השקעה בנדל"ן.

השקעה בנדל"ן.

השקעה בנכסים היא ענף הולך וגדל וזה תמיד מזעזע אותי כמה אנשים חושבים להשקיע בנכס או אפילו להשקיע בנכס להשכרה לעומת כמה באמת לוחצים על ההדק. אנשים רבים מעוניינים כיצד להקים חברת השקעות נדל"ן ולקבל חלק מהתשואות הבלתי מוגבלות המוצעות. אנשים רבים רצו להסתבך, אך הם לא רצו לטרוח לדאוג לדיירים, לתקן, לנהל תשלומים וללמוד כיצד לעשות זאת על ידי ניסיון והכרה.

אחת הדרכים להשקיע בנכסים היא להשקיע בחלקים במדינה שיש להם שוק נכסים פורח. אם אתם מחפשים נכס להשכרה בעיר קטנה או בעיר גדולה עם אוכלוסייה גדולה, זו כנראה הדרך הטובה ביותר להשקיע בנדל"ן.

אם אתם מחפשים דרך להשקיע בנדל"ן שהוא פחות מסוכן מאשר רכישת נכס

שיטה זו מתאימה בדיוק עבורכם. ההחזר יכול להיות גם משמעותי ולהגיע ברגע שאתה מוכר את הבית שלך, אבל זה יכול להיות גם משמעותי. ישנן דרכים רבות ושונות להשקיע בנדל"ן, ועדיין ישנן אפשרויות רבות בהן ניתן להשקיע, כמו גם סוגי הנכסים הזמינים. זו דרך מצוינת להגדיל את העושר שלך והרכוש שלך יגדל בערכו, מה שהופך אותו להשקעה נהדרת לא משנה באיזה סוג נכס אתה משקיע.

האם אתה יותר טוב להשקיע בנדל"ן תלוי או לא על המומחיות שלך בשוק ואסטרטגיית ההשקעה הכוללת שלך

למרות שאתה יכול לקבל החלטה טובה לגבי איזה סוג של נכס אתה רוצה להשקיע, אתה צריך להבין את היסודות של השקעות בנכסים, שכן סוגים רבים של נכסים יכולים להועיל לך ביותר.

בעת השקעה בחברות נדל"ן

תוכל להשקיע בקרן השקעות נדל"ן או אם אתה ממלא את חובתך כמשכיר, למצוא הון שמבטל את הסיכונים הכרוכים בהשקעות נדל"ן. יתכן שאתה מודע גם לסיכון הכרוך בהשקעות פסיביות בנדל"ן, כגון בעלות על מניות בנדל"ן – חברות כלולות – בשל הסיכון הגבוה לאובדן ריבית על מניות או על נכסים אחרים, ועל האפשרות להשקיע בעסקים באמצעות " פלטפורמת מימון המונים של נדל"ן, עליה נדבר בהמשך. מצד שני, השקעה בתעודת סל נדל"ן, קרן הנסחרת בבורסה שיכולה להשקיע ישירות בנדל"ן, יכולה להיות השקעה טובה, בעוד שאפשרויות השקעה מסורתיות יותר תלויות ביכולת לעלות או לרדת בריבית הנדל"ן / או זמינות ההון.

ואנגארד (VNQ)

למשל, הוא תעודת סל נדל"נית שמשקיעה במניות שהונפקו על ידי קרנות השקעה בנדל"ן (REIT) שרכשו חלק גדול מנתח השוק האמריקני מסוג מסוים של נדל"ן. נאמנות להשקעות נדל"ן, המכונה בדרך כלל "ריט", היא כלי השקעה של חברת נדל"ן הבנויה על פי המודל של חברת האם שלה על ידי איגום ההון שגויסו המשקיעים לרכישת נדל"ן לצורך הכנסה שוטפת ומכירה חוזרת. . בדומה להשקעות נדל"ן, גם השקעות ReIT כפופות לאותן דרישות רגולטוריות כמו השקעות אחרות כמו קרנות נאמנות ומנוהלות ומוסדרות על ידי ה- SEC.

הדבר הנהדר הוא שיש דרך להשקיע בנדל"ן שמתאים לכולם, גם אם לא השקעתם המון. ריטים יכולים להרשות לעצמם את מה שבדרך כלל אינו אפשרי עבור משקיע יחיד.

אם אתה רוצה להשקיע בנדל"ן אך גם רוצה לגוון

השקעה בתעודת סל נדל"ן יכולה להיות צעד חכם. אם אתה חושב שזו השקעה מצוינת ואתה לא רוצה שהיא תצא מכלל שליטה, בדוק כמה מן התקופות הטובות ביותר עבורך להשקיע בנכס. שאל את עצמך את השאלה הזו: האם זו החלטת ההשקעה הנכונה מבחינתי אם אני סוטה מאוד? אבל אם יש לך את כלי ההשקעה הנכונים, יש לך סיכוי הרבה יותר טוב להצליח מאשר אם לא.

אמנם מסוכן יותר מהשקעות אחרות

אך השקעה בנדל"ן יכולה להציע תשואה טובה בהרבה מהשקעה בשוק המניות בלבד. בין אם אתם מחפשים הכנסה פסיבית מההשקעות שלכם ובין אם אתם בוחרים לקנות ולנהל את הנכס שלכם, השקעה בנדל"ן מספקת לכם הכנסה יציבה נוספת המגנה עליכם מהתנודתיות בשוק המניות, כמו גם מהיתרונות של מגוון מגוון תיק עבודות.

אם יש לך את הכסף מוכן

רכישת נכס היא ההשקעה הישירה והישירה ביותר בנדל"ן. אם אין לך מספיק כסף לקנות את הנכס במזומן, אתה יכול לנסות להשקיע בנאמנות להשקעות נדל"ן (REIT). עם זאת, אם אתם מחפשים דרך מסוימת להשקיע, עליכם לוודא שכבר חסכתם חלק גדול מכספכם כדי שלא תצטרכו להסתמך על קרן נכס מושקעת לצורך ההפקדה. לא משנה מה תעשו עם הכסף שלכם ובין אם תרצו להשקיע בנדל"ן או לא, עדיין יש בו פוטנציאל להיות השקעה סולידית.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן