השקעה בנדל"ן

השקעה בנדל"ן

השקעה בנכסים היא ענף הולך וגדל וזה תמיד מזעזע אותי כמה אנשים חושבים להשקיע בנכסים או אפילו להשקיע בנכסי שכירות כאשר הם לא יודעים כמה באמת לוחצים על ההדק. אנשים רבים כל כך מרוכזים כיצד להקים "חברת נדל"ן" ולקבל את חלקם בתשואות הבלתי מוגבלות שהם שוכחים כיצד לעשות זאת. אנשים רבים רצו להסתבך, אך הם לא רצו לטרוח לדאוג לדיירים, לבצע תיקונים, לנהל תשלומים ולהשקיע ברכוש באמצעות ניסויים והטעיות.

אחת הדרכים להשקיע בנדל"ן היא להשקיע בחלק של הארץ שיש לו שוק נדל"ן פורח. אם אתם מחפשים נכס להשכרה עם תשואה טובה ויוקר מחיה נמוך, אזי נכס להשכרה עשוי להיות הדרך הטובה ביותר עבורכם להשקיע בנכס.

אם אתם מחפשים דרך להשקיע בנדל"ן שיש בו סיכון נמוך לרכישת נדל"ן, שיטה זו היא בשבילכם.

אם אתה חושב שנכס

הוא השקעה נהדרת ולא רוצה שייצא מכלל שליטה, אז כדאי שתשקול להשקיע בנאמנות להשקעות נדל"ן (REIT). אם יש לך הכנסה פסיבית מהידיים שלך – מהשקעות – והחלטת לקנות או לנהל נכס, השקעה בנכס מספקת לך הכנסה יציבה נוספת המגנה עליך מפני תנודתיות בשוק המניות. עם זאת, אם יש לך כסף לקנות נכס במזומן, אתה יכול גם לנסות להשקיע בנאמני השקעות נדל"ן (REIT). הדרך הפסיבית ביותר להשקיע בנדל"ן היא רכישת מניות בחברות הפעילות בשוק הנדל"ן, כמו מלונות, בנייני משרדים, מלונות ונדל"ן מסחרי אחר.

השקעות REIT מוסדרות על ידי ה- SEC וכמו קרנות השקעה בנדל"ן, מנוהלות ומנוהלות על ידי חברה פרטית כמו קרן השקעות או קרן נאמנות.

הדבר הנהדר

הוא שיש הרבה דרכים להשקיע בנדל"ן שעובד עבור כולם, גם אם לא השקעתם המון. בין אם אתה רוצה השקעות פסיביות או אקטיביות, השקעה בנכסים יכולה להיות הבחירה הנכונה עבורך, תלוי במומחיותך בשוק ובאסטרטגיית ההשקעה הכוללת שלך. ריטים יכולים להרשות לעצמם לישון, אשר בדרך כלל אינו זמין ישירות למשקיע בודד.

בנוסף לחובתך כמשכיר למצוא הון

אתה לוקח על עצמך גם את הסיכון הכרוך בהשקעות נדל"ן. קיים סיכון גם בהשקעות נכס פסיביות, כמו החזקת מניות בחברות נדל"ן או חברות אחרות שקשורות לנדל"ן, כאשר אתה משקיע בעסק באמצעות פלטפורמת מימון המונים, שאותה נסביר בהמשך. כשמשקיעים בחברת נכס, אתה יכול להשקיע בקרנות הנסחרות בבורסה, בעוד שאפשרויות השקעה מסורתיות יותר תלויות באפשרות של עליית מחירי הבתים או נכס שירד בערכו עקב עליית מחיר הנכס. אתה יכול גם להשקיע בקרן הנסחרת בבורסה (ETF) או בנאמנות להשקעות נדל"ן, בדיוק כמו שאתה יכול להשקיע בקרן מדד או אפילו בקרן מניות.

ואנגארד (VNQ)

למשל, הוא תעודת סל נדל"נית שמשקיעה במניות שהונפקו על ידי נכסים שנרכשו לצורך הכנסה שוטפת ומכירה חוזרת. נאמנות להשקעות נדל"ן (נקראת בדרך כלל REIT) הן חברות נדל"ן שמדגמנות את עצמן על ידי איגום ההון שגויסו המשקיעים לרכישת ה- REIT שלהם. REITS, הם מאפשרים לך להשקיע בנדל"ן באמצעות נדל"ן פיזי. יש אנשים שמתחילים עם "חברת השקעות נדל"ן", אך השקעה בנדל"ן אינה דורשת יחידה מסוימת.

ריטים הם האזורים שבהם השקעה בנדל"ן נראית דומה להשקעה במניות או בקרנות נאמנות

הסוגים העיקריים הם: נאמני השקעות נדל"ן (REIT) וחברות השקעות נדל"ן (RIA). REITS, הם עושים את אותו הדבר כמו חברת נדל"ן, אלא שהם משקיעים בנדל"ן ולא ברכוש הפיזי עצמו.

זה הופך אותו לאידיאלי עבור מי שרוצה רק השקעות תיק בנדל"ן ולא מחפש עבודה צדדית

קרנות השקעה בנדל"ן (REIT) מיועדות למשקיעים שרוצים גישה פסיבית יותר להשקעה בנדל"ן מאשר מניות או קרנות נאמנות. REITS או קרנות השקעה בנדל"ן הן הדרך הפסיבית ביותר להשקיע בנדל"ן.

אם אתם מחפשים דרך להשקיע בנדל"ן שנמצא בידיכם

מציע יתרונות מס ונחשב לבטוח מאוד עם תשואות טובות, אני מציע לכם ללמוד עוד על השקעה בנדל"ן עם ריטים. אם יש לך כישורים יוצאי דופן ושימושי, יודע להשקיע בנדל"ן ולא אכפת לך מהאתגר, ואז תקן אותו – וזו עשויה להיות הדרך הטובה ביותר עבורך להשקיע בנדל"ן.

עליך לעשות את בדיקת הנאותות שלך כדי לוודא שאתה יודע למה אתה נכנס ושהנכסים אליהם אתה מתייחס מושקעים לטובת משקיעי נכס אשר רודפים באופן פעיל אחר נכסים חדשים.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן