דירות למכירה

דירות למכירה

היה הבעלים הראשון של אחד הבתים המדהימים בסגנון חווה אמריקאית שזכו בפרס NW לפיתוח מבנים. אנו חוקרים את הבית המבודד הזה בלב מרכז העיר סיאטל, מרחק הליכה קצר מסיאטל סנטר ומנהר קולומביה.

לשכת האוכלוסין מדווחת כי גודל הבית הממוצע עלה משיאו של 2,521 מטרים רבועים בשנת 2007 לשפל של 2,392 מטרים רבועים בשנת 2010 ומאז עלה שוב

לגובה 3,921 מטרים בשנת 2012, על פי ללשכת הסטטיסטיקה של ארצות הברית. בית טיפוסי שנבנה בשנת 1973 הוא כ -1,400 קמ"ר, ומחיר הבית החציוני לבית עם חדר שינה אחד בארצות הברית הוא כמעט מיליון דולר.

הכל השתנה במהלך המיתון

כאשר מספר הבתים החדשים החל לפתע להתכווץ, אך עקומת ה- U הייתה קצרה. למרות שההתחלה השקרית הייתה מאכזבת, ג'ון בנט רואה בכך סימן עד כמה הדרישה החזקה לבתים בצפון-לנד כרגע. זה שוק עצום ויש לנו הרבה קונים פוטנציאליים והרבה ביקוש אליו ", אמר.

הכסף זורם מערבה לאורך חוף המפרץ

ואתה יכול לקנות דירה עם שתי מיטות בפחות מעל 200,000 $. HoA העמלות בדרך כלל נמוכות בהרבה מאשר עבור בתים משותפים והם כלולים לעיתים קרובות בדירה. הם יכולים להתנהג בארה"ב, אך בדרך כלל לא גבוהים כמו בקנדה, שם הם גבוהים בהרבה מאשר בהוואי. — – בתים עירוניים משתנים בגודלם, אך נוטים לתפוס שטח גדול בהרבה מבתים משותפים במונחים של צילומים מרובעים, מכיוון שלעתים קרובות יש להם חצרות פרטיות. קניית בית עירוני כוללת בדרך כלל את האדמה שעליה היא נבנתה, ולכן היא נחשבת בדרך כלל יותר בעל ערך מאשר דירה. לעתים קרובות הם קרובים למרכז העיר ומתמקדים בדיירים שרוצים בית כאשר אנשים נמצאים באזור חדש או מקימים את עצמם.

ג'נטריפיקציה בשכונות

היא חסרת תקדים ודרישה לנכסים להשכרה. הוא גבוה ככל שמשרות גדלות יותר אנשים עוברים לדטרויט והכלכלה צומחת s, הביקוש לנדל"ן טוב להשכרה יישאר גבוה. המשמעות היא שעכשיו זה הזמן לקנות: דיירים קשורים, מחירים עולים ודמי השכירות נמוכים.

מגזין פורבס הכריז לאחרונה כי

הוא שוק העבודה האמריקני הראשון, כשהאוניברסיטה היא המעסיקה הגדולה ביותר. עם סן אנטוניו המדורגת על ידי בלומברג כאחד המטרופולינים הצומחים ביותר בארה"ב, נכס זה בטקסס הוא הזדמנות להשקעה. העיר המאוכלסת בצפיפות זו, בה מתגוררים יותר מ -1.5 מיליון בני אדם, מבטיחה לא מחסור בדיור בר השגה, שלא לדבר על דיור בר השגה. בעיר ריכוז גבוה של מסעדות, מלונות וחנויות קמעונאיות איכותיות, כמו גם מספר רב של מלונות ומסעדות.

כרוכשת נכסים בריטית

אורלנדו היא בית נופש בו תוכלו ליהנות או להשכיר אותו לנופשים אחרים. למשל, בריטים רואים במדינת סאנשיין הזדמנות השקעה נהדרת עם מחירי דירות נמוכים בהשוואה לבריטניה. העיר מושכת סלבריטאים וקליפורנים רבים, וזה מושך קונים עם המסעדות, בתי המלון והחנויות הקמעונאיות שלה, כמו גם דיור בר השגה.

באמריקה, אשכולות תעשייתיים מספקים גישה למגוון רחב של מלונות, מסעדות, בתי מלון וחנויות קמעונאיות באיכות גבוהה, כמו גם דיור בר השגה.

עם זאת, אם אתם מחפשים מאחז קבוע יותר בבנד, ישנן המון וילות מגה אחרות בשוק, שרבות מהן מציעות פחות משמעותית. יש אפילו דירה עם שני חדרי שינה ושלושה חדרי אמבטיה במרכז העיר בנד שתוכלו להחזיק אם תרצו.

אחוזת בראדבורי בגולדן סטייט מוערכת בשווי של 48.8 מיליון דולר והיא רשומה ב -16 מיליון דולר לאחר שלא הצליחה להגיע למחיר הרזרבה של 13 מיליון דולר במכירה פומבית בדצמבר 2013.

בקניית נכס מחו"ל יש כמה מונחים בשוק הדיור בארה"ב שיכולים לבלבל קונים בבית. שמות ארצות אמריקאיות שקונים זרים שנוסעים לארה"ב כדי למצוא את ביתם הבא אינם מכירים.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן