איפה מוצאים משרדים למכירה

איפה מוצאים משרדים למכירה

אני מהמר שהפופולריות של לופטים ובנייני משרדים במרכז העיר לא תיעלם בקרוב. נכסי סטארפוינט עומדים על סף ניצחון מוחץ: נאמנות השקעות הנדל"ן רכשה ארבעה בניינים מסוג A עם יותר מ -3,000 מ"ר שטח מושכר לחלוטין. הנכסים כוללים כיום ארבעה בניינים בעיר הליבה ושניים נוספים במערב העיר.

נכסים רבים נוספים נמצאים בשוק, חלקם כבר עומדים למכירה ואחרים עדיין בתהליך מכירה. בדוק את רשימות משרד השיניים בקליפורניה הזמינות, אשר יעודכנו כאשר רישומים חדשים יגיעו לשוק או שיימכרו אחרים.

כאן

הרשימה שלנו כוללת 63 סניפי דואר היסטוריים שנמכרו לאחרונה או נחשבים למכירה, 18 מהם בניינים היסטוריים הזכאים לרישום הלאומי. בנוסף, 40 סניפי דואר היסטוריים נמצאים כיום בשוק או למכירה או לביקורת, ו 18 נמכרים כעת. חלק מסניפי סניפי הדואר האחרים שלנו כבר הוצגו למכירה ויתפרסמו באתר שלנו נכסים למכירה ברגע שיימצאו קונים מעוניינים. – המידע העדכני ביותר שמספק הדואר לציבור זמין באתר USPS / CBRE נכסים למכירה.

בעמוד זה תוכלו להתאים את החיפוש אחר בנייני משרדים לסוג בניין המשרדים שאתם מחפשים ולמיקום המשרד

מנוע החיפוש מאפשר חיפוש אחר כל סוגי הנכסים המסחריים, כולל רכישה, מכירה, ליסינג וליסינג. ניתן לחפש לפי סוג משרד, מיקום, מחיר, גודל, סוג בניין ואפילו מספר העובדים.

תוכלו גם לבצע מיקור חוץ בחיפוש הנכסים המסחריים שלכם לצוות Digsy בחינם

וכך לחסוך לכם זמן וכסף במציאת המקום המתאים לעסק שלכם. יועצי שטח במשרד החיפוש יכולים לנהל צפיות ומשא ומתן מטעמכם, מה שאומר שתוכלו להשקיע מעט או ללא זמן בחיפוש ובדיקת נכסים. הם עוזרים לך למצוא את העסקאות הטובות ביותר על ידי ידיעה מתי ואיפה לחפש את שטח המשרד הרצוי.

אם אתם מחפשים שטחי משרדים מסחריים להשכרה

תתקשו למצוא אותם בפחות מ -1,000 דולר לחודש. אם ברצונך להקים עסק למכירה או להשכרה בקרבתך, או לקנות משרד או בניין משרדים, חברת Coldwell Banker Commercial יכולה לפתח פתרונות מותאמים אישית המותאמים לצרכים הספציפיים שלך. אתה יכול גם ליצור איתם קשר כדי לוודא שמצאת משרדים למכירה או השכרה שיכולים לעזור לעסק שלך להצליח.

אם אתם מחפשים טיפים כיצד ליצור אתר נדל"ן מסחרי משלכם

בקרו בעיצוב אתרי נדל"ן מסחריים. למידע נוסף על Digsy כדי למצוא שטחי משרדים מסחריים באזור שלך שתוכל למכור ולהשכיר. עזור לנו לחסוך זמן על ידי בירור ההצעות הטובות ביותר למשרדים ולמשרדים להשכרה ומכירה כאן בארה"ב.

הרשימה כוללת מגוון רחב של שטחי משרדים ומשרדים למכירה באזור, ויש גם דיירים הרשומים לצרכיהם. הדיירים יכולים לבחור מתוך מגוון רחב של אפשרויות, כולל משרדים, קמעונאות ומגורים.

שמונה תת שווקים או חלקים משוק המשרדים מהווים את 100 המובילים ברשימה, וכולם ממוקמים ברובע העסקים המרכזי של העיר (CBD) או במרכז העיר.

כרגע יש מעל 8,200 שטחי משרדים ברשימה

כולל שטחים משותפים וניהוליים, כמו גם שטחי מגורים ומסחר. כל מטר מרובע משמש כמשרד רשימות חדרים מכל רחבי הארץ, כאשר אלו עם הטווח הגדול ביותר הם בעלי המספר הגבוה ביותר של רישומים בשווקי המשנה שלהם.

באמצעות CityFeet תוכלו למצוא במהירות סוגים שונים של בניינים למכירה

כולל בנייני משרדים כלליים ומשרדים רפואיים. אתה יכול גם לחפש שווקים כדי לגלות בנייני משרדים אשר עשויים למכור בשוק, ואילו ב- Reonomy תוכל למצוא בניינים בכל הגדלים שאתה יכול להחזיק. עבור אל המסננים והתפריטים האחרים כדי לחפש רק מכירות משרדים ובניינים, או השתמש במחשב כדי לחפש מבני משרדים סמוכים העומדים בקריטריונים להוספת מתקנים כגון שטחי משרדים, חניות וחניונים רבי קומות.

כשהפוסט ביקש רשימה של נכסים לסילוק

הוא הפנה את כתב זה לאתר הנכסים למכירה של CBRE. בקשת FOIA סיפקה לבירן מידע על 52 נכסי USPS שנמכרו על ידי CBre בשלוש השנים האחרונות. הוא גילה שכמעט כל הנכסים, שרבים מהם נמצאים כאן, במחיר חציוני של 1.5 מיליון דולר, הם בין עשרת הנכסים החשובים ביותר למכירה באתר.

נתונים ראשוניים של סוכני נדל"ן CBRE מלמדים כי למעלה מ -1.5 מיליארד דולר במכירות נדל"ן נסחרו בניו יורק עד שנת 2020

בין העסקאות ברבעון הרביעי הייתה לנדסק, שעסקה בהשקעה מבוססת סינגפור. חברת סאן ונצ'ר תמכור את בניין הדואר האמריקני לשעבר בשדרות גרמרסי 715. המכירה התקיימה ימים ספורים לאחר שסארס רג'יס מכרה את בניין המשרדים של גרמרסי פלאזה בקמפוס טויוטה מוטורס לשעבר.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן