השקעה בנדל"ן מסחרי

השקעה בנדל"ן מסחרי

השקעה ברכוש מסחרי לא צריכה להיות מרתיעה, ומעבר מבית משפחתי להשקעה יכול להיות בחירה משתלמת להפליא. אין דרך טובה יותר לנצל שוק נדל"ן מסחרי חזק מאשר באמצעות השקעה אישית בנכס. דרך נוספת להרוויח כסף היא לקנות נכס עבור החברה בה אתה עובד, אך אין אפשרויות רבות ככל הידוע לך ואתה זקוק למאות אלפי דולרים כדי להתחיל. זוהי דרך נהדרת לקנות נכס שבבעלותך או לעבוד בעצמך.

על ידי השקעה פעילה בנכס מסחרי

אתה עושה את העבודה במציאת, רכישה, ניהול וסילוק הנכס בעצמך. אם אתה משקיע בחברת השקעות נדל"ן מסחרית, כמו חברת השקעות פרטיות, בדיקת הנאותות שלך תכלול בדיקה יסודית של החברה ושל מי שמנהל את ההשקעה.

Mashvisor מציע טיפים וכלים שיעזרו לכם להשקיע בנדל"ן מסחרי

RealCrowd מציעה הזדמנויות למשקיעים שהוסמכו וממליצה לכם לקחת בחשבון את הגורמים הללו ואת האתגרים שבבניית תיק שיוצר עבורכם עושר. למידע נוסף על השקעה בנדל"ן מסחרי ולמד כיצד לבחור את ההשקעות הנכונות בנדל"ן מסחרי עבור האסטרטגיה הפיננסית הכוללת שלך.

תוכל גם להשתמש במחשבון השקעות הנדל"ן שלנו

כדי לנתח במהירות את הנכסים המסחריים הפוטנציאליים שלך. הערך את האפשרויות העומדות בפניך ומצא את סוג הנכס המסחרי המתאים לצרכיך ולמצבך. FFOs לזיהוי פעולות המובילות ישירות לנפח ותזרים מזומנים, כמו גם מה למכירה. הערך את שווי הנכס, נכסיו ופוטנציאל הצמיחה בעתיד בעזרת RealCrowd.

זו הסיבה העיקרית היחידה לכך שהשקעה בנדל"ן מסחרי שונה במהותה מבתים צמודי קרקע

מנקודת מבט השקעה, נכס מסחרי מכסה את כל סוגי הנדל"ן, כולל קרקעות המספקות הכנסה או שיש בהן פוטנציאל לעשות זאת. הנכסים מתואמים עם הרווח התפעולי הנקי (NOI) ויש מספר סוגים שונים של נכסים מסחריים שתוכלו להשקיע בהם.

אני אשמח אם לא הייתי מודה לפחות כי אין דרך מסוימת עקוב אחר כך ללמוד כיצד להשקיע בנכסים מסחריים

לכל הפחות, נכסים אלה יכולים להציג בפניכם את סוגי הנכסים המסחריים השונים שמציבים אתכם במפת הדרכים ללמוד כיצד להשקיע. אחד המכשולים הגדולים ביותר להשקעה בנדל"ן מסחרי הוא שיש לך מושג מה אתה רוצה להשיג. אתה זקוק ליכולת להבין היטב כיצד נדל"ן מסחרי יביא לך את הכסף שאתה משקיע בו.

לימוד השקעה בנדל"ן מסחרי דורש מיומנויות שאולי אינן מוכרות, אך זה עדיין חלק חשוב בתהליך.

בניגוד להשקעות מסורתיות בבתים צמודי קרקע

השקעות בנדל"ן מסחרי מורכבות מעט יותר, דורשות השתתפות רבה בהרבה ופגיעות יותר לירידות כלכליות. כמות ההון העצומה הדרושה להשקעה בנדל"ן מסחרי, והסיכון הנלווה לכך, יכולות גם לעכב את התקדמות המשקיעים. שלא כמו השקעות מסורתיות בבתים צמודי קרקע, השקעות ברכוש מסחרי מחייבות בדרך כלל משקיע אחד להחזיק בנכס מסחרי אחד לפחות. מכירת CRE עשויה להימשך זמן רב יותר, במיוחד אם הנכס פונה למשקיע קטן יותר.

עם זאת

ישנן דרכים לנצל הזדמנויות אלה לרכישת נדל"ן, כגון רכישת מניות בנאמנות השקעות נדל"ן מסחריות ( במקרה זה, משקיע קונה מניות בנאמנות להשקעות נדל"ן, או "REIT", המחזיקה במגוון הכנסות – ומייצרת נדל"ן CRE. רכישת מניות מ- REIT היא אחת הדרכים הקלות ביותר עבור יחיד. המשקיע ייהנה מנדל"ן מסחרי.

בנוסף, תיק REIT יכול לספק למשקיעים את האפשרות ללמוד כיצד להשקיע בנדל"ן מסחרי. משקיעי נדל"ן מסחריים משקיעים בנמל olio של נדל"ן רב היקף בארצות הברית, כולל משרדים, קמעונאות, מגורים ותעשייה.

אם בכל זאת יש לכם שאלות האם נכס מסחרי

הוא השקעה טובה עבורכם, ישנם מספר אנשי מקצוע שתוכלו לעבוד איתם, כולל מומחים בתחום ניהול השקעות נדל"ן מסחרי (CXRE). בין אם אתה משקיע חדש, משקיע ותיק או משקיע מנוסה עם אסטרטגיית השקעה ארוכת טווח, אנו רוצים לעזור לך לקבל את ההחלטות הטובות ביותר בנוגע לתיק שלך וחייך.

כשאתה קונה נכס מסחרי

חיוני שתדע להשקיע בתבונה בנכס מסחרי. לא משנה איזה סוג של נכסי משרדים אתם קונים, בין אם מדובר בבית משפחתי רב-מיליון דולר או בבניין משרדים, או אפילו בבניין מסחרי גדול עם מספר יחידות משרדיות באזורים שונים של העיר או המדינה, עליכם להכיר את הטבע מיקום הנכס שלך ואיך זה עובד כעסק. באחריותך כמשקיע להבטיח כי הנכס הוא השקעה טובה עבורך.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן