השקעה בקרקע חקלאית

השקעה בקרקע חקלאית

בעמוד זה תוכלו למצוא מידע אודות מציאת חוות למכירה והשכרה, לקנייה ומכירה של אדמות חקלאיות ולהשקעה בקרקעות. אנו חולקים את החדשות והמידע העדכני ביותר אודות הפלטפורמה המובילה להשקעה בקרקעות חקלאיות בארצות הברית ובקנדה.

למידע נוסף על הסיכונים של השקעה בשטחים חקלאיים

אנא בקר בדף הצעות לחוות. למידע נוסף על השקעות AcreTrader וסיכונים נוספים וגילוי בעת השקעה בקרקעות חקלאיות, אנא בקר בדף ההצעות. מכיוון שהשקעת קרקעות חקלאיות היא אזור השקעות דינמי עם התעניינות גוברת של משקיעים מוסדיים, הנה סיכום המגמות העיקריות בהשקעות קרקעות חקלאיות בהתבסס על המחקר העדכני ביותר של שירות המחקר החקלאי האמריקני (ARS) של משרד החקלאות. תוכלו להשתתף באירוע כדי לשמוע ממומחים במגוון רחב של נושאים, כולל היתרונות והסיכונים של השקעה ב- AcresTraders ופוטנציאל ההשקעה בקרקעות חקלאיות.

אם אתם מחפשים דרך ייחודית להשקיע את כספכם בחקלאות

כדאי לכם להשקיע בנדל"ן חקלאי. לאור המורכבות הכרוכה בכך, על משקיעים מוסדיים המבקשים לעסוק בשטחים חקלאיים עולמיים להקפיד לבחור את אפשרויות ההשקעה הנכונות עבור תיק ההשקעות שלהם ואת יחס תגמול הסיכון הטוב ביותר עבור השקעות חקלאיות. מציאת החקלאי, המיקום וצוות הניהול הנכון הם חלק מכריע בהשקעה מוצלחת בחקלאות. מדוע השקעות בסינדיקציה יכולות להיות אפשרות טובה: בדוק מדוע השקעות סינדיקט עובדות ומדוע הן כה מוצלחות.

רכישת אדמות שאינן משמשות כיום לחקלאות (שטחים חקלאיים

מרעה, חוות עירוניות וכו ') והסבתן לנדל"ן חקלאי, כגון שטחים חקלאיים, מבנים חקלאיים או כלים חקלאיים. רכישת קרקעות שאינן משמשות לחקלאות, בין אם מדובר בקרקעות חקלאיות: מבט על ההיסטוריה של השקעות מאוגדות בקרקעות חקלאיות.

השקעות בשטחים חקלאיים ללא רכישת קרקע בפועל ניתן לרכוש על ידי קרנות השקעה בנדל"ן הממוקדות בסוגי קרקע כאלה

משקיעים יכולים גם להשקיע בקרקעות חקלאיות באמצעות REITs, אחת הדרכים הנגישות והחסכוניות ביותר להשקעה בקרקעות חקלאיות. משקיע הרוכש מניות בנאמנות השקעות (כגון נאמנות להשקעות נדל"ן) יכול להשקיע ישירות בקרקע החקלאית של אותו נכס, מה שהופך אותו להזדמנות השקעה טובה עבור משקיעים המעוניינים בחקלאות. אם ברצונך להשקיע בשטחים חקלאיים מבלי ללכלך את הידיים, תוכל להשקיע במניות הנסחרות בבורסת ניו יורק (NYSE) או בבורסות בארה"ב.

כל האפשרויות שלעיל מספקות קישור למחלקת נכסים זו, אך הן משאירות את מרבית המשקיעים ללא יכולת ממשית להשקיע בקרקעות חקלאיות ולתפקד רק בנסיבות מסוימות.

מוסדות פיננסיים יכולים להלוות למגזר החקלאי בריבית נמוכה לטווח ארוך ולאמוד את צמיחת ההון לטווח הארוך שנראתה בעבר בקרקעות חקלאיות

מחירי הסחורות עולים, מה שמאפשר לחקלאים לרכוש קרקעות בעלויות נמוכות בהרבה מבעבר, עקב מחירי סחורות גבוהים יותר. כאשר מחירי הקרקעות החקלאיות ממשיכים לעלות והביקוש לסחורות חקלאיות כגון תירס, פולי סויה וחיטה עולה, ההשקעה בקרקעות חקלאיות הופכת להיות דרך להתגונן מפני סיכון.

השקעה ישירה בקרקעות חקלאיות ברחבי העולם מהווה הזדמנות השקעה הולכת וגוברת עם פוטנציאל לצמיחת הון ארוכת טווח ותשואות גבוהות

הבה נבחן הזדמנות זו ביתר פירוט, הן מבחינת השוואה להשקעות נדל"ן מסורתיות והן כדרך לסייע בבניית הכנסה פסיבית על ידי השקעה בקרקעות חקלאיות.

אדמות חקלאיות מחזירות תשואות גבוהות מבחינה היסטורית

ואתה יכול להשקיע בחקלאות מבלי לקנות חווה ישירות. אם תחליט שהשקעה בשטחים חקלאיים אינה בשבילך, ישנן מספר דרכים אחרות בהן תוכל להשקיע בחקלאות. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על השקעה בקרקעות חקלאיות והתחל לגלות אם זו ההשקעה המתאימה למצבך הכלכלי. אך גם אם תרצו להשקיע בקרקעות חקלאיות אך אינכם מעוניינים להחזיק או להפעיל אדמות חקלאיות, ישנן אפשרויות רבות.

השקעות בקרקעות חקלאיות לא רק חוסכות כסף, אלא גם מאפשרות לך להשתמש בקרקע למטרות שונות בגבולות החוק בעתיד. אתה יכול להשקיע בקרקעות חקלאיות מבלי לשים רגל על הנכס, בדיוק כמו שאתה משקיע בכל עסק אחר.

עם זאת

אפשרויות רכישת קרקעות אלה פועלות רק בנסיבות מסוימות ומונעות מרוב המשקיעים להשקיע בקרקעות חקלאיות בתנאים אטרקטיביים. אם יש לך את הכוח והמשאבים להשקיע שטחים חקלאיים, ישנן מספר דרכים בהן תוכל להפיק תועלת מסוג זה של רכישת נכס. השקעה בחקלאות אינה מביאה תשואה מיידית, אך היא יכולה להיות משתלמת מאוד בטווח הארוך.

תלוי איך אתה משקיע

ישנן אפשרויות אקטיביות ופסיביות להשגת ההחזר על השקעתך בקרקעות חקלאיות. יש המציעים פתרונות להשקעה בקרקעות חקלאיות, אך לכולם חסרונות משמעותיים. עם זאת, לחלקם יש יתרונות וחסרונות, וחלקם מציעים פתרון למי שמשקיע בקרקע חקלאית.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן