השקעות אלטרנטיביות

השקעות אלטרנטיביות

המושג "השקעה אלטרנטיבית" עשוי לעלות בראשך, אך אם אתה חדש בהשקעה, כנראה שאין לך מושג מה זה אומר. המונח השקעה אלטרנטיבית יכול להזכיר השקעה שרק למשקיעים מוסדיים גדולים יש גישה אליה, או להשקעות שבדרך כלל מסובכות מכדי שהמשקיע הממוצע יוכל להבין.

באופן כללי

השקעה חלופית שונה ממניות, אג"ח וקרנות נאמנות המוצעות בוול סטריט. במילים פשוטות, השקעות אלטרנטיביות הן השקעות הנמצאות מחוץ לשווקים פיננסיים מסורתיים, כמו קרנות גידור, הון פרטי או אג"ח פרטיות. במילים פשוטות, השקעה אלטרנטיבית היא השקעה שאינה מתאימה לקטגוריה כמו מניות, אגרות חוב או מזומנים, אך מוערכת ומוערכת באופן שמתאם ישירות לדברים האלה. במילים פשוטות, סוגים נכסים אלטרנטיביים הם סוגים נכסים שאינם נכללים בסוגי נכסים מסורתיים כגון מניות, אגרות חוב וכסף מזומן. במילים פשוטות, מדובר בנכסים הנמצאים מחוץ לשווקים הפיננסיים המסורתיים, כמו קרנות גידור, הון פרטי ואג"ח פרטיות. במילים פשוטות, מדובר בסוגי נכסים שאינם מתחלקים לסוגי נכסים מסורתיים, כגון מניות או אגרות חוב או מזומנים. במובן הרחב, השקעה אלטרנטיבית או השקעה אלטרנטיבית היא כל סוג של השקעה שאינה נכנסת לאף אחת משלוש הקטגוריות הללו. השקעות אלטרנטיביות הן נכסים שאינם נכסים פיננסיים, אלא השקעות אלטרנטיביות שאינן מכוסות על ידי שווקים פיננסיים מסורתיים, כגון קרנות גידור, הון פרטי ואג"ח פרטיות. השקעות אלטרנטיביות יכולות להיות כל נכס בעל ערך פיזי, כגון מניות, אגרות חוב, מזומנים, זהב, נדל"ן וכו '.

השקעה אלטרנטיבית

היא כל השקעה פיננסית שאינה נופלת לאחד מסוגי הנכסים המסורתיים. השקעות אלטרנטיביות הן השקעות שאינן מכוסות בקלות על ידי שווקים פיננסיים מסורתיים, כמו קרנות גידור, הון פרטי ואג"ח פרטיות. השקעה אלטרנטיבית היא השקעה שאינה נופלת בקלות לאחת משלוש הקטגוריות הללו: השקעה פרטית, קרנות גידור או אג"ח פרטיות. מכיוון שהם פחות מתואמים מנכסים מסורתיים ולכן הם פחות חשופים לתנאי שוק, ניתן להשתמש בהשקעות אלטרנטיביות להפחתת הסיכון הכולל של תיק השקעות באמצעות פיזור. משקיעים יכולים לבנות תיק מאוזן היטב עם השקעות אלטרנטיביות וכך למזער את הסיכונים הכוללים שלהם.

משקיעים המעוניינים להשתמש בהשקעות חלופיות צריכים להכיר את האפשרויות השונות העומדות בפניהם

אם תחליט להוסיף השקעה אלטרנטיבית לתיק שלך, כדאי לבחון היטב את אסטרטגיית ההשקעה ויעדיו של מנהל ההשקעות. ואם אתה רוצה ללמוד עוד על השקעות אלטרנטיביות ובסופו של דבר להשקיע בהן, עליך לדבר עם היועץ הפיננסי שלך כדי לראות את כל האפשרויות הקיימות.

אם ברצונך ללמוד עוד על אפשרויות השקעה אלטרנטיביות

תוכל ליצור קשר עם יועצי השקעות מוכרים, ספקית ייעוץ ההשקעות האלטרנטיבית הגדולה בעולם. תוכלו ללמוד מהן השקעות אלטרנטיביות, מדוע הן יכולות להיות בחירה טובה עבורכם, אילו סוגי השקעות אלטרנטיביות יש ולמה עליכם להשקיע בהן. ותלמדו מה הם ואיך הם עובדים, כמו גם איזה סוג של השקעות חלופיות יש. ותלמד מדוע השקעה אלטרנטיבית, מדריך מקוון להשקעות אלטרנטיביות, כה חשובה. התחל בלהגביל את הסיכון ולגוון את ההשקעות האלטרנטיביות שלך, בדיוק כפי שהיית עושה עם מניות ואג"ח. התחל על ידי הגבלת הסיכונים שלך וגיוון ההשקעות האלטרנטיביות שלך, בדיוק כמו שאתה מגוון את ההשקעות האלטרנטיביות שלך. התחל בלהגביל את הסיכון ולגוון את ההשקעות האלטרנטיביות שלך כשם שגילית את ההשקעות האלטרנטיביות שלך באותו אופן שלא היית עושה עם מניות, מניות ואג"ח.

עם השווי הנקי ההולך וגדל של האדם (נכסים ניתנים להשקעה)

השקעות אלטרנטיביות יכולות לעזור בפיזור הנכסים שלך על מגוון רחב של סוגים שונים של ניירות ערך, אשר בתורם יכולים להפחית את התנודתיות ואולי להגביר את ההחזר שלך. אתה צריך להיות בטוח לכלול השקעות חלופיות בתיק שלך מכיוון שהן יכולות לספק שכבת פיזור נוספת. תיק מגוון של נכסים חלופיים כגון מניות ואג"ח יכול להגן עליך מפני תנודתיות כלשהי בשוק, מה שיכול לספק לך ביטחון נוסף להשקעות שלך.

אם אתה מעוניין בהשקעות אלטרנטיביות

שוחח עם היועץ הפיננסי שלך כדי לגלות את האפשרויות העומדות בפניך. אם אין לך הון להשקיע ישירות בהשקעה חלופית, עליך לשקול קרנות השקעה חלופיות או תעודות סל. השקעות אלטרנטיביות יכולות לכלול מניות, אגרות חוב, סחורות, נדל"ן ונכסים חלופיים אחרים כגון זהב, נפט או משאבי טבע אחרים. אז אם נמאס לכם מההשקעות הרגילות של הו-הו ובמקום לפקוח על השקעות אלטרנטיביות, עליכם לשקול מאסטרוורקס.

לדוגמא

תוכלו להתמקד בקרן הנסחרת בבורסה (ETF), נאמנות השקעות, קרן מניות או קרן השקעות אלטרנטיבית. חשוב להבין שהשקעות אלטרנטיביות מורכבות יותר מסוגי ההשקעה הנפוצים יותר, אך יש לראות בכך חיובי. לצמחים אלטרנטיביים יש את היתרון שהם בקושי מתואמים עם צמחים קונבנציונליים ומציעים גיוון אופטימלי יותר של הצמחים. יש להם תשואה גבוהה יותר מנכסים מסורתיים כמו מניות, איגרות חוב ואג"ח, ויתרון שהם כמעט לא מתואמים עם השקעות קונבנציונליות. אבל הם גם מסובכים יותר מנכסים כמו אגרות חוב או תקליטורים, מכיוון שהם מציעים אסטרטגיות השקעה וסוגי נכסים שונים.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן