בית פרטי במרכז

בית פרטי במרכז

יש היצע מוגבל מאוד של בתים צמודי קרקע במחוזות מרכז טוקיו, ובדננצ'ופו, רובע מרכזי בטוקיו, עשויה להיות מספר מוגבל של דירות פרטיות למכירה. שינוי זה נובע מכך שרבים מהמעורבים בתחזוקת בית גדול יותר עברו מדננץ 'אונו לדירות במרכז יפן, אך לא כולם. כמה זמן בית נמשך תלוי כמה טוב הוא מתחזק על ידי הבעלים הקודם וכמה זה עולה. זה הפך פופולרי יותר ויותר בקרב אנשים לשפץ בתים שנבנו בשנות השבעים והשמונים, מכיוון שלפעמים זה יכול להיות זול יותר מבניית בית חדש. אתה יכול לשמור את הפחת הראשוני שיכול להתרחש בבתים חדשים לגמרי על ידי רכישת בית ישן יותר. עם זאת, לפעמים זה יכול להיות קשה לקבל הלוואת דירה לבית ישן; הערכות השווי של הבנקים יכולות להיות נמוכות מהצפוי.

עמלה

בעלות על קרקע פשוטה תלויה בסוג הקרקע שבבעלותך ובמקום שהיית בבעלותך. אם אתה מבין את הזכויות בקניין פרטי מלכתחילה, עוד לפני שאתה הבעלים של זה. , וודא שאתה מפיק את המרב מהנכס שלך מבלי להפר את זכויותיהם של אחרים. בתנאי שאתה גר מחוץ לתקנות ייעוד או חוקים אחרים האוסרים פעילויות מסוימות, אתה יכול להשתתף בהליכים משפטיים נגד האדמה שבבעלותך, בתנאי שתקבל גישה לכך אדמות ללא גישה או שימוש של הבעלים הקודמים. יש לציין כי אנשים מסוימים קיבלו את הזכות להשתמש בנכסים ששימשו את הבעלים הקודמים לצורך גישה ושימוש, אך לא על ידך.

אדמות חכירה ובתים פרטיים הם לרוב מכוסה על ידי חוק צ'אקקו-קין הסיני, וישנם מספר סוגים שכל אחד מהם מוסדר על ידי מערכת כללים אחרת.

יתכנו גם חוקים שקובעים את הגבולות שבתוכם ניתן לבנות בית

וכמה קרוב לאותם הלימוסים הבית נבנה. בבית דו קומתי, אזור המגורים נמצא בדרך כלל בקומה השנייה, אך ישנם מקרים בהם קומת הקרקע היא החלק האפל ביותר של הבית מכיוון שהבתים הסמוכים די קרובים, כך שנוח יותר לקבל מקום שינה. על זה. המרחק הארוך הזה טוב אם אתה לא רוצה לשמוע את שכניך נוחרים במקלחת, זה גם מגביל את גודל הבית.

אם הבית שלך לא נמצא ישירות על הכביש אלא על דרך קטנה או דרך מים סלולה, ייתכן שתוכל לבנות מחדש ללא אישור מהממשלה המקומית.

אחת הדרכים הטובות ביותר לברר אודות זכויות הקניין שלך ואת הנכס שאתה מעוניין לקנות

היא לברר אודות ארנונה מקומית, שיעורי ארנונה וביטוח נכס. בהשוואה לדירה או לבית, יש לך שליטה מלאה על הנכס שלך, אך אתה גם צריך לשלם את כל עלויות התיקון והתחזוקה. אם הבית שלכם ישן או רעוע או שהריסת מבנה קיים עולה כסף, עליכם להעריך את הנכסים בקפידה. הבית והרכוש שלך נמצאים בבעלות משותפת של דרך פרטית שלפניך, כך שתתרום לעלות תיקוני הדרך.

בניין מגורים בסדר גודל כזה זקוק גם לתחנת כוח במקום, המספיקה גם לאספקת חשמל עצומה.

הוא מציע גם גישה למגוון שירותים, כולל בריכת שחייה, מגרשי טניס ומגרש טניס. אם הורים אוהבים את ילדיהם, אז אתה תאהב את הדירה הזו באותה מידה כמו הדירה עצמה. עיין בשכירות היוקרה של סטואי ותתאהב בנופים עוצרי הנשימה שהם מציעים. נשקף נוף של נהר ההדסון, הרי הסמוקי הגדולים ואפילו קו הרקיע של העיר ניו יורק.

אם אתה אחד האנשים העשירים בעולם

יש בבית הזה יותר מצניעות ותועלת. עבור רובנו לא הגודל הוא החשוב, אלא העובדה שהבית המיליארדי פאונד הזה מדהים עם שפע וגודל ללא רבב. מונע על ידי אנשים כמו ביל גייטס, וורן באפט, ביל קלינטון ורבים אחרים, זה המקום בו הם יכולים לבלות הכי הרבה, להרשות לעצמם את המותרות הבלתי נתפסים ולהתהדר בביתם היקר ביותר בעולם. אל תוריד את הגרביים שלך, קרא למקום הזה לבית שלך כל עוד תרצה, גם אם אתה לא צריך.

אחת העובדות המוזרות על הבית הזה היא שהוא שרד שתי מלחמות עולם בלב פראג. הבנקאי השוויצרי אדמונד ספרא, שמת בשנת 1987, היה בבעלותו, פתח אותו כמוזיאון בשנת 1936 והוא עדיין שמור במצבו המקורי.

באזורים מרכזיים כמו מינאטו ושיבויה יש גם מספר גדול של בתים פרטיים למכירה באותו טווח מחירים

בשל מחירי הקרקעות הגבוהים תגלו כי בתים מסוימים הם הרבה יותר יקרים והרבה יותר קטנים. שיפוץ ביתי של מיצוי מפרסם בית של 100 מ"ר תמורת 8.61 מיליון ין. חברות אחרות מפרסמות חבילות בסיס החל מ- 5.75 מיליון ין, וניתן לרכוש ארבעה נכסים סמוכים כבית הארחה מן המניין בעלות של 10.5 מיליון ין בסך הכל.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן