האם כדאי לקנות דירה להשקעה?

האם כדאי לקנות דירה להשקעה?

בין אם אתה משקיע מנוסה, עשית כמה עסקאות ובין אם אתה חדש להשקעה, מחלקת הנכסים המקוונת החדשה שלנו מראה לך את אסטרטגיות הנכסים הטובות ביותר להשקעה בשוק הרב-משפחתי של ימינו. מדריך זה מכיל את כל מה שאתם צריכים לדעת על רכישת בניין דירות והחלטה האם זו ההשקעה הנכונה עבורכם. אנו מתעמקים ביתרונות ובחסרונות של בעלות על דיור ודיור טוב – מתאים לקביעה האם מדובר בהשקעה טובה או לא. אם אתה הבעלים של בית, אנו נדריך אותך בניתוח יסודי של תנאי השוק הנוכחיים בארה"ב ובעולם כדי לקבל החלטה משלך.

אם אתה עדיין שוקל את היתרונות והחסרונות של השקעה בנכס, ייתכן שיהיה עליך לדבר עם סוכן נכסים בשוק המקומי שלך. גלה אם זה לא בשבילך או אפילו ראה בכך השקעה טובה לרווחתך הכלכלית האישית.

כשאתה קונה בית ריק, עליך לבצע ניתוח של הכנסות פוטנציאליות מדמי שכירות (PRI). אם בכוונתך להציב דיירים בנכס ההשקעה שלך, יתכן שלא תוכל לייצר הכנסות מדמי שכירות.

יש כיום דרכים להחזיק נכס למגורים מבלי שיהיה צורך להחזיק בו

כמו לקנות או להשקיע בבית מימון המונים או להתקבל כמשקיע. שימוש בהון שלך בהשקעה הביתית שלך יכול להיות דרך יעילה לרכוש נכס להשקעה. אם אתה לווה מיליון דולר ב -4% מהבנק וקונה בית של מיליון דולר עם ריבית של 5%, אתה יכול ליהנות מההפרש בטווח הארוך. כאשר החלטתם לרכוש נכס להשקעה, עליכם להקדיש זמן לתחזוקה ולניטור של המקום ולשקול האם עליכם לשכור בפעם הראשונה לפני רכישת הבית. אם אינך יכול להרשות לעצמך לשלם את המשכנתא בכל חודש, תוכל לקנות נכסי השקעה בסכום נמוך בהרבה מסכום זה על ידי לקיחת הלוואת FHA. עלות הבעלות על נכס להשקעה נמוכה באופן מפתיע, בהתחשב בכך שאתה זכאי לשווי הנכס המלא ולריבית על ההלוואה שאתה משלם עבורו. אבל אתה לא משלם את כל זה אם אתה קונה בית משלך. ואתה משלם את המשכנתא כל חודש.

אם האזור שאתה רוצה לגור בו יקר מדי

מבלה יותר מדי בדרך לעבודה או שיש בו אחוז פשיעה פחות רצוי, אולי עדיף לך לשקול להשכרת נכס להשקעה בפעם הראשונה לפניך קנה את זה. למרות שלא כדאי למשקיעים חדשים לקנות או למכור, עיתוי השוק המקומי הוא חלק חשוב מהשקעת הנדל"ן. לא תחמיץ את ההזדמנות להעיף מבט ראשון בשוק הנדל"ן ההולך וגדל באזורך. ברגע שתפסו את העניין, עליכם להישאר במקום, אך רכישת נכס להשקעה נותנת לכם את הגמישות לעבור.

אם אתם מחפשים נכס להשכרה סוהר

נורדה השקעות נדל"ן יכולות לחסוך לכם זמן על ידי מציאת נכסי ההשקעה הטובים ביותר באטלנטה. אם אתה יכול לקנות נכס להשקעה במרכז העיר אטלנטה, אתה יכול לשכור אותו בפעם הראשונה במחיר מעולה לפני שאתה קונה אותו.

יתרון גדול ברכישת בית משותף כהשקעה

הוא לראשונה – משקיע נדל"ן שעסוק בעבודה, אוהב לנסוע או סתם רוצה לעשות את כל העבודה. רכישת בתים משותפים כהשקעה בשווקים כאלה יכולה לייצר הכנסות משכירות לכיסוי עלויות האחזקה של שנה, ואילו משקיעי נדל"ן יכולים להשתמש בנכסי ההשקעה למשך שארית השנה ללא עלות.

אם אתה רק מתחיל בנדל"ן ואין לך הרבה ניסיון או הון להשקיע

השקעה בבית היא התחלה טובה. אם אתה חושב שהשקעה בנכס עשויה להתאים לך, אך אינך בטוח כיצד להתחיל, עליך לחפש יועץ פיננסי שיוכל לעזור לך להבין את האפשרויות שלך. בין אם כבר הקמתם תיק השקעות ובין אם אתם עדיין משקיעים בנדל"ן היא השאלה המכריעה שיש לענות עליה, האם השקעה בבניין דירות היא הדבר הנכון לעשות זאת. אז אם אתם תוהים אם יש מקום בעושר שלכם – תכניות בנייה, שבו ושוחחו עם איש השקעות וקבלו החלטה האם להחזיק בניין משרדים או דירה בבניין רב קומות באחד היקרים בעולם השווקים הם "צודקים" או "לא נכונים". לאחר שהחלטתם שרכישת בית משותף היא האופציה הטובה ביותר עבורכם, השלב הבא הוא לבחון איזה סוג בית משותף אתם רוצים לרכוש.

אם אתה תוהה אם עליך להשקיע בנכס

שקול עד כמה סוג השקעה זה יהיה מתאים למצבך. תמיד התמקדו בקבלת החלטות השקעה נכונות ולעולם לא תחליטו לרכוש נכס להשקעה שתלוי אם תקבלו ניכוי מס או לא. זה נכון במיוחד עבור אדם שרוצה להשקיע בנדל"ן אך אינו יודע אם הבית צריך להיות במקום בו הוא גר, או שמא עליו להיות נכס להשכרה או שהוא יכול להיות גם וגם.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן