השקעות נדל"ן בחו"ל

השקעות נדל"ן בחו"ל

השתמש בהשקעות נדל"ן בינלאומיות כדרך למנף את הבעלות על נדל"ן בחו"ל בשלושת ה- REIT הבינלאומיים המובילים שלנו. אחד המשאבים המובילים בעולם להשקעות בנכסים בינלאומיים הודיע על המקומות המובילים לרכוש נכסים בשנת 2019. אין לנו נוסחת קסם להסתמך עליה, אך ריכזנו רשימה של מיטב אסטרטגיות ההשקעה הבינלאומיות שלנו לשלוש השנים הבאות .

אם אתה שוקל נכסי השקעה בינלאומיים

שלב ראשון הוא למצוא עסק נהדר להשקעות בנכסים. זה תמיד רעיון טוב לוודא שאתה מבין את הכללים והתקנות המסדירים השקעות בנדל"ן זר באמצעות IRA בניהול עצמי. מכיוון שכל מדינה שונה, המשקיעים צריכים לדבר בצורה הטובה ביותר עם מומחה מיסים לפני שהם משקיעים בנדל"ן בינלאומי. אם אינך שולט בשפה המקומית, תמצא את מיטב עורכי הדין המקרקעין שמבינים את חוקי מדינתך. שוחח עם כולם ויידע אותם שאתה משקיע שיכול לעזור להם או לכל אחד.

ביקור ביריד נדל"ן בחו"ל יכול לספק לך את כל המידע הדרוש לך בעת רכישת נכסים בחו"ל, כגון סוכני הנדל"ן הטובים ביותר, חברות ניהול נדל"ן ואנשי מקצוע אחרים.

על ידי הרחבת רשת הנדל"ן שלך והמומחיות הכוללת שלך

אתה מקבל יתרון עולמי כשאתה משקיע ברחבי העולם, היכן ואיפה אתה משקיע. תוכל גם לקבל יותר ביטחון בהזדמנויות ההשקעה שלך, אשר יכולות להיות מוגבלות אם תשקיע במדינה אחת בלבד בכל פעם. על ידי השקעה גלובלית והשגת תשואות גבוהות יותר עם אסטרטגיית השקעה נכונה ואסטרטגיות השקעה, תוכל להשיג יתרון על המתחרים שלך מבחינת ערך ההשקעות שלך והיכולת שלך להניב תשואות גבוהות.

כאשר משקיעים בנדל"ן בחו"ל, משקיעים מגוונים את השקעותיהם בין מדינות מולדת, ממשלות, מטבעות וכלכלות. חיוני שכל מי שמשקיע בנדל"ן בחו"ל יבין את אסטרטגיות ההשקעה השונות העומדות בפני משקיעים במדינות ובמטבעות שונים.

בחירת דרך להחזיק נכס בחו"ל

היא אחד הצעדים הראשונים לראות בנכס חדש בית עתידי פוטנציאלי. משקיעים שרוצים להחזיק ולנהל השקעות נדל"ן בינלאומיות משלהם יכולים לקנות בחו"ל, אך עליהם לבחור מדינה ולקנות רק למטרות השקעה, על פי הפדרל ריזרב האמריקני. וחשוב יותר, משקיעים יכולים לצפות לתשואות גבוהות יותר על השקעות הנדל"ן הבינלאומיות שלהם באקלים הנוכחי. התבונן בכמה מההשקעות הגדולות והמרבית ביותר ברכוש הבינלאומי העומדות לרשות המשקיעים כיום. אנו בודקים כמה מהשיקולים שעליך לשקול לפני שאתה נכנס לנדל"ן זר, כמו גם כמה דרכים שבהן אתה יכול להשקיע בנדל"ן גלובלי. ארה"ב – אסטרטגיות ספציפיות הן בין ההשקעות הטובות ביותר שמשקיעים נכסים צריכים לשקול לשנת 2020. עשר האסטרטגיות הפופולריות ביותר לרכישת נדל"ן בינלאומי ב -9 מדינות שורשותיהן בארה"ב, בכלכלה הגדולה בעולם ומקור הכנסה מרכזי עבור אלה קניית נכס בחו"ל.

אם אתם מעוניינים להשקיע בנדל"ן בינלאומי

חשוב להכיר את המצב הכלכלי והפוליטי במדינתכם על מנת לקבל החלטה מושכלת לגבי ההשקעה העתידית שלכם. לפני שנעמיק בזה יותר מדי, עלינו להזכיר שמטרותיך להשקעה בנדל"ן בחו"ל צריכות להיות ברורות מראש. יש צורך להבין את השוק הזר ולהיות מעודכן לגבי המצב הפוליטי והכלכלי של המדינה בה אתה הולך להשקיע.

זאת מכיוון שמשקיעים פוטנציאליים רבים משקיעים בנדל"ן

כדי להגן על נכסיהם הפיננסיים מפני חוסר וודאות במדינת מולדתם. אם אתה קונה נכסים זרים, אתה וזרים אחרים המתגוררים ובבעלותך רכוש במדינתך זכאים לקצבת דיור מהמדינה בה אתה משקיע את רכושך הזר. אם הנכס הזר החדש שלך הוא מקום מגורים פוטנציאלי, קיימות תוכניות בכמה מדינות למשקיעים להעניק תושבות לנתינים זרים שהשקיעו בחברות בשטחן או שמשקיעים בהן.

השקעה בנדל"ן מחוץ לארצות הברית אפשרית באמצעות IRA בניהול עצמי

401 (k) או תוכנית פרישה אחרת. כל ההכנסות מהשקעות נדל"ן זרות ממוסות בארצות הברית – תחת הפטור ממס הכנסה של ה- IRA או ניכוי מס הכנסה ממשלתי עבור ה- IRA שלך. ההשקעות בנדל"ן בינלאומי חייבות להתבצע בשקיפות נאותה ובטיפול הולם, על פי הפדרל ריזרב.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן