השקעה בנדל"ן בחו"ל

השקעה בנדל"ן בחו"ל

קרן השקעות נדל"ן בינלאומית (REIT), המשאב המוביל בעולם להשקעות נדל"ן בינלאומיות, הודיעה על מיקומיה המובילים לרכישת נדל"ן בשנת 2019. ReITs בינלאומיים הם דרך נהדרת לגוון את תיק ההשקעות שלך ולהגדיל את החשיפה שלך לנדל"ן בעולם. שווקים. השתמש בה כהזדמנות לנצל את הזדמנויות הבעלות על הנכסים שמציעות שלוש חברות הרכיבה הבינלאומית המובילות שלנו.

כאשר אתה מחליט להשקיע בחו"ל

עליך להיות מודע להגבלות ולכללים החלים על השקעה בנכס במדינות אחרות כאשר אתה מתכוון לרכוש נכס. בדוק אם מדינת האזרחות או הבעלות שלך מחייבת אותך להכריז על נכס זר או מקומי כנכסים חייבים במס. אזרחים אמריקאים המחזיקים בנדל"ן בחו"ל כפופים למיסים זהים לכל שאר אזרחי ארה"ב. לא תצטרך עוד להעביר את הנדל"ן הזר שלך ותזכה בביטחון רב יותר ביכולתך להשקיע בחו"ל מבלי להגביל את אפשרויות ההשקעה שלך. מתי ואיפה אתה משקיע ברחבי העולם, אתה יכול לקנות נכס בכל מדינה שאתה רוצה כאדם פרטי ולקנות אותו לעצמך או כחלק מקבוצה.

תסתכל על השיקולים שאתה צריך לעשות לפני שתשקיע בנכס בחו"ל ועל הדרכים המעטות שאתה יכול להשקיע בנכסים גלובליים. לאחר שקראנו על השקעה בחו"ל ונקיטת פעולה ישנן אסטרטגיות להשקעה בנכסים בחו"ל.

אם אתה אזרח אמריקאי או תושב שמשקיע בנדל"ן זר או שכבר מחזיק בנדל"ן בחו"ל

עליך להכיר את החוקים והתקנות של מדינת מגוריך ואת חוקיה. אם אתה שוקל להשקיע בנדל"ן בינלאומי, שלב ראשון הוא למצוא עורך דין נדל"ן טוב שמבין את חוקי המדינה, גם אם הוא אינו שולט בשפה המקומית. בנוסף להבטחה שהנכס עומד בחוק מדינתם, על משקיעים זרים לשקול גם את כל הנושאים המשפטיים הנובעים ממכירת נדל"ן והחזרת התמורה, לרבות מיסים, מיסים על הכנסה זרה, ארנונה וארנונה. .

אם אתה משקיע נכס ורוצה לקנות נכס בחו"ל ולמכור אותו כבית שני בחו"ל

פנה לצוות השקעות הנכסים שלנו בחו"ל כדי לדון כיצד שותפי נכסי השקעות יכולים לעזור לך. זה תמיד רעיון טוב לעבוד עם סוכן נדל"ן בינלאומי או מתווך – סוחר במדינת מגוריך – כדי להבטיח שאתה מבין את הדרישות החוק להשקעה בנדל"ן זר באמצעות IRA בניהול עצמי. אם אתה מעוניין בהזדמנויות נדל"ן בינלאומיות או רוצה להשקיע בנדל"ן זר, אנו יכולים לתת לך הנחיות מותאמות כיצד להפיק את המרב מהמרות מטבע. אתה יכול גם להירשם לסיורים בנכסי Rove בארה"ב ומחוצה לה כדי להיות חלק מצוות משקיעי הנדל"ן המבקשים ייעוץ וייעוץ בקנייה ומכירה של נדל"ן או בתים שניים בחו"ל. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם שותפינו להשקעות נדל"ן בינלאומיות כדי לעזור לך להבין את כל האפשרויות השונות העומדות בפניך להשקעה בחו"ל ואת הדרכים הטובות ביותר להשקיע בנדל"ן זר באמצעות חשבון IRA משלך, 401 (k) או באמצעות קרן השקעות. .

אם אתה משקיע המעוניין לבצע השקעה בנכס בשנות ה -2020, מלא את הטופס למטה או התקשר אלינו וודא שאתה מקבל את התמורה הטובה ביותר עבור הכסף שלך. מהן כמה מההשקעות הטובות שמשקיעים המשקיעים צריכים לבצע בשנת 2020?

כל מי שמשקיע בנדל"ן בינלאומי צריך לדעת לעשות את בדיקת הנאותות שלו ולעשות את זה כמו שצריך. יש הרבה אנשים בעולם ההשקעות בנדל"ן שמנהלים שיחה בשבילך, ועל זה אנחנו מדברים.

רכישת נכס בחו"ל כבית נופש או נכס להשקעה הינה ריאלית ויכולה לעזור לך לגוון את תיק ההשקעות המקיף שלך

זה הגיוני להשקיע בנדל"ן בחו"ל אם אתה קונה במדינה אחרת. אתה יכול גם להשקיע במכשירים פיננסיים אחרים אם המשאבים שלך מאפשרים זאת.

אם הנכס הזר החדש שלך

הוא מקום מגורים פוטנציאלי, קיימות תוכניות בכמה מדינות למשקיעים להציע הטבות תושבים לאזרחים זרים שקונים נכסים או משקיעים בחברות על אדמתם. ביקור ביריד נכסים בחו"ל יכול להראות לך מה אתה זקוק בעת רכישת נכס בחו"ל.

השקעות בנדל"ן מחוץ לארצות הברית אפשריות באמצעות IRA בניהול עצמי

כל ההכנסות מהשקעות הנדל"ן הזרות שלך מחויבות במס – בחסות ה- IRA, בין אם בארצות הברית ובין אם בחו"ל. בין אם אתה קונה נכס להשקעה או לשימוש אישי, רכישת נכס בחו"ל יכולה להיות תהליך מורכב. כאשר אתה קונה נכס בחו"ל, עליך למצוא דרך לנהל את נכס ההשקעה שלך באופן יעיל מרחוק.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן