במה להשקיע

במה להשקיע

מניות וקרנות נאמנות הן הדרך הקלה והזולה ביותר למתחילים להשקיע בשוק המניות. קל להשקיע תעודות סל ואחת הטובות ביותר היא שמניות הן בדרך כלל הדבר הראשון שאנשים חושבים עליו לפני שהם משקיעים. הם מאפשרים למשקיעים לקנות מעט או הרבה ולהשקיע בעלות נמוכה יותר מסוגי השקעה אחרים, כמו אג"ח או אגרות חוב שהונפקו על ידי חברות אחרות.

כדי להשקיע בקרנות השקעה, בדרך כלל עליך לפתוח חשבון בחברה המציעה אותם. בדומה ל- IRA, ניתן לפתוח חשבון תיווך רגיל מול חברת השקעות, שם יש לך גישה למספר אפשרויות השקעה.

מי שכבר יש לו חשבון חיסכון לפנסיה ונדרש להשקיע כסף למטרות כמו קניית בית או הקמת עסק יכול לעשות זאת עם חשבון מתווך רגיל

אם אתם מחפשים מקום להחזיק חשבון השקעות מסורתי, כדאי לכם לבדוק השקעה עם שיפור או סטאש אינווסט. הם מותאמים לאסטרטגיית ההשקעה שלך ולצרכים שלך, שיכולים לעזור לך ללמוד את כל מה שתמיד רצית לדעת על השקעה לפנסיה, ולא רק על השקעה לפנסיה. עם זאת, אם עליך לגשת לכספים אלה מוקדם יותר, עליך לפתוח חשבון מתווך רגיל באופן מיידי.

למידע נוסף על הקרנות הטובות ביותר לחיסכון בפנסיה ואסטרטגיות השקעה, עיין באפליקציית LearnBonds ובמדריך ההשקעות שלנו.

הדבר האחרון שאגיד הוא שהשקעה היא משחק לטווח הארוך, אז אתה לא צריך להשקיע את הכסף שאולי תזדקק לטווח הקצר. זה תהליך ארוך טווח, אז אם אתה רוצה להשקיע וודא שאתה מוכן להשאיר את ההשקעה שלך לבד במשך חמש שנים לפחות.

מי שיש לו את היכולת להשקיע ולגוון את הפורטפוליו שלו מעבר למניות ואג"ח

צריך להשקיע בנדל"ן מסחרי באמצעות ארגון מחדש של חובות. קרנות השקעות נדל"ן יכולות להגן על התיק שלך מפני נפילות כלכליות, אך על המשקיעים להיות בררנים. ניתן לבנות תיק עם מגוון רחב של אפשרויות השקעה, כגון מניות, אגרות חוב ונאמני השקעות, או להשתמש ב- PeerStreet למחקר והשקעה באמצעות הכלים הממוחשבים שלה. Fundrise הוא ההימור הטוב ביותר אם ברצונך להשקיע באסטרטגיית השקעה ארוכת טווח בסיכון נמוך, תשואה גבוהה וגיוון.

משקיעים, או במקרים רבים משקיעים מוכרים, רוצים להתרחק מהשקעות מסורתיות ולגדר מפני ירידות בשוקי המניות ואג"ח. ישנם סוגים מסוימים של מניות דיבידנד שיכולים להיות טובים יותר עבורך, תלוי איפה אתה נמצא במסע ההשקעה שלך.

השקעה במניות בודדות יכולה להיות מרגשת

אבל זה יכול גם להיות שאתה מאבד טונות של כסף שאחרת אולי תשקיע בקרנות נאמנות. מי שרוצה לבנות ביצת קן (או אולי לבנות פנסיה) לטווח הארוך עשוי להשקיע במניות בעלות פוטנציאל גבוה להחזר. מי שמשקיע בחברות קטנות ומסוכנות צריך להשקיע בזהירות גבוהה במיוחד אם בכלל מושקע במניה. אתה צריך גם להשקיע לפחות 10% מההכנסה השנתית שלך במניות דיבידנד, אם לא יותר, ואם אפשר לא יותר מזה.

כמה הכוונה שאתה צריך בעת השקעה וכיצד ברצונך להשתמש בתשואות מהשקעות תעודות סל תלויה באילו קרנות הנסחרות בבורסה מתאימות ביותר לתיק שלך

אם התיווך שלך מתאים לך תלוי ביעדי ההשקעה שלך, אז דאג לחקור את השקעות ה- ETF הפוטנציאליות שלך וודא שיש לך את ההשקעה הטובה ביותר לכל אחת מהיעדים שלך. אם תבצע את הצעדים לעיל לרכישת קרנות השקעה או מניות בודדות, ייתכן שתרצה לבדוק את התיק כעבור כמה שנים כדי לוודא שהוא עדיין עולה בקנה אחד עם מטרת ההשקעה שלך. כשאתה חושב על השקעה באג"ח בעלות תשואה גבוהה, עליך לפזר את השקעות האג"ח שלך על מספר מנפיקים כדי למזער את ההשפעה הפוטנציאלית של ברירת המחדל של מנפיק יחיד. משקיעים שרוצים להשיג פיזור אוטומטי של השקעות האג"ח שלהם, כך שזה יעלה פחות לבנות תיק של אגרות חוב בודדות מאשר עלות בניית תיק של אג"ח בודדות, יכולים להשקיע בקרנות הנסחרות בבורסה.

יש קרנות אג"ח גדולות שמאפשרות לך להשקיע בכמה אג"ח במקביל

ויש קרנות השקעה. אם אתם מעוניינים להשקיע בעיקר במניות בודדות, חשוב פחות למצוא קרן השקעות עם תיק אג"ח עם תנודתיות גבוהה – תשואה נמוכה ותנודתיות נמוכה. נאמני השקעות הם דרך נהדרת לרכוש ולנהל תיק של מניות בודדות. פתח חשבון מתווך ושמור למטרות הפרישה שלך ולטווח הארוך, ואז החלט אילו אג"ח בודדות אתה רוצה לקנות.

נכתב אם עליך להשקיע במניות, מניות, מניות או איגרות חוב, או בשילוב של שניהם, כגון תיק מניות ואג"ח בודדים.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן