השקעה

השקעה

השקעה בשוק המניות היא האמריקאית "הדרך הראשונה לבנות עושר ולחסוך ליעדים ארוכי טווח כמו פרישה. אך להבין כיצד להשקיע את כספך בצורה הטובה ביותר יכול להרגיש מרתיע, אז הנה כמה טיפים כיצד להשקיע אותו כראוי כדי להפוך אותו בטוח שאתה מסתדר. השקעה של חלק מהכסף הזה בשוק המניות עלולה לגרום לכאב רב, אבל זה שווה את זה.

כלל מספר אחד בכל הנוגע להשקעה

הוא למצוא חברות גדולות בהן להשקיע במחירים שהופכים אותם לאטרקטיביים. חישוב העלות הממוצע בדולרים מאפשר למשקיעים לנצל הזדמנויות ככל שמחיר ההשקעה עולה. זה הכסף החינמי שמכפיל את ההשקעה שלך, ללא קשר למה שהשוק עושה, ואתה קניתי את זה לאורך כל הדרך. זו בהחלט הזדמנות שעליך לנצל אם יש לך את זה.

עליית הריבית מכתיבה שאפילו סכום כסף קטן יכול להפוך להון

בתנאי שתבחר בהשקעות הנכונות. לבסוף, זכרו שיש w פשוטים להפליא משקיעים יותר כסף בשוק המניות שיכולים גם לעזור לכם לחסוך מס. בינתיים, הכסף שאתה משקיע במניות ובאיגרות חוב יזכה בריבית דריבית ויסייע לעסק שלך ולממשלה לצמוח.

אם תעשה זאת, תחווה תנודתיות מסוימת בדרך, אך עם הזמן זה יביא תשואות השקעה מצוינות עבורך.

ייתכן שתרצה לקבל הטבות מס נוספות עבור המדינה או האזור שלך

אך תוכל להתייעץ עם יועץ פיננסי כדי למצוא את סוג ההשקעה המתאים לך. בשורה התחתונה אין דרך אחת בהיקף מתאים ביותר להשקיע במניות, אז זה חכם להסתכל על שוק המניות ואפשרויות ההשקעה שלך ולראות מה נשמע לך הכי אטרקטיבי! נדבר בהמשך על איך למצוא את ההשקעות הטובות ביותר עבור כל אחד מכם, וכעת אתם יודעים שזה לא משנה כמה או כמה תוכלו להשקיע אם יש לכם כמה חברות לבחירה. אלה חדשות טובות, מכיוון שמשמעותן שאנחנו יכולים למצוא השקעות המציעות מגוון תשואות ותואמות לפרופיל הסיכון שלך.

אם אתה רוצה גישה נוחה לכספיך ורוצה להשקיע יותר ממגבלת ה- IRA השנתית שלך

אתה יכול לבחור בחשבון מתווך רגיל. יועצי רובו שואלים אותך כמה שאלות פשוטות לקביעת היעדים שלך וסובלנות הסיכון, ואז משקיעים את הכסף בתיק בעל עלות נמוכה מאוד מגוונת. הם לא צריכים שום ניסיון השקעה קודם כי הם מוציאים את כל הניחושים מההשקעה. אתה תיווך שמשקיע בעצם כסף בשמך בתיק קרנות אינדקס, שזו דרך מצוינת עבורך להשקיע במניות, אג"ח, קרנות נאמנות וסוגים אחרים של השקעות שייתכן שלא תרצה להשקיע ב- IRA הרגיל שלך או 401 (k). בחר את סוג חשבון ההשקעה שבו אתה רוצה להשתמש ואת היסודות, כולל קביעת יעדים להשקעות שלך וקביעת היכן ברצונך להשקיע את כספך כדי להשיג את יעדיך בצורה הטובה ביותר. כדי לתת לעצמך את הסיכוי הטוב ביותר כמשקיע ולהגיע לחיסכון הפנסיוני שלך, עליך ללמוד ליישם את האסטרטגיות שלמדת בפועל.

זוהי צורת ההשקעה הזוהרת ביותר, אך לא מהסוג שרוב האנשים נהנים ממנו. השקעות אלטרנטיביות הן מונח כללי לאופציות השקעה שאינן מסווגות כמניות, אג"ח או מזומן.

מובן שלא כולם רוצים ללכלך את הידיים ולהשקיע בנדל"ן פיזי

אך יש אלטרנטיבה להשקעה בנדל"ן בצורה של נאמני השקעות נדל"ן (REIT), חברות או קרנות שבבעלותם או הכנסות מימון – ייצור נדל"ן. אתה יכול לקנות אותם אם אתה לא מישהו שרוצה להשקיע בנדל"ן, או אפילו רק לצורך השקעה.

אם לא נעים לך לקנות מניות בודדות

תוכל להשקיע בקרנות מגוונות בעולם. קרנות אינדקס (תעודות סל) זולות וקלות לניהול, מכיוון שנדרשות רק ארבע או חמש קרנות לבנות פיזור הולם. עם זאת, מדובר בהשקעה מסוכנת מכיוון שאתה תשקיע את כל 5,000 ליש"ט שלך בקרן אחת או שתיים, ולא במספר גדול של מניות או רכוש.

אם אתה מכניס את הכסף שלך לקרנות הנסחרות בבורסה

אתה יכול לקנות מניות רבות, אג"ח והשקעות אחרות בבת אחת. זה גם אומר שאתה יכול לשלב את ההשקעות שלך בתיק מגוון ומעוגל. אתה יכול גם להימנע מתשלום דמי יועץ רובו על ידי בניית תיק משלך של תעודות סל ונאמנות השקעות.

השקעות בחברות עם מניות חלקיות או חלקיות מהוות שינוי מוחלט בסביבת ההשקעה. למדתי לקחים יקרי ערך מימי כשחקן בשוק המניות הקטנות בסוף שנות התשעים ובתחילת שנות האלפיים, ואני עדיין לומד.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן