המדריך למשקיע המתחיל

המדריך למשקיע המתחיל

במאמר זה אנו בוחנים כיצד להשקיע ולהשקיע את כספכם כמתחילים. אנו מכסים את יסודות ההשקעה, את העקרונות החלים על כל סוגי ההשקעות, וכמה טיפים וטריקים כיצד להשקיע כסף במגוון סגנונות ואסטרטגיות השקעה שונות. בנוסף למדריך למתחילים, ישנם ספרים רבים שתוכלו לקרוא בכדי לשפר את הידע וההבנה שלכם כמשקיע מנוסה. ספרי השקעות אחרים עליהם אני ממליץ בעיקר למתחילים הם Intelligent Investor ו- Dhando Investor. תוכל גם ללמוד עוד על יסודות ההשקעה ביועץ ההשקעות שלנו למתחילים. מעבר לתרומות שלעיל, יהיו לך משאבים מספיקים כדי ללמוד כיצד להצליח כמשקיע, או אפילו סתם לקרוא.

תוכל גם להרחיב את הידע הפיננסי האישי שלך על ידי קריאת כמה מהספרים האהובים עלי בנושא השקעות למתחילים. השקעות הוא הספר הראשון שהתחלתי, וזה שאני ממליץ לך לקרוא בהמשך.

זה מסביר את היתרונות והחסרונות של אסטרטגיות אינדקס באופן נגיש וניתן לקישור. זהו ספר נהדר למתחילים שרוצים לבנות תאוריית עבודה איתנה בשוק.

הרעיון

הוא ללמוד על השקעה כדי שתוכל ליצור רעיונות משלך. חשוב על זה כמדריך למתחילים להשקעה, שם אתה לומד את כל מה שאתה צריך לדעת על תחילת העבודה. כדי לעזור לך להתחיל, קרא את 7 הדברים שאתה צריך לדעת על השקעה בצ'רלס שוואב, את 5 הדברים שאתה צריך לדעת על ואנגארד ואת 6 הטיפים המובילים להשקעה ב- Fidelity. תוכלו גם לדעת הרבה יותר על היתרונות והחסרונות של השקעה במאמר זה, כמו גם על מה שעליכם להשקיע בוונגארד.

אם זה נשמע קצת הרבה, קרא את המדריך הזה, אבל אם אתה קורא את כל המדריך, יש לך את כל היסודות הדרושים כדי להתחיל. זה ילמד את יסודות ההשקעה בצורה פשוטה וקלה להבנה ותמציתית, כך שתבינו איך להשקיע בשוק המניות.

אם אין לך הרבה כסף להשקיע

זכור שתוכניות רבות של 401 (k) מציעות מגוון אפשרויות, כגון קרנות נאמנות, תעודות סל ואפשרויות השקעה אחרות. מחירי מניות תעודת סל לעיתים עולים על דרישות ההשקעה המינימליות של קרן השקעות, מה שהופך אותם לבחירה טובה למתחילים. אם אתה חדש בעולם ההשקעות, היצמד למניות ותעודות סל והתחל להתמודד עם הפסד. התחל להבין כיצד שוק המניות עובד, מה יעדי ההשקעה שלך והאם אתה יכול להתמודד עם סיכון רב או מעט.

למרות שמחיר המניה לבדו לא אומר לך כמה מציאה אתה מקבל, העובדה שרוב המניות נסחרות במחירים נוחים מקלה על טירונים לבצע השקעות קטנות ברגע שהם מתחילים.

למידה כיצד להשקיע במניות עשויה להימשך זמן מה

אך אם תתערב, אתה בדרך לבנות עושר. בניית הון על ידי השקעה אינה קלה כמו שזה נשמע, אז התחל מוקדם יותר ותמשיך להמשיך את חלומותיך הכלכליים. טיפים למתחילים, טריקים וטיפים להשקעה למתחילים וכן טיפים וטריקים למשקיעים מצליחים.

אתה תישאר סבלני והגיוני תוך השקעה והימנעות ממלכודות שנופלות לרוב למתחילים. גלול מטה לכמה כללים מנוסים וטיפים להכנת כסף למשקיעים מצליחים, כמו גם טיפים וטריקים למתחילים.

לא היית קופץ לזירה מבלי לדעת את יסודות האיגרוף

ולא היית מתפרסם עד שידעת את יסודות ההשקעה כמתחילים. לפני שתתחיל להשקיע ולעבוד כמו מקצוען, זכור זאת: לעולם אל תשקיע במשהו שאתה לא מבין. ישנם מאמרים רבים על השקעה בשוק המניות שתוכלו לקרוא כדי לרענן את היסודות שלכם, אך לא תיכנסו ויצאו משוק המניות עד שתכירו את כולם.

אפליקציות מסוימות

כמו סטאש ובלוטים, מציעות תעודות סל מאוצרות המסייעות לך לגוון את אחזקותיהן, והן מקלות על השקעה במחיר של עד 5 דולר מבלי להתחיל להשקיע. רובינודה מיועד גם לסוחרים צעירים ולאלה שהשקעה חדשה בהם, אך היא מציגה גם חלק מההשקעה במניות כדי להקל עליכם להשקיע במעט כסף. החיסרון של רובין הוד M1 הוא בכך שהוא אינו מאפשר השקעות "חלקיות", מה שעלול להקשות על תחילת הדרך כמתחיל.

הדרך הטובה ביותר להתחיל להשקיע תלויה בכמה כסף אתה יכול להרשות לעצמך

אז ודא שאתה מעריך את מצבך הכלכלי תחילה. הכינו את שיעורי הבית שלכם על השקעה לפני שאתם קונים מניות או משקיעים בנכס, במיוחד אם אתם חדשים בהשקעה. – עכשיו, כשיודעים את היסודות, עליכם לפתוח חשבון מתווך כדי להתחיל לסחור בפועל. לאחר שהקמתם חשבון עם יועץ הרובו של הברוקר, תוכלו להתחיל להשקיע. יועצי רובו הם אופציה נהדרת עבור משקיעים חדשים מכיוון שהם מאפשרים לך לבנות תיק מגוון של מדדים ותעודות סל לכל דולר שאתה מכניס לחשבונך.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן