השקעה מניבה

השקעה מניבה

עם 16 דרכים להשקיע 100 דולר, אנו נותנים לך כמה טיפים כיצד להשקיע כשיש לך כמה דולרים. יש לך אלפי דולרים שהיית צריך שיהיה לך לפני שתוכל להתחיל להשקיע. לפני שאציג את 16 אפשרויות ההשקעה הרווחיות ביותר העומדות לרשותכם כיום, בואו ניקח כמה רגעים להגדיר מחדש מהי השקעה "רווחית". המחשבות שלי הן: איך משקיעים 10 K, איך אני משקיע 100 K ומה הן הדרכים הטובות ביותר להשקיע באלף הדולרים שיש לי כדי להתחיל.

הדבר הנהדר בהשקעה בנוער הוא שאתה צפוי להשקיע בהשקעה ארוכת טווח, כגון חשבון פנסיוני. אם כבר יש לכם חשבון פנסיוני ואתם צריכים להשקיע כסף למטרות כמו קניית בית או הקמת עסק, תוכלו לעשות זאת באמצעות חשבון מתווך רגיל.

אם אתם מחפשים מקום לשמור את חשבון ההשקעות המסורתי שלכם

כדאי לכם לבחון את ההשקעה בהשבחה או את סטאש אינווסט. אם אתה נזהר מהשקעה במניות מכיוון שאתה חושב שהם מסוכנים יותר מסוגים אחרים של השקעה, יש לי כמה טיפים להשקעה שתוכל להסתכל עליהם. כדי להבין טוב יותר איך להגביר את הכסף שלך, עיין בפוסטים הקודמים של טיפי InvestingA שלי וכן בפייסבוק, טוויטר, פינטרסט ופלטפורמות מדיה חברתית אחרות. נושאים אלה כוללים נושאים כגון היכן להשקיע את כספך בכדי לקבל את התשואה הטובה ביותר, היתרונות והחסרונות של כל השקעה, וטיפים וטריקים להצלחה.

כאן יש לנו 15 דרכים להשקיע סכום כסף קטן

ואין שום דבר שמונע מכם להשקיע במשהו. סוגים שונים של השקעת נכס יכולים להיות השקעות טובות אם מתייחסים אליהם כמו כל השקעה אחרת בכלל 1. אם ברצונך להשקיע ישירות במניה או בחברה מסוימת, תוכל להשקיע ישירות באותה חברה מבלי שתצטרך לשלם דמי השקעה כלשהם. DRIPS מוצעת על ידי חברות גדולות רבות ומאפשרת ל- PeerStreet לעשות עבורכם את כל המחקרים ולהשקיע בעזרת אפשרויות ההשקעה האוטומטיות שלה.

אם אתה רוצה להשקיע בדרך מסוימת

נדל"ן יכול להיות השקעה מוצקה. ישנן השקעות רבות בהן תוכלו לקבל תשואה טובה, כולל מניות שמשלמות דיבידנד, נאמני השקעות ואפילו אגרות חוב. אני מציע לגוון את ההשקעות שלך, אבל אין מקום טוב יותר להחנות את הכסף שלך מאשר בלבנים – וטיח – שתוכל לחיות בו וליהנות ממנו.

תלוי כמה הון אתה צריך להשקיע

אתה יכול לקבל תשואה ראויה ללא לחץ של השקעות בסיכון גבוה. השורה התחתונה היא שאין דרך אחת בהיקף מתאים ביותר להשקיע במניות, אך זה נכון לבחון את שוק המניות ואפשרויות ההשקעה ולראות מה נשמע לכם הכי אטרקטיבי. כאשר שוקלים השקעה חדשה, כל השקעה יכולה לספק לך תובנה לגבי פיזור ההשקעות שלך כדי להתכונן לעתיד. אם אינך בטוח באיזה סוג השקעה אתה זקוק או באיזו קרן השקעות לבחור, פנה לייעוץ פיננסי מיועץ פיננסי.

אם אתה משקיע

ההחזר על ההשקעה תלוי במה אתה רוצה להשקיע ובאיזו חברה או חברה אתה משקיע. עם זאת, אם תבחר בקבוצת ההשקעות הנכונה לקטגוריית הנכסים שלך , אתה יכול להגביל את ההפסדים ולהפחית את התנודות בתשואות ההשקעות שלך מבלי לוותר על יותר מדי רווח פוטנציאלי. אחד הצעדים החשובים ביותר לגלות מהי השקעה רווחית הוא להחליט איזה סוג משקיע אני. אם אתה יכול להחליט מה הכי מתאים לי, אז אני יכול להחליט אם זו השקעה טובה או לא. ישנם סוגים רבים ושונים של אפשרויות השקעה העומדות לרשותך ועליך להחליט בעצמך מהן ההשקעות הרווחיות שלך.

אם ברצונך ללמוד כיצד להשקיע את כספך בחוכמה ולהשקיע את ההשקעות הרווחיות ביותר

השתמש במחשבון הנדל"ן להשקעה כדי למצוא את המקום הטוב ביותר להשקיע בו בנכסים שיש לך באזור שלך. אם רכישת נכס יקרה מדי עבורכם, זו השקעה טובה להוסיף לתיק ההשקעות שלכם. Fundrise הוא ההימור הטוב ביותר אם אתה הולך להוציא יותר ממה שאני יכול להרשות לעצמי אבל רוצה להיות ביכולת להרוויח כסף ולעשות את זה בלי לאבד כסף. לדוגמא, אם אני רוצה החזר השקעה גבוה (ROI) ועלויות תפעול נמוכות (COO), אז כנראה שאבצע את ההשקעה הרווחית ביותר.

משקיעים צעירים יותר שרוצים להשקיע מחדש כסף שמשלם דיבידנדים כדי להגדיל את התיקים שלהם. אנשים המחפשים השקעות פסיביות כגון מניות, אגרות חוב, נאמני השקעות והשקעות פסיביות אחרות.

אם אינך רוצה ללמוד להשקיע בחברות בודדות ולקצור את הפירות

קרנות אינדקס הן אופציית מכירה טובה – הכסף שלך – לתוך – ו – תשכח מאופציות שבדרך כלל מניבות תשואות טובות יותר מקרנות השקעה. תעודות סל הן גם בחירה פופולרית אם יש לך אופק זמן ארוך ולא תזדקק לו בעתיד הקרוב או שאין לך זמן או נטייה להשקיע – והשקיע רק סכומים קטנים. משקיעים יציבים פיננסיים שרוצים למזער את הסיכון שלהם ולגוון את תיק ההשקעות שלהם.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן