השקעות נדל"ן בקפריסין

השקעות נדל"ן בקפריסין

במאמר זה נסביר מדוע עלויות הנכסים בצפון קפריסין עולות מדי שנה ואילו יתרונות עומדים לרוכשי הנכסים הללו. המדריך השלם שלנו לנדל"ן בקפריסין כולל את כל מה שצריך לדעת על רכישת נדל"ן קפריסאי.

ברצוננו ליצור איתך קשר עם עורך דין שיסייע לך ברכישת נכס בקפריסין ובבקשת אשרת זהב לקפריסין

ניתן ליצור איתנו קשר לקבלת מידע נוסף על עלויות העסקה של נכסים בצפון קפריסין או כדי לראות כיצד הם משתווים לשאר אירופה מבחינת מחירי נכסים, מיסים, עמלות ועלויות אחרות.

אם ברצונך ללמוד עוד על שירותי השקעות הנדל"ן שלנו בקפריסין, אנו ממליצים לפנות לאחד ממומחי הנכסים שלנו. מדוע אינך מדבר איתנו כאשר אתה קונה נכס בקפריסין עם מגוריך או אזרחותך?

עליהם לעמוד ברף ההשקעה המינימלי

כדי לזכות במגורי קבע בקפריסין ו / או אזרחות של הרפובליקה של קפריסין. אתה זקוק להשקעות של 1,000 יורו לפחות כדי להגיש בקשה למגורים זמניים או אזרחות בקפריסין, או לפחות 2,500 אירו לשנה למגורים ולאזרחות. מומלץ לשקול 15% מעל מחיר הרכישה בכדי לכסות את דמי הרישום ואת עלויות המשפט בהתאמה לבחירת עורך דין מקרקעין בקפריסין. ל- EMI החודשי, אליו אתה תורם כמעט 100%, חשיבות רבה למי שמשקיע בנדל"ן קפריסאי.

אם אתם מחפשים מקום מגורים באי יפהפה זה

כדאי מאוד לרכוש נכס בקפריסין. קפריסין מציעה סיכויי השקעה טובים עבור מי שמשיג רווחים כספיים גרידא ורודף אחר יעדי ההשקעה שלהם בנדל"ן באמצעות דרכון שני, מגורים קבועים ואזרחות, בין אם מדובר במגורי קבע בארצות הברית, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד, גרמניה, צרפת, איטליה, ספרד או כל מדינה אחרת.

לקפריסין

תכשיט הים התיכון, יש הרבה מה להציע למשקיעים הודים ומציעה הזדמנויות נהדרות. מכיוון שקפריסין היא אי עם קו חוף בירידה, שבו הפיתוח נמכר במידה רבה, יש להשקעות נדל"ן ערך מועט שיעלה ערך לאורך זמן. הביקוש לרכוש עולה על ההיצע, שכן ישנם מעט נכסים למכירה בבירה הקפריסאית ניקוסיה. ישנם 5,200 מ"ר של נכסי מגורים ומסחר בקפריסין, מהם סך של 1,500 מ"ר של נכסים מסחריים.

אתה יכול גם לרכוש אזרחות בקפריסין, שם תצטרך להשקיע לפחות 300,000 אירו בכניסה לאיחוד האירופי. התהליך המלא של קבלת אזרחות בקפריסין אורך שלושה חודשים, אפשרות ההשקעה שתבחר.

לכן אנו ממליצים שתקבל עורך דין מקרקעין בקפריסין שיטפל בבקשה כולה עבורך. ברגע שתתן לו לעשות את העסק שלך, הוא יכול לרשום את הנכס שלך בצורה היעילה ביותר.

אם אתה רוצה למכור את ההשקעה שלך בעוד 5 שנים

אין לך מושג כמה מחיר הרכישה יהיה גבוה. אתה יכול לקבל אישור שהייה בקפריסין בנדל"ן על ידי רכישת נכס חדש עבור ערך מינימלי (300K יורו) לקבלת חנינת מס של עד 6 חודשים תמורת הכנסות השקעתך בנדל"ן. לאחר שקיבלתם, עליכם להגיש בקשה לאישור שהייה בקפריסין ולוודא שהוא תקף למשך 3 שנים לפחות. אם תמשיך בהשקעה שלך בנדל"ן, תוכל לקבל חנינת מס של 6 חודשים.

הסיבה להשקעה בקפריסין כעת

היא שממשלת קפריסין תנסה להאיץ את תהליך השקעת הנדל"ן עבור משקיעים זרים במדינה. על מנת למשוך השקעות זרות לקפריסין, מה שיגביר את נזילות המשק, הממשלה האיצה את הטיפול בכל הבקשות הממתינות לקבלת היתר שהייה בקפריסין וחנינת מס. אם משקיע זר בוחר את הנכס המתאים, יש לו עד שישה חודשים לטפל בבקשתו לקבלת היתר שהייה לקפריסין.

אם ברצונך להשכיר את הנכס שלך לשוכרים

השכרת נדל"ן בקפריסין מבוקשת מאוד עקב הביקוש המוגבר להשקעות נדל"ן במדינה. הפיתוח של תחום הנכסים עונה היטב לדרישה זו, והחלק הטוב ביותר הוא שרוב מכירות הנכסים בקפריסין מגיעות מההחזר על ההשקעה הגדול – מהצפוי. צפון קפריסין זכה לשבחים כמקום המושלם להשקעה בקפריסין בזכות יוקר המחיה הנמוך ואיכות החיים הגבוהה. הנה כמה סיבות טובות להשקיע בנדל"ן בקפריסין וליהנות מתוכנית ההשקעות של ממשלת קפריסין. תוכנית ההשקעות לקפריסין נועדה לעודד אנשים עשירים להשקיע את כספם בכלכלה הקפריסאית על מנת לקבל אזרחות קפריסאית בתמורה לאזרחות אירופית. לתכנית זו פוטנציאל רב שיכול להתברר מאוד בכמה שנים.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן