דירות להשקעה בישראל

דירות להשקעה בישראל

אנו רוצים לדון כיצד הבעלות על בתים בישראל משתלבת בתוכנית ההשקעה שלך וכיצד עליך לבנות הון עצמי בביתך. לפני שתתחיל לקנות נכס בישראל, עליך להחליט היכן אתה רוצה לגור במדינה. ברגע שאתה יודע היכן למצוא את הנכס האידיאלי עבור ישראל, ישנן אפשרויות רבות ושונות בהן תוכל למצוא אותו. אם כן, כיצד תחליט לעשות זאת בישראל או בכל מדינה אחרת כולה?

כשאתם קונים דירה בישראל

כדאי להקדיש זמן לחשוב כמה כסף אתם צריכים להכניס לדירה שלכם. משקיעים נבונים שעקבו אחר מחירי הנדל"ן בארצות הברית ובמדינות אחרות יודעים שרכישת דירות במגדלים היא השקעה נבונה ומתגמלת מאוד מכיוון שהיא מניבה תשואה טובה. שיפוץ דירות נהוג בישראל, אז אל תוריד אותם כי אתה צריך לשפץ אותם.

בהתחשב באופי שוק הנדל"ן בישראל, השקעה מסוג זה יכולה לספק יציבות לטווח ארוך ורווחי הון גבוהים יחסית.

אם אתה שוקל לעבור לישראל

תוכל להימנע ממס כבד על ידי עלייה והפיכתך לאזרח ישראלי (אתה יכול להפוך ל"אזרח ישראלי "תוך שנתיים). דרך נוחה עוד יותר להעביר כסף לרכישת נדל"ן בישראל היא העברת כספים מחו"ל ישירות לחשבון הישראלי של המוכר. חשבון בנק ישראלי, ותקבל החזר משמעותי של מס הרכישה. אפשרות נוספת לתושבים זרים המעוניינים להעביר כסף מחשבונות בנק זרים לחו"ל לרכישת נדל"ן InIsrael פותחת חשבון נאמנות בתוך ישראל עצמה. אפשרות זו הופכת אטרקטיבית יותר מכיוון שהיא פטורה ממס – ולפרק זמן מסוים.

להלן מדריך לתושבי חוץ שיש להם חשבונות offshore ורוצים לקנות נדל"ן בישראל, כמו גם רשימה של אפשרויות אחרות.

למרות שסוג זה של השקעה בנדל"ן בחו"ל נכון במציאות של ימינו

השקעה ספקולטיבית זו יכולה להיראות מסוכנת למדי בשווקים לא בטוחים ובמחירים מנופחים משמעותית. עם זאת, לשוק הנדל"ן הישראלי יש כמה סיבות שלא לשקול השקעה בישראל.

גרמניה נמצאת במרחק של כמה שעות טיסה מישראל וקל למצוא דירות בגרמניה במחירים נוחים בהשוואה לשוק הנדל"ן בישראל. זה הופך אותה ליעד השקעה עבור ארה"ב, בהיותה, אבל במחיר נמוך בהרבה מישראל ובאיכות חיים גבוהה יותר.

תמורת 1,000,000 שקל תוכלו לקנות דירה מרווחת עם נוף טוב לעיר ונוף נהדר לים התיכון. אתה יכול לחלק אותו לשני חלקים, אחד למשפחתך והשני לעצמך, להחזר נחמד על ההון שלך.

במילים אחרות

משקיעים שקונים נדל"ן בישראל כנכסים ארוכי טווח משלמים מחיר גבוה עבור נכס להשקעה בעל השווי הנמוך ביותר, אך יחד עם זאת יש להם פוטנציאל לצמיחה עתידית, ומשלמים מחירים גבוהים יותר. עבור נכסי השקעה עם הערך הנמוך ביותר. אמנם עדיין ניתן למצוא דיור בר השגה באזורים מרוחקים, אך לרוכשים בתקציב לא יהיה מספיק הון לרכישת בית הגון. נכסים באזורים אלה הם יקרים מאוד, מה שאומר שכדי להשקיע בהם עליכם למצוא חלופת השקעה פוטנציאלית זולה יותר. נכסים קטנים יותר בפריפריה בישראל יכולים להיות בעלי תשואות ודמי שכירות גבוהים יותר, ויכולים להיות אפשרות טובה, אמינה ובטוחה יותר, אך עדיין זולה יותר מהנכסים היקרים יותר בערים הגדולות כמו ירושלים ותל אביב.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן