איפה כדאי להשקיע 100 אלף שקל

איפה כדאי להשקיע 100 אלף שקל

הרעיון של השקעה במניות יכול להיות מורכב מאוד, אך אני אעזור לך ללמוד על השקעות, שיטות השקעה וכלים שיכולים להפחית את הסיכון שלך. אפילו כתבתי מספר מאמרים כיצד להשקיע בשוק המניות, ואתן לך הוראות שלב אחר שלב כיצד להשקיע 100,000 דולר על ידי מתן מידע נוסף.

השקעה במניות

היא אחת הדרכים הטובות ביותר לגוון את תיק ההשקעות שלך ולהגדיל את התשואות הכלליות שלך. אם אתה עוזב את שוק המניות שבו אתה רוצה לבצע את רוב ההשקעות שלך, אתה ממליץ בחום להציב אותן. אם יש לך סובלנות גבוהה לסיכון, אתה משקיע יותר במניות, ואם אתה משקיע בקרנות נאמנות או באופציות אחרות, אתה בכלל לא משקיע במניות.

אם תשקיע באלפי מניות בודדות

שרוב האנשים לא עושים זאת, הגיוון שלך יהיה נמוך יותר. לאחר שתכיר את אפשרויות ההשקעה שלך, תוכל לבנות תיק מגוון באמת המאזן בין סיכון לתגמול. לדוגמא, אוכל להשקיע בעשר מניות שונות כדי לספק מגוון כלשהו, אך לא תעודת סל או נאמנות השקעות (ראה להלן).

יכולתי גם להשקיע ברכוש כדי להוסיף מגוון לתיקי, מה שייתן לי תשואה מהירה יחסית.

השקעה בנדל"ן בדרך זו יכולה להיות משתלמת מאוד

אך עליכם לדעת מה השוק רוצה ומתי להשקיע בהם. שלוש האופציות העיקריות הן: הון פרטי, קרנות גידור והשקעות נדל"ן במימון המונים, שהן שתי האפשרויות הפופולריות ביותר להשקעה בנדל"ן.

אתה יכול לפתוח חשבון השקעה החייב במס עם TD Ameritrade ולהשקיע ב- IRA

אך אם אתה פותח חשבון עם אחד מהמתווכים המקוונים הרבים, אתה יכול לבחור באפשרויות ההשקעה הטובות ביותר עבור 100,000 שקל שלך בנדל"ן. לאחר שקישרת את חשבונות ההשקעה שלך, אנו יכולים לראות בדיוק כמה מהתיק שלך מתחלק למגוון קטגוריות. באמצעות דפוסי השקעה תוכלו לקבוע היכן עליכם להשקיע פחות או יותר. אם אתה מנצל את המיטב מהאופציות שלך לטובת המס, ההשקעות שלך יכולות להתפרש על פני שנה, וזה רעיון טוב לאסטרטגיית השקעה לטווח הארוך.

לדוגמא

אתה יכול לקנות בית משותף בסך 500,000 $ ולהכניס 100,000 $ למקדמה של 20%. אם ברצונך להשתמש במינוף על הכסף שלך, ולהגדיל את הסיכון והתשואה הפוטנציאלית שלך, אתה יכול להפקיד את 200,000 $ של 100,000 ש"ח שלך בנדל"ן לחשבון בנק ואז להכניס אותו לבנק ולקנות בריבית נמוכה ממה שהיית עושה אם היית קשור למזומנים הניתנים להשקעה שמאה מיליון הדולר מייצגים ב- IRA שלך. למרבה המזל, יש הרבה אפשרויות מצוינות שם בחוץ, שיאפשרו לך לגוון בקלות את ההשקעות הגדולות שלך. ולמרבה המזל, הם זמינים עבורך בדרכים רבות ועם סיכונים שונים.

DiversyFund

היא בחירה טובה אם ברצונך להתעמק בעולם ההשקעות בנכסים או לברר מידע נוסף על התהליך בדרך. בין אם כבר פנסיונרים ובין אם רק התחלתם להשקיע, דאגו לקבל ייעוץ מיועץ פיננסי מנוסה כיצד להקים ולנהל את הכספים בצורה הטובה ביותר. יועץ השקעות יכול באמת לעזור לך לנווט במורכבות הזדמנויות ההשקעה כדי לא רק להשיג תשואות גבוהות, אלא גם לשמור על יותר מהן.

אחד הדברים המגניבים בשיפור

הוא שאתה יכול לקבל החלטות משלך ולהתאים במהירות כמה כסף אתה משקיע בתעודות סל. במאמר זה אראה לכם כיצד להשקיע 100 אלף דולר כראוי, אך אל תשכחו שחלק ניכר ממנו נאכל פשוט על ידי קבלת נדל"ן. כלומר, אם תשקיעו 1,000 דולר בחודש ותשקיעו אותם בנדל"ן מסורתי, תשקיעו אותו רק בבת אחת.

נאמני השקעות ותעודות סל הם שוקי מניות ארוזים מראש כך שתוכלו לבצע השקעה אחת ולקבל פיזור מיידי. אם אתה משקיע במניות בודדות, קרא תחילה את המדריך שלי להשקעה לצורך הכנסה.

אם כבר יש לך השקעות ופשוט לא לגמרי בטוחים איך להשקיע את הכסף שלך

אתה צריך להיות בטוח שאתה יכול להחנות אותו במקום בטוח בו תוכל לאחסן אותו. אתה יכול להשקיע בשוק המניות ולקחת סיכון קטן, או להשקיע הכל באג"ח ובהשקעות אחרות ארוכות טווח כגון אג"ח, קרנות נאמנות ואג"ח.

בכל השקעה קיים סיכון מסוים, ובין אם אתה שומר את הכסף שלך בבנק או בכספת בבית, השאלה היא כיצד למזער את הסיכון ולהשיג תשואות סולידיות. כמה אתה משלם לקופת החירום שלך ואיפה אתה שומר אותה היא שאלה נוספת של סובלנות הסיכון שלך.

שירותי השקעות אוטומטיים מסוגלים לנהל השקעות רבות בבת אחת ולקבל החלטות מונעות אלגוריתם עבורך

ספקים רבים מציעים מגע אנושי שבו יש לך יועץ פיננסי שיוכל לענות על כל שאלות ההשקעה שלך ולהתאים אישית את התיק שלך. אם אין לך ניסיון רב בהשקעה או פשוט לא רוצה לדאוג למשימה הטריוויאלית של מציאת השקעות, ייתכן שלא תרצה להשתמש ביועץ רובו. אז אפשרות אחת שיש לקחת בחשבון היא לעבוד עם מתכנן פיננסי מוסמך (CFP) שייתן לך את העצות הטובות ביותר כיצד לנהל את הכסף שלך, וחשוב מכך, את ההשקעות שלך.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן