השקעות נדל"ן בגרמניה

השקעות נדל"ן בגרמניה

ערים בגרמניה הוכיחו את עצמה כאחת מהשקעות הנדל"ן הפופולריות ביותר עבור משקיעים המחפשים מקלט בטוח שמתפקד היטב. בשנים האחרונות גרמניה הפכה ליעד מבוקש עבור משקיעים רבים בארה"ב, אירופה והמזרח התיכון.

ערים גרמניות כמו ברלין הופכות יותר ויותר לאופציה אטרקטיבית

ולונדון נבחרה לעיר היקרה ביותר בעולם להשקעות בנכסים. לונדון שמרה על תוארה עם הכנסות שיא של השקעה של 1.5 מיליארד דולר בשנת 2016, על פי דו"ח התחרותיות העולמי של הפורום הכלכלי העולמי.

נתונים אלה מדגישים כי שוק הנדל"ן הגרמני ממשיך להיות אחד השווקים האטרקטיביים ביותר להשקעות נדל"ן ברחבי העולם

בגרמניה יש כלכלה יציבה בכללותה, ובירתה, ברלין, הייתה תמיד בין חמשת שווקי הנכסים המובילים. ברור שמדובר במבצר ידידותי להשקעה בלב אירופה. ואכן, הון הפרמיה הגבוה מספק תשואה דו ספרתית עם תשואה שנתית ממוצעת של 6.5%.

אם אתה משקיע המעוניין לבצע השקעה בנכס בשנת 2020

אנא התקשר אלינו או מלא את הטופס למטה וודא שאתה מקבל את התמורה הטובה ביותר לכסף. אנו מזמינים אתכם להשאיר את פרטי ההתקשרות שלכם ולהציג אותנו ואת המומחים שלנו בתחום ההזדמנויות להשקעות נדל"ן באיכות גבוהה בגרמניה. עזוב משכנתאות: אם יש לך שאלות לגבי קבלת משכנתא או חישוב העלות הכוללת של בעלות על נכס להשקעה, דיון בהן עם מומחי המשכנתא שלנו יכול לעזור להבטיח שאתה מסוגל כלכלית להשקיע בנכס.

בשלב הבא

עליך לשקול את המצב הכלכלי שלך והאם יש לך את המשאבים להשקיע בנכס גרמני. אם אתה משקיע נכס וברצונך להשקיע בנדל"ן זר, אנו נעניק לך הנחיות מותאמות אישית כיצד להפיק את המרב מהמרת המטבע שלך. הצוות שלנו ייעץ לכם לגבי השקעות נדל"ן מוצלחות בברלין וייעץ לכם לגבי השקעות נדל"ן עונתיות. אתה יכול גם להתייעץ עם עורכי הדין שלנו בתחום הנדל"ן כדי להקל על תהליך המכירה או ההשכרה של נדל"ן בגרמניה.

הצוות המנוסה שלנו של עורכי דין מקרקעין בברלין ייעץ לכם באופן מקיף בכל השאלות של דיני השקעות נדל"ן.

מאמר זה מדגיש כמה מהדרישות והנהלים החוקיים שעליהם לשקול משקיעים זרים המעוניינים ליהנות משוק הנדל"ן בגרמניה לפני שהם עושים זאת

מדריך זה ידריך אתכם בתהליך רכישת נכס גרמני, החל מחיפוש דירה בגרמניה ועד חתימה על חוזה. כדי להפוך נכס להשקעה מוצלחת, עליכם לעקוב אחר אסטרטגיות והנחיות מסוימות לפני שתבחרו באפשרויות המימון ותקבלו החלטה הכוללת שילוב של קרנות הון פרטיות, הלוואות ואפשרויות השקעה אחרות.

חברות זרות שאין להן משרד רשום בהנהלת התאגיד הגרמני או שמשרדיהן הרשומים בגרמניה עשויות להיות חייבות במס הכנסה של חברות גרמניות

ובלבד שהן מרוויחות הכנסות מנדל"ן בגרמניה, בין היתר. נכס מסחרי זר – משקיעי נדל"ן יכולים להימנע ממס עסקים גרמני על ידי עמידה בדרישות להקלת מיסים עסקיים מורחבים, אך לא על ידי כך שאין להם מושב קבוע בתוך גרמניה. דרך אפשרית להימנע ממס עסקים היא רכישת נדל"ן גרמני באמצעות קרן הון פרטי, קרן נדל"ן מסחרית או בנק השקעות.

מס הכנסה גרמני יכול להיות כפוף למס עסקים

הכולל מיסים על השקעות זרות ישירות, השקעות זרות בנדל"ן וסחר חוץ בסחורות ובשירותים. מס חברות והוא חייב במס הכנסה גרמני, אך הוא פטור ממס חברות בגרמניה, וכך גם שיעור מס הכנסה של חברות.

חברת אחזקות בנכסים יכולה גם להגיש בקשה לפטור ממס עסקי מורחב אם היא שוכרת חלק מהנכס שלה למסחר בסחורות ובשירותים.

פלטפורמת השקעות נדל"ן גרמנית, אך ישנן פלטפורמות נדל"ן רבות אחרות שתוכלו להסתכל עליהן, גם אם אינן מציעות נדל"ן בגרמניה.

Aroundtown SA הינה חברת נדל"ן גדולה המשקיעה בנדל"ן מסחרי וגם למגורים ונהנית מסיכויי צמיחה בסיסיים חזקים

עם נכסים מניבים ואיכותיים הממוקמים בגרמניה, ארצות הברית, צרפת, איטליה. , ספרד ומדינות אחרות ברחבי העולם. אוברטאון הבטיחה 1.2 מיליארד יורו בעסקאות חתומות, מה שהופך אותה לאחת מעשר חברות הנדל"ן הגדולות בגרמניה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן