החלפת מנעול בדלת בצפון

החלפת מנעול בדלת בצפון

יחד עם זה אנו מציעים גם אחריות של 90 יום על כל העבודות, כדי שתדעו שהמנעול שלכם יותקן כהלכה. ברשותנו כל הציוד הדרוש להתקנת כל מיני ידיות ומנעולי בריח.

ערכת מנעול הדלת מתחברת לדלת כדי לקדוח חורים למנעול, לבריח וידית או ידית במקומות הרצויים. בעת החלפת מנעולים הכניסה לבריח חייבת ליישר קו עם החורים הקדוחים בדלת. הסר את החלק הפנימי והחיצוני של המנעול מהצד המקביל של הדלת.

הרם את כיסוי הדלת כדי לפתוח את הנעילה הידנית, ולאחר מכן משוך כדי לשחרר את התפסים, ולאחר מכן מדוד את מיקום המנעול בצד הלא משופע של הדלת.

אם אתם שוכרים

בדקו בהסכם השכירות שלכם את הכללים להחלפת מנעולי דלתות – ייתכן שתידרשו למסור את המפתח למנעול ששופץ לאחרונה לבעלים. בין אם אתם מתקינים או מחליפים מנעול, חשוב לעבור מבריח עם מנעול פנימי למנעול עם מפתח. היתרון העיקרי בהחלפת המנעול ממנעולן בחיפה הוא שאותה חומרה נשארת על הדלת בעת תיקון מנעול הדלת והחלק השבור יוחלף בחדש יותר.

ישנן מספר בעיות במנעולי דלתות הבית או המשרד שלך שניתן לתקן על ידי תיקון המנעול ואם אינך רוצה להחליף אותו

ניתן להחליף את התפס השבור בחדש אם הדלת ננעלת באופן קבוע או אם המפתח ננעל כל הזמן, או אם ישנם חלקים קפואים או מנגנונים פנימיים שאינם זזים כראוי.

אנו המנעולנים בחיפה מתקנים, מחליפים ומתקינים את כל סוגי המנעולים לדלתות המוסך לביטחון שלך בבית ובעבודה בצפון יוון. המומחים שלנו זמינים 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, כדי לספק לך את החומרה הטובה ביותר לדלתות בחיפה, צפון הארץ.

לא משנה מה דעתך על החלפה או תיקון מנעולים, אנו נספק לך את שירות המנעולים המוסמך ביותר בחיפה. אנו מציעים מגוון רחב של שירותי החלפת מנעול סורגים שתוכלו לבחור מאיתנו כאשר אתם זקוקים לשירותינו.

מנעולנים בחיפה מתקינה באופן קבוע מערכות אינטרקום ואבטחה עבור עסקים, בית, דירות וחנויות קמעונאיות, ומעניקה ללקוחותינו שליטה מלאה על מי יכול לגשת לאזורים מסוימים.

צפה בסרטון זה כדי ללמוד כיצד להתקין כראוי מנעול דלת, ידית ובריח. התקנת מנעול חדש לדלת או ידית דלת נראית תמיד כמשימה קלה לבעלי בתים, אך טעות קטנה עלולה למנוע מהמנעול לפעול כהלכה ולסכן את בטיחותכם.

בעיות עם דלתות PVC

כגון תפס שאינו נסוג או מנגנון נעילה שבור, לרוב לא קל לתקן. אם המנגנון פגום, יכול להיות קשה לפתוח את הדלת וסביר להניח שתצטרכו להחליף את המנגנון. אם דלת ה-PVC שלכם חסומה או שאתם נתקלים בבעיות בדלת, ייתכן שתצטרכו לפנות למנעולן בחיפה המציע את שירותי דלת ה-PVC.

אם מנעול דלת המוסך שלך שבור, תיקון דלתות המוסך יכול לתקן אותו תוך זמן קצר. אם המנעול או המפתח של מנעול דלת המוסך הזזה שלך זקוקים לתיקון או התקנה בצפון הארץ, תיקון דלתות מוסך תמיד מוכן לעזור במקרי חירום.

 

כדי להסיר את המנעול מהדלת ולקחת אותו לחנות לחומרי בניין או לחנות המפתחות המקומית שלך, שם טכנאי יכול להדפיס עבורך את המנעול מחדש תמורת 5-10 דולר. השיטה השלמה ביותר כוללת הסרת מנעול הדלת הקיים (כולל הידית אם מדובר בשילוב של ידית ומנעול) ולאחר מכן החלפתו במנעול חדש. החלפת מנעולי דלתות יקרה יותר מהתקנה מחדש של המפתח, אך ניתן לחסוך בשניהם אם תבצעו את העבודה בעצמכם.

זאת בשל העלות הנמוכה יותר של פיני המפתח בתוך המנעולים בעוד בעת החלפת המנעול

אתה משלם עבור כל החלקים החדשים. כאשר הפינים והכפתורים במנעול הבריח פגומים, החלפת הבריח יכולה לעזור להפחית את העלות של תיקון כל חלק. החלפת הבריח כוללת שלושה תרחישים אפשריים: התקנת בריח חדש, החלפת ישן או החלפת מנעול.

החלפת פיני מפתח

הוא תהליך פשוט בו מחליפים או מסדרים את הפינים כך שהמפתח הישן לא עובד יותר עם המנעול הקיים וכדי להיכנס שוב למנעול ללא עלות נוספת יש צורך במפתח נוכחי מתאים. הנוחות של מפתח אחד שמתאים לכל המנעולים בבית שלך (כולל מוסך) יכולה להיות מושגת על ידי איפוס המפתח אם יש לך אותו מנעול בכל הדלתות.
על מנת לראות עוד פרטים מורחבים בנושא של החלפת מנעול בדלת בצפון נא לבדוק ב- eyalock.co.il

לדוגמה, בסביבת מגורים, חשוב לקבוע אם מערכת מנעול ומפתחות סטנדרטית מספיקה או אם סוג אחר של מערכת גישה, כגון בריח או לוח מקשים, חשוב.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן