בתים למכירה

בתים למכירה

הרשימה של 159,875 דולר ל"סיור במותרות "כוללת בית בבליירסוויל שעוקל במכירה מתוכננת. כשהסתכלתי סביב, נדהמתי שעל פי רישומי הנכסים, 0% מהבתים למכירה במחוז בלייר החליפו ידיים בשנתיים האחרונות.

מצא את הנכסים הזולים ביותר למכירה

השווה נכסים, ראה רישומים חדשים, צפה בנכסים בתמונות והשווה אותם עם הצעות המכירה של מכירה פומבית של נדל"ן. מצא את המחירים הנמוכים ביותר עבור בתים במחוז פולק, פלורידה, ובדוק את הדירות המשתלמות בפלורידה. השוו בין נכסים ומצאו את הבתים הזולים ביותר בפאלם ביץ 'קאונטי פלורידה ובדקו את הרשימות האחרונות. נכס קאנטרי הומס מקבל הצעה למכירה מבית המכירות ColumbiaRealty תמורת 1.5 מיליון דולר לבית עם 3 חדרי שינה ו -3 חדרי אמבטיה בלייקילנד, פלורידה. בדוק את הנכסים היקרים ביותר בשוק בברוארד קאונטי פלורידה עם תמונות מודעות והשוואה עם מכירות הצעות. השווה נכסים ומצא את הנכסים הקלים והזולים ביותר במחוז סרסוטה קאונטי וצפה במחירים הטובים ביותר באורלנדו פלורידה עם תמונת רישום נדל"ן.

עיין ברשימות MLS וחפש נכסים כדי למצוא את הנכסים האחרונים למכירה וצור קשר עם סוכני מכירות והשכרות. חפש נכסי MLS באזורך באמצעות מנוע החיפוש שבו אתה משתמש כרגע, או פנה לסוכן שלך למכירה או השכרה.

השתמש במסנני הנכסים המפורטים שלנו

כדי למצוא את המקום המושלם עבורך ולקבל את המבצעים הטובים ביותר על הנכסים האחרונים למכירה והשכרה באזורך. השתמש במסנן הנכסים שלנו כדי למצוא את הבית האידיאלי עבור המשפחה שלך, חברים, שותפים עסקיים או אפילו בית נופש במיקום הנכון.

השתמש במסנני הנכסים המפורטים שלנו

כדי למצוא את המקום המושלם עבורך ולקבל את המבצעים הטובים ביותר על הנכסים האחרונים למכירה והשכרה באזורך. השתמש במסנני הנכסים ובמסנני חיפוש הנכסים שלנו כדי לקבל את המידע העדכני ביותר על נכסים במיקום הנכון עבור המשפחה שלך, חברים, שותפים עסקיים או אפילו בית נופש לעצמך. השתמש במסנן פרטי הנכסים שלנו ובחיפוש המפרט באמצעות מסנן חיפוש הנכסים שלנו כדי למצוא את המקום האידיאלי. השתמש בתכונות המיוחדות שלנו מסנני נדל"ן ומסנני חיפוש נדל"ן מפורטים כדי למצוא את המיקום המדויק של נכס עבור משפחה או שותף עסקי או חופשה. בית.

אל תשכח לפנות למוכר בית החלומות שלך לקבלת מידע נוסף על המבצעים הטובים ביותר על הנכסים האחרונים למכירה והשכרה באזור מגוריך.

למידע נוסף על ברנטווד

כולל בתים זמינים ומידע בית ספר, באתר Brentwoods.com. התחל בחיפוש אחר מכירות בתים במחירים סבירים עם רשימה זו של בתים מעוקלים בפלורידה, לחץ על המפה. מצא עיקולים בפלורידה באמצעות שירות העיקולים שלנו, כולל נכסים מעוקלים פדרלית ועיקולים ועיקולים בפלורידה. קבל את המידע העדכני ביותר כיצד לרכוש עיקול ממחוז וולוסיה, פלורידה, ואת העסקאות הטובות ביותר על נכסים מעוקלים באזורך.

רשימה זו כוללת בתים למכירה במחוז קוסה, אלבמה ובאזורים אחרים של המדינה, וכן בתים יד שנייה בקוסה. אנו מציגים רשימות מאתרים אחרים, כולל עיקולי בתים בפלורידה, ג'ורג'יה, צפון קרוליינה, טנסי, דרום קרוליינה ואלבמה.

בית בקייב ספרינגס, AR, מחיר מחירון חציוני הוא 387,360 דולר והוא נמצא בשוק במשך קצת יותר משנה, עם ממוצע של 104 ימים בשוק, על פי האיגוד הלאומי למתווכים.

כרגע ישנם 7 בתים למכירה בהר התצפית

כולל דירה אחת ו -4 עיקולים, ו -7 דירות בהר סיטי. הרישומים כוללים מחיר מחירון חציוני של 1,835,000 $ וממוצע שוק של 104 יום, על פי התאחדות המתווכים הלאומית. נכון לעכשיו ישנם 70 בתים למכירה בהר סיטי, כולל 0 בתים משותפים ו 0 לעת עתה. כרגע רשימה הכוללת 2 בתים משותפים, עיקול אחד, 2 בתים ומשכנתא אחת למכירה וכן בית משפחתי בעיר.

מצא את הבית המושלם למכירה בפלורידה ומצא אותו בקוסה

שם מחיר האזור הממוצע הוא 155,900 דולר, על פי האגודה הלאומית למתווכים. רישום נכסים, שהוחזק על ידי סוכן נדל"ן, בקומה אחת בקהילה מגודרת, עלה 150,000 דולר והוביל למכירות של 1.5 מיליון דולר, עם ממוצע שוק של 104 יום, ומחיר בקהילה המגודרת.

בקוסה קריק יש 14 בתים למכירה בבליירסוויל, ולזילוב מחיר מחירון חציוני הוא 1.5 מיליון דולר, עם ממוצע שוק של 104 יום. קוסה, ג'ורג'יה משרתת בתי ספר ציבוריים ופרטיים כאחד, על פי בתי הספר הציבוריים בג'ורג'יה של משרד החינוך האמריקני.

מערת ספרינגס היא אזור מצוין למצוא ולמכור בית, ויש עוד בתים ונכסים למכירה כרגע. עיין ב 96 דונם לתמונות, צא לסיור וירטואלי ב- A ולמד עוד על האחוזה וההיסטוריה שלה, כמו גם מידע נוסף על הבית.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן