בטוחות

בטוחות

מיני סדרת דרמה בטלוויזיה הבריטית שנוצרה על ידי סופר הפשע הרלן קובן ונכתבה בעיקר על ידי התסריטאי דני ברוקהלהרסט "Safe" היא החלק השני של מותחן הנטפליקס החדש "Safe" שמגולם על ידי הבריטים. חלק שני במשחק הטלוויזיה הזה – החלפה זמינה להזמנה מראש בנטפליקס, עם מהדורה מוגבלת של 10 פרקים.

אב אלמן, טום, ובתו הצעירה קארי, שנמסרה כי הם נעדרים מבית הספר ונמצאו במוזיאון לאמנות בו קיבלה אשתו המנוחה את הילדים. לאחר שאשתו ובתו נעלמו ותום מחפש אותם נואשות, הוא חושף רשת סודות בחיפושיו אחריהם.

סופי מבקרת בבית המרשלס ומתעמת עם בעלת הבית הלן קרוהורן

שחושפת את מקום הימצאה של ג'ני. החשדות של סופי מעלים לאחר חקירה חיצונית, שמובילה אותה להזיז את הגופה. ג'ני חושפת את עצמה כשג'ני וסופי מבקרות בביתה, אך המרשלים עונים לדלת ומתחבאים מאחורי מקום המסתור שלה.

הוא מאמין שהתוצאות אינן טובות מספיק בכדי לבצע מחקר ארוך יותר, אך ד"ר אוסטרולם אומר כי אין סיכון פיננסי. אתה יכול להידבק והסיכון הוא הרבה יותר נמוך כאן מאשר במקומות אחרים ", אמר.

אם אתה שוהה במלון, עליך לבדוק את תקנות ההיגיינה לפני שאתה נוסע. כשאתה נשאר עם אנשים שאינם חלק של המשפחה הקרובה או שאינם גרים במשק הבית, הוא אומר שעליכם להסוות את עצמכם ולעסוק בניתוק חברתי באזורים משותפים.

על פי SAFe, אין בקרת איכות מובנית למזון ומשקאות בארה"ב. עליך להגיש מוצר שנבדק על ידי ה- FDA לאיכות ובטיחות.

הגישה לחינוך

הילד כילד, אם כי חובה במידה רבה – מחייבת מעורבות עם הקהילה כולה כדי להבטיח שהילדים יהיו בריאים. , בטוחה, מאורסת, נתמכת ומאתגרת. תכנית ה- SSA יעילה ביותר לאורך תקופה רב-שנתית ומאפשרת לה לפתח שורשים חזקים המעגנים אותה בתרבות ובבית הספר. ניתן גם ליישם אותה בדרכים שונות, כגון על ידי יצירת תכנית לימודים, מתפתחת תוכנית לימודים תוכנית או יישום תוכנית חינוכית.

SA מקדמת אמון

על ידי בניית התנהגויות, כולל תכנון אצווה קטן, כך שבעיות יכולות להופיע מוקדם יותר ולהוות הזדמנות לתקשורת יעילה יותר בין ההורים לילדיהם. SAFe בודק גם טקסים עם סימני התעללות, כמו יתר של אלכוהול, סמים והתעללות מינית.

על פי SAFe

רצף משרות לתועלת מקסימאלית, עבודה עם תקציב דל והבנת יחסי סחר כלכליים הם אחריות שיש לחלוק בתוך הארגון. כאשר הם חושבים על מערכות פנימיות, האנשים העוקבים אחר SAFE צריכים לשקול תהליכי ניהול משאבי אנוש ארגוניים וגם. לארגון שמוכן ליישם את SAFed יש בדרך כלל תרבות אמון חזקה וחזון ברור להצלחה ארוכת טווח של החברה. ערכי הליבה של SAFing מתארים את התרבות שעל המנהיגות לטפח וכיצד אנשים צריכים להתנהג על מנת להשתמש ביעילות במסגרת. אנו בטוחים ועומדים בתקני בטיחות וסביבה קבועים ואנו מאמינים במניעת פציעות בגני שעשועים, כולל שימוש בציוד משחק בטוח ומניעת התעללות והזנחה בילדים. אנו מאמינים כי Safe מספק נקודת התחלה שניתן להשתמש בה ברוב המצבים ללא שינוי. אם אתה משתמש ב- Safe בפעם הראשונה או שכבר מכיר את Safe, אנו ממליצים לבדוק זאת. כל הצדדים מוזמנים לבדוק את הכספת על ידי עורך הדין שלהם אם הם רוצים.

עיקרון מרכזי של SAFe הוא שהוא מתפתח בשיתוף פעולה עם קהילת העוסקים בו ברחבי העולם. באופן דומה, S&S מציע תוכן עזר ל- SAFE באינטרנט, כולל Scale Scale נרחב – מדריך שהולך ונעשה פופולרי יותר ויותר.

SAFE מספק הדרכה לכל רמות החברה המעורבות באופן פעיל בפיתוח פתרונות

SAFe מעודד אנשים להשתמש במסגרת על ידי יישום חשיבה מערכות על המערכות שעסקים בונים. מסגרות כמו SAFE ואלה שנדונו לעיל מספקות את הכלים והכלים הדרושים כדי לסייע לארגונים לקנה מידה יעילה של ארגונים עסקיים זריזים ולהשיג את תוצאותיהם העסקיות. במילים אחרות, עבודה על אלמנט אחד בלבד, כגון ריצוף, אינה מונעת פגיעה מבלי לקחת בחשבון גם פיקוח וטיפול סביבתי הולם. ל- SAFe יש דגש חזק על תכנון ה- PI עצמו, שעודד את השימוש במסגרת ה- SAFE ומספר כלים וכלים אחרים.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן