ביאליק על הפארק

ביאליק על הפארק

מיים ביאליק עשתה לעצמה שם בתחום הבידור, אבל יש לה קריירה פחות מוכרת כשחקנית, והיום אנחנו לומדים מה יותר גרוע: היחסים שלה עם בעלה לשעבר.

היא סיימה את התואר הראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת קליפורניה, לוס אנג'לס, לפני שעברה להשכלה גבוהה. היא הפכה לאם בזמן שעמדה לסיים את לימודיה באוניברסיטת לוס אנג'לס בקליפורניה עם דוקטורט במדעי המוח. לאחר שכיכבה בסיטקום "בלום" משנת 1990, היא נסעה ל- UCLA לצורך עבודת הדוקטורט שלה, שהגיעה לשיאה בדוקטורט במדעי המוח.

ביאליק נקטה בדרך ההוליסטית של האמהות, כיום דוברת רשת אמהות הוליסטיות ונכנסה לתפקיד עו"ד להורות הוליסטית.

אבל זה לא מנע ממנה להתמקד בשני בניה

והיא תמיד עמדה בחזית בריאות השיניים שלה. מנקודת מבטם, עדיפות הצחצוח בבוקר מבטיחה שהיא תיעשה מספיק מוקדם כדי למנוע הצטברות פלאק על שיני הילדים. היא ובעלה עובדים עם מטפלות, שמרטפות ומטפלות וסומכים על בני המשפחה שישגיחו על ילדיהם. אילו היבטים ספציפיים של ההורות אימצת כדי להישאר בריאים ועל המסלול?

ביאליק מגבילה את הממתקים שילדיה אוכלים ומסיחה את דעתם מממתקים

מיץ וסודה, למעט אירועים מיוחדים. ביקורים קבועים אצל רופא השיניים, ובעקבותיהם נוהגים אחרים, מסייעים בשמירה על ניקיון ובריאות החיים למשך שארית חייך. אם ברצונך לקבל מידע נוסף אודות טיפולי שיניים ושירותי שיניים אחרים באזור מגוריך, אנא פנה אלינו וקבע פגישה לייעוץ. אנו מאמינים כי הביקורות, ההודעות והתגובות שלנו לנכסים ידגישו את מגוון הדעות והחוויות הנדרשות בכדי לעזור לאורחינו לקבל החלטות מושכלות לגבי שהותם. כל הביקורות מעל גיל 36 חודשים מאוחסנות בכדי לשמור על המידע הרלוונטי לטיולים הבאים.

אם אתם מחפשים פעילויות, הנה רשימה של המלונות הפופולריים ביותר בביאליק אם פארק, כמו גם כמה טיפים וטריקים. קרא גם את המדריך שלנו למלונות, המסעדות, המלונות והאתרים הטובים בעולם למידע נוסף על כל אחד מהם.

כשהילדים מבצעים צ'ק-אין – הם מקבלים פרסים בחינם, יש מופע קסמים וזיקוקים, והמלון מבדר אותם בזמן שאתה יושב על ספה נוחה ושותה בירה. זה מושלם לצחצוח שיניים בזמן קמה או ישיבה ולשתות או שתיים עם המשפחה.

MiniLand

שבו כל סרטי מלחמת הכוכבים מוצגים ב- LEGO, כולל דמויות מפרקים 4, 5 ו -6, הוא השיא האמיתי. זה פארק מעוצב להפליא – אי אפשר באמת ללכת לאיבוד – יש ממש מזנון חטיפים וחדר אמבטיה בטווח של 10 מדרגות, כך שהוא ניתן לניהול. הנה הקיר שתלוי בחדר ההרפתקאות – בחרנו בו אמנות שיש בה השראה מצרית – כולל כובע לגו תלוי למטה שתלוי על וו לגו מחדר האמבטיה.

אם כבר מדברים על ג'ים: איך זה לעבוד שוב עם כוכבי המפץ הגדול שלך, ומה אתה אוהב בזה? ילדים יכולים להחליף מיני-פיגוריות של לגו עם כל מי שעובד שם, כל עוד יש תמונה קטנה של עצמם על תג השם שלהם שהם לא יכולים לומר.

הבת שלי בת 9 ואני הולכים לעיבוד הקולנועי החדש של סטיבן שפילברג לסרט "הגטסבי הגדול", בכיכובו של צוות השחקנים של המפץ הגדול.

למזלי אני בריא

ולכן אני לא צריך להיכנס כל כך הרבה פעמים, אבל יש לי רופאים אחרים לביקורים אצל חולים, כולל ד"ר קלר, שהוא נהדר עם ילדי. לא ראיתי אף אחד מהרופאים האחרים ולמזלי אני כבר בריא כבר כמה שנים, עם רק כמה מחלות קלות וללא מחלה. התרופות שלי השתנו מאוד בחודשים האחרונים, בעיקר בגלל המחלה של בתי. כך שלא היה לי שום סיכוי אמיתי להתנהג במשרדו, מה שהוביל למשרדו של ביבי ולמשרד רופא אחר במידה שרציתי.

זה הסרט שגרם לי לראות את "הכלה הנסיכה" ולהציג בפניך דברים מגניבים אחרים, אז אני די מתרגש מזה.

אתר נופש זה בעיירה קטנה כל כך מיוחד בעיניי מכיוון שקיבלתי תובנה על ההיסטוריה והתרבות של ישראל ויש לי נוף נהדר של ירושלים. אני מקווה לנסוע לארץ ובני הצעיר מתרגש לחוות את טיולו הראשון בהר הבית בירושלים!

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן