השקעה בטוחה

השקעה בטוחה

כשמדובר באפשרויות השקעה בסיכון נמוך, חשבונות חיסכון בעלי תשואה גבוהה הם אחת הדרכים הטובות ביותר להשקיע את כספך. הם נחשבים כהשקעה בטוחה למדי וסטנדרט הזהב להשקעות בטוחות מכיוון שהם מציעים תשואה גבוהה מספיק כדי לאפשר לך למנוע כל סיכון לחלוטין. תעודות הפקדה הן הימור בטוח למשקיעים עצבניים שרוצים להחזיר קבוע את כספם בהשקעה בטוחה.

ביטוח פירושו שהכסף שלך בטוח ב 100% וקל להחזקה

מה שהופך חשבונות חסכון בעלי תשואה גבוהה לאחת האפשרויות הטובות ביותר להשקעה בטוחה. אתה רוצה להשקיע בהשקעות הבטוחות שלך במשך שלושה עד שישה חודשי חיים לפחות. דאג שתחבר את קרן החירום שלך למשהו שמציע תשואה גבוהה ומשהו שתוכל לשאת איתך אם אתה באמת רוצה להגביל את הסיכון הכספי שלך.

מציאת השקעה בטוחה עם תשואה גבוהה היא אחת הדרכים הטובות ביותר להגן ולהגדיל את כספך תוך בניית עושר מתמשך. כדי להבטיח שהחיסכון שלך יימשך זמן רב ככל האפשר, עליך לשקול היטב כל השקעה נוספת.

אבל יש שני ווים

האינפלציה יכולה לאכול את הכסף שנחסם בנכסים בסיכון נמוך, והם מרוויחים תשואה גבוהה יותר ממה שאפשר היה למצוא במקום אחר ללא סיכון. השקעות אחרות ומסוכנות יכולות למזער את אובדן התיק שלך לאינפלציה, אך עדיין מציעות הזדמנות צמיחה מועטה.

אם אתה רוצה תיק מגוון באמת

אתה יכול לבחור להשקיע הן בהשקעות בטוחות והן בסיכון, אך הייתי אומר שכדאי לבחור את דרך הביניים על ידי השקעת החסכונות שלך בהשקעות שיכולות להניב תשואות גבוהות תוך השקעה חלק מהכסף שלך בהשקעות בטוחות יותר. עבור אנשים המחפשים השקעה בטוחה, אפשרויות מסוימות אטרקטיביות יותר, כגון אסטרטגיות להשקעה בנכסים שיכולות להשתלם. תלוי בכמות ההון שהשקעתם, תוכלו להרוויח תשואות ראויות ללא לחץ של השקעות מסוכנות, במיוחד לאור האינפלציה.

לא משנה מה האקלים הכללי, יש לך אפשרויות רבות להשקיע, ואפשרויות השקעה בטוחות כוללות: ניירות ערך מוגני אינפלציה (S & P 500), אג"ח, נדל"ן, מניות, אג"ח וקרנות נאמנות, זהב, ומתכות יקרות.

משקיעים המחפשים השקעות בטוחות עם תשואות גבוהות בתמורה לגמישות

או משקיעים שרוצים סיכון מבוסס אינפלציה בתיק שלהם. כספים אלה מבוטחים עד למגבלת ה- FDIC של 250,000 דולר, וכולם נמצאים בגבול זה. לא תצטרך למשוך את כספך עד להבשלת האג"ח, אך תוכל לעשות זאת בכל עת לאחר מכן.

אם אתה בכלל משקיע

ודא שאתה עושה את המחקר שלך לפני שאתה משקיע ושאתה משקיע רק את מה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד. השקעה יכולה להיות החלטה טובה כל עוד תבחרו בהשקעות העומדות ביעדים הכספיים שלכם ועדיין יש לכם גישה לכספיכם בעת הצורך. לא משנה היכן אתה משקיע את כספך, עליך לוודא שהתיק שלך מגוון כדי למזער את הסיכון הכללי שלך. תעודות סל הן השקעה טובה לפיזור כספים וגיוון בתיקים שלך היא אחת הדרכים הקלות להפחתת הסיכון שלך. בנוסף לאבטחת הכספים שלך, חשבונות מבוטחים עם הכנסה קבועה כגון תוכניות 401 (k) יכולים לעזור למשקיעים זהירים להילחם באינפלציה.

מי שמחפש אפשרות השקעה בטוחה יחסית הדומה לספר חיסכון

צריך לשקול לפתוח חשבון בשוק הכסף. כאמור לעיל, חשבונות שוק הכסף יכולים לספק מידה מסוימת של ביטחון אם אתה רוצה שהכסף שלך יהיה כמה שיותר בטוח. כמו חשבונות חיסכון בבנק CIT, הם מבוטחים ב- NCUA, מבוטחים ב- FDIC ויכולים להיות מבוטחים מפני הפסדים של עד 250,000 $, מה שהופך אותם לאופציה נהדרת לתכנון לטווח קצר. התחל ביצירת עתודת מזומנים נאותה שתהיה החלק הבטוח ביותר בתיק שלך, מכיוון שהיא תהיה מוגבלת לא רק לספר החיסכון שלך, אלא גם להשקעות אחרות כגון מניות ואג"ח. אם יש לך חשבון מתווך, תוכל להשתמש במסך ההשקעה כדי להתעניין בהשקעות שלמטה. אם אתה רוצה תשואה של 2% על חשבון החיסכון שלך ורוצה לבנות תיק חזק, אתה צריך לפחות כמה השקעות שלוקחות קצת יותר סיכון.

ליונס אומר שהבנק המקוון שלך, בתנאי שהוא מבוטח ב- FDIC, הוא בחירה טובה להשקעה בטוחה לטווח הארוך, אך גם לחיסכון לטווח קצר.

גם אנשים הסובלים מסיכון גבוה עשויים לרצות להשקיע את כספם בהשקעה בטוחה

ויש רבים מהם. ישנן מספר השקעות, כגון הכנסה קבועה, נאמני השקעות, אגרות חוב ומניות הנחשבות השקעות בטוחות להחזקה. חלק מההשקעות הללו מסוכנות להפליא, אך גם אם אתה מאמין שהן בטוחות לחלוטין, אינך יודע אם הן יעבדו טוב או לא בטווח הארוך. הם בדרך כלל בטוחים ואתה בהחלט רוצה להשקיע בהשקעות יחסית בטוחות כדי להבטיח שהכסף שהרווחת קשה לא יאבד.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן