השקעה בקרקע

השקעה בקרקע

אמרתי את זה בעבר ואגיד את זה שוב: קרקעות פנויות יכולות להיות אחת מהשקעות הנדל"ן המתעלמות ביותר בעולם. אנשים לעיתים קרובות אינם מבינים את שווי ההשקעה, אך היא יכולה לייצר תזרים מזומנים גדול. קרקע פנויה היא הזדמנות השקעה נהדרת עבור סוגים רבים של משקיעים, החל מעסקים קטנים וכלה בחברות גדולות. בנוסף לסיפוק מיידי, השקעה בקרקעות יכולה להיות משתלמת ביותר מבחינת התשואות לטווח הארוך.

אפשר להשיג תשואות דו ספרתיות גבוהות אם קונים את הנכס הנכון במחיר הנכון, וישנן מספר דרכים לייצר הכנסה פסיבית מקרקע פנויה. אחת הדרכים הטובות ביותר לייצר הכנסה פסיבית בעת השקעה בקרקעות היא מכירת קרקעות לבעל הקרקע למימון.

השקעה מסוג זה תקנה את הקרקע שעליה ימצא הנכס העתידי. אם המטרה שלך בבעלות על קרקעות היא ליצור זרם הכנסה פסיבי שהוא הכנסה שיורית שאתה משלם למשקיע מדי חודש, בעלי קרקעות יכולים גם לחכור לך אדמה באמצעות צדדים שלישיים.

כדי להשיג מימון להשקעה שלך במדינה שלך, נדרשת עבודת הכנה רבה לפני שאתה בכלל מבקש הלוואה. אתה צריך להבין דרך לממן את זה, בתנאי שאתה מקבל את ההצעה ואין לך כסף מזומן.

אם אתה מקווה לממן את ההשקעות שלך בקרקעות גולמיות עם מלווה

עליך להבין איזה סוג הלוואה מתאים לך. תוכלו גם לבחון את הזדמנויות ההשקעה במדינתכם בה הקרקע אינה נרכשת ישירות. לאחר שאספתם את כל המידע המתאים, תוכלו להחליט מה תרצו לעשות עם הנכס. אמנם ישנן מספר דרכים להשקיע בנדל"ן למגורים ומסחר, אך ישנן גם מספר דרכים להשקיע קרקעות.

בפרט, השקעה בקרקעות מהווה הזדמנות עבור מי שיזם לעשות זאת כראוי. ניתן לפתח קרקעות גולמיות על פי רצון המשקיע, אך להשתמש בהן גם למטרות אחרות כמו דיור.

בהתאם למיקום ולתכנית הייעוד

ניתן לפתח אותו לשלל דברים, כולל מגורים, נכסים מרובי משפחות ואף מסחריות. אדמות מסחר ומגורים מיועדות לשימושים מסוימים, שטרם פותחו. לכן נסעתי ללאס וגאס בכמה משקיעים למדו כמה לקחים קשים מהשקעות נדל"ן בעשור האחרון.

השקעה בקרקעות אינה מיועדת למי שרוצה לבצע מהפך מהיר ולייצר הכנסה מיידית, אלא אסטרטגיית השקעה ארוכת טווח. השקעה באדמה גולמית איננה נישה לשאוף אליה כשהם מוצפים בקלות על ידי זרים או מישהו שקופץ לדברים ממהרים.

משקיעי הנכסים הבקיאים ביותר יסכימו כי רכישת קרקעות אינה רעיון טוב

כולל רכישת עסקאות קרקעות קטנות ופוטנציאליות. רכישת קרקע עולה כמובן כסף, אך השקעה בה היא ניקוז מזומנים. רכישת קרקעות תגרום לכם להשקיע בקרקע מכיוון שזה עולה כסף לקנות אותם. משקיע הנכסים הבקי ביותר יסכים כי רכישת קרקעות בנוסף לעלויות הרכישה, זה יכול להיות גם נטל להשקיע קרקעות מכיוון שזה עולה כסף לבנות אותן. FirstPlace לוקח זמן ומאמץ לרכוש, מה שכמובן מוביל להפסד. של הכנסה.

אחת הדרכים הראשונות שמשקיע יכול להרוויח כסף מהשקעה בקרקע גולמית היא לסווג אותם למכירות קרקעות.

זאת מכיוון שקרקעות לא מפותחות אינן מניבות הכנסה והתמורה

היא מרווחי ההון הפוטנציאליים שתוכלו לקבל בעת מכירת הקרקע. בהתאם לאסטרטגיה שלך, השקעותיך בנכסים יכולות להניב תשואות משמעותיות ככל שערכי הנכסים עולים. כשאתה משקיע בנדל"ן, עליך לשקול זאת כהשקעה ארוכת טווח, מכיוון שיכולה לקחת שנים להרוויח.

ככזה, עליכם לנקוט בדיקות נאותות להחליט על מימון השקעותי בקרקע גולמית. כדאי לשקול גם גישה לשירותים שהארץ מקבלת, את הריחוק של האדמה וגורמים אחרים לפני שתשקיע בשטח.

אם התעלמתם מאדמה גולמית כהזדמנות השקעה בת קיימא בעבר

עליכם להקדיש כמה דקות כדי ללמוד על מה מדובר בקרקע. זו כנראה הפעם הראשונה שאתה חושב על סוגים שונים יותר של השקעות קרקע, כך שתוכל לענות על שאלות אלו בצורה מדויקת יותר ולקבוע כיצד עליך לנהוג לפני שתשקיע בקרקע. אם מעולם לא קניתם אדמה בחינם, עליכם להיות מעודכנים ולמצוא את הדרכים הטובות ביותר לקנות. סוג ההשקעה בקרקע שאנחנו מדברים עליה מכשיר אותך להשקעה בסחורות – השקעה בקרקע, כי זה תלוי בך לשאול את השאלות הנכונות. למידע נוסף על אופן מימון ההשקעות שלך בחומרי גלם וכיצד לממן אותם.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן