג פעיל של השקעה בנכס ודורש זמן, מחויבות ומחויבות. אם אין לך זמן או כסף מסוג זה, כדאי לך לבחון נאמנות להשקעות נדל"ן (REIT). ReITs הם אפשרויות טובות אם אין לך קרנות שמסוגלות לקנות נכס אך עדיין מעוניינות בנכס כהזדמנות השקעה.

אתה יכול להרוויח מהם הרבה כסף אם אתה מוכן יותר לעשות את מה שצריך, אך אינך יכול להרשות לעצמך כי בדרך כלל לא ניתן למשקיע בודד לקנות ישירות. למשקיעי נדל"ן יש מעט אפשרויות אחרות בבחירת ההשקעה שלהם.

כאשר אתה משקיע בקרן השקעות נדל"ן

היא מוסדרת על ידי ה- SEC ומנוהלת על ידי נותנת החסות שלה. המשמעות היא שלמשקיעים אין השפעה משמעותית על אסטרטגיית ההשקעה של נותנת החסות. כמו בכל החלטת השקעה, השקעת הנדל"ן הטובה ביותר היא זו שמשמשת אותך כמשקיע בצורה הטובה ביותר.

השקעה בנדל"ן היא עסק המאפשר לך להשתמש בכסף של אחרים כדי לעזור לך לקדם את ההשקעות שלך בקרנות נדל"ן ובסוגים אחרים של השקעות.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן