הלוואה כנגד נכס

הלוואה כנגד נכס

כשאתה לוקח הלוואה כנגד נדל"ן (LAP), הנה כמה דברים חשובים שאתה צריך לדעת על ההלוואה נגד הנדל"ן.

אם נטלת אי פעם הלוואת דירה או משכנתא

תרגיש את הדחף לברר פרטים נוספים. בעת הגשת בקשה להלוואת דירה, המלווים בדרך כלל שואלים אותך לגבי מצב ההלוואה הקיימת שלך. אם היסטוריית התשלומים שלך טובה, המלווה ייתן לך הלוואה משלימה בכדי לקחת את ההלוואה כנגד הנכס שלך. אתה יכול גם לבחור לקחת הלוואה בעלת ערך נמוך יותר ולנצל אותה, במקום לדחות את בקשת ההלוואה שלך.

אתה יכול גם לקחת הלוואה כנגד נכס למימון הרכישה שלך

שכן ניתן להשיג הלוואת דירה עבור הנכס שלך אם איבדת את כותרת הנכס שאתה קונה. אתה יכול לראות נכס שכבר עבר משכנתא וכבר יש לו הלוואות הבית שלך. על ידי שימוש בהלוואה זו, תוכלו לספק את צרכיכם הכספיים, מכיוון שסכום ההלוואה יהיה באותה רמה כמו נכס זה. אם הזדמן לכם שהנכס יוצע כבטחון, תוכלו לפנות סיבוב נוסף באותו נכס לקבלת הלוואה זולה יותר.

סכום ההלוואה האישית יהיה תלוי בעיקר בהכנסה החודשית שלך וביכולת שלך לשרת את ההלוואה

יתכן שתצטרך לשלם קנס בגין ההלוואה לפני הסגירה, מכיוון שכל ההלוואות שלקחת הן בשיעורים משתנים. כאשר אתה ממיר הלוואה לשיעור משתנה, הסכם האשראי שלך יפרט את הנוסחה לאותו שיעור.

לכן, חשוב לשלם בזמן ולשמור על דירוג CIBIL טוב בכדי לקבל את ההלוואה הטובה ביותר בשיעורי הנדל"ן. ציון גרוע יכול להיות שאתה מקבל הלוואה עם ריבית גבוהה יותר, או גרוע מכך, אתה יכול לשכוח את ההלוואה.

אם אתה הבעלים של בית בנוסף לקרקע הפנויה

ייתכן שהסכם ההלוואה טוב יותר עבורך מאשר המלווה אם תציע להפקיד את ההון הביתי שלך כבטוחה. עם זאת, במקרה של הלוואה כנגד נכס, עליכם לספק את הנכס שלכם כבטוחה, והוא עשוי להיות מגורים, מסחריים או תעשייתיים. אם כבר בבעלותך הנכס, אתה יכול גם להגיש אותו כבטוחה, אך זה יכול להוביל לריביות גבוהות יותר ולריבית ההלוואות נמוכה יותר.

זה תלוי בתנאים שנקבעו על ידי המלווה כאשר ברצונך לקחת את ההלוואה

לדוגמא, הלוואת דירה יכולה לאסור עליכם להשכיר את הנכס בתקופת ההחזר. הלוואות כנגד נכס יכולות להיות מוצעות על ידי המלווה בצורה של הלוואה כנגד נכס או כפיקדון כבטוחה.

אם אתה רוצה את אותו הדבר, אתה יכול גם לקחת את ההלוואה כנגד הנכס, מראש או בכפיפות. אם כן, יש לך הלוואה כנגד נכס שהוסכם מראש מתי וכאשר הוא מוכן לרכישה או להשכרה, וייתכן שתהיה לך אפשרות להחזיר אותו מחדש במקרה של מחדל ברכוש שלך.

אתה יכול גם להגיש בקשה להלוואה ולבדוק ולהשוות את שיעורי המשכנתא והשיעורים הטובים ביותר עם הבנק שלך או באינטרנט ב- myloancare

אתה יכול לפנות לרשות הדיור הלאומית (NHA) או למחלקת השיכון ופיתוח עירוני (DHD) כדי להגיש בקשה להלוואות עבור הנכס שלך ולהגיש בקשה.

תלוי במלווה, אתה יכול לנצל מגוון תנאי אשראי, כגון שיעורי ריבית, שיעורי ריבית ויחס הלוואה לערך. במקרה של הלוואות טופ-אפ תקבלו אחוז מההלוואות המצטיינות או הקיימות בטווח של לפחות חמש שנים ומעלה.

עבור הלוואות כנגד נדל"ן

זמינות הטבות המס תלויה בכמות הכסף שאתה לווה בסופו של דבר. עבור מלווים בתחום הנכסים המסחריים ישאילו לכם 50% מההלוואה כנגד הנכס וישמרו על מרווח גבוה, שיכול להיות בין 24 ל- 40% על הנכס שלכם. עבור נכסי מגורים, LTV עולה עד 70% והמלווה שומר על מרווח גבוה יותר עבור נכסים שאינם מכוסים על ידי הלוואות בתחום העדיפות.

כבעלים של הנכס, יש לך את הזכות להשתמש בו כל עוד אתה לא בפיגור בהלוואה. שעבוד הנכס שלכם לקחת הלוואה לא אומר שעליכם למסור בעלות על הנכס.

הכסף שהושאל יכול לשמש להלוואות לבית אם תרצו

או לכל מטרה אחרת כל עוד תרצו. המשמעות היא שאתה יכול להגיש בקשה להלוואה מכל בנק על ידי הרחבת הנכס שלך כבטוחה או כבטוחה. הלוואת הנכס הינה הלוואה פרטית מאובטחת שתוכלו לקחת על ידי שעבוד הנכס שלכם כבטחון או ביטחון. בין אם מדובר בחברה קיימת ובין אם מדובר בתמיכה כספית להקמת עסק, הלוואה כנגד נדל"ן (LAP) מבית YES BANK מתאימה לצרכים הכספיים שלכם.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן