איפה כדאי להשקיע 100 אלף שקל?

איפה כדאי להשקיע 100 אלף שקל?

הרעיון של השקעה במניות יכול להיות מורכב מאוד ואף כתבתי מדריך כיצד להשקיע בשוק המניות. אני אתן לך כמה טיפים וטריקים להשקעה של 100,000 $ מבלי לקבל מידע נוסף. אתה יכול להתחיל בהשקעה במניות בודדות או לקרוא את המדריך שלי להשקעה לצורך הכנסה.

ראשית, הסתכל בשוק המניות, שם אני ממליץ בחום לבצע את עיקר ההשקעות שלך.

כשאתה פותח חשבון אצל אחד מהמתווכים המקוונים הרבים

אתה יכול לבחור בחופשיות מבלי שתצטרך לחשוב על השקעה אחת כגון קרן השקעות או קרן מדד מניות. נאמני השקעות ותעודות סל הם שוקי מניות ארוזים מראש כך שתוכלו לבצע השקעה חד פעמית ולקבל פיזור מיידי. לדוגמא, אוכל לבחור להשקיע בעשר מניות שונות כדי לספק מגוון כלשהו, בדיוק כפי שהייתי עושה בתעודת סל או נאמנות השקעות (ראה להלן בהמשך). לאחר שתכיר את אפשרויות ההשקעה שלך, תוכל לבנות תיק מגוון באמת המאזן סיכון ותגמול. השתמש באפשרויות אלה כדי לבנות תיק השקעות מגוון וחזק המתאים לך.

לבסוף

שקול את סובלנות הסיכון שלך וקבע תוכנית פיננסית נאותה לפני קבלת החלטות השקעה. התחל בבחירה כיצד להשקיע, לשלם חובות ולוודא שקרן החירום שלך ממומנת כהלכה. אם חשבון הפנסיה המוקנה לך אינו ממומן במלואו, תוכל להשתמש בו לטובתך. מה עלה בגורל 100.000 $ הרוח שלך ואיך החלטת להשקיע אותה?

באפשרותך לפתוח חשבון השקעה במס עם TD Ameritrade או להשקיע ב- IRA

אתה יכול גם להכניס את הכסף שלך למגוון שוקי מניות או להשקיע בנדל"ן. וודא שאתה יודע איזה מס תשלם על ההשקעות שלך באמצעות מחשבון רווחי ההון בחינם של SmartAsset. לאחר שמיציתם את האפשרויות המוטלות עליכם במס, חלקו את ההשקעות שלכם כך שתהיו מבוזרים כמוכם.

מי שרוצה להשקיע בחברות בעלות אחריות חברתית יכול לקנות תעודות סל שעושות זאת, כגון מדד האחריות החברתית S & P 500 (SPY).

DiversyFund

היא בחירה טובה אם ברצונך להתעמק בעולם השקעות הנדל"ן וללמוד עוד על התהליך. עם 100,000 דולר שאתה משקיע, ייתכן שתרצה להכניס קצת כסף לתיק שלך כדי לשמור על מגוון. ל- Fundrise רקורד מצוין עם תשואות מצוינות ומציע אפשרויות השקעה ב- REITs, דרך נוספת להשקיע בתיק מגוון של נכסים. בסך הכל, עליכם להחזיק בהשקעות בטוחות יחסית הרחבות מספיק בכדי לספק תשואה טובה, אך גם למזער את הסיכון.

בייעוץ השבועי שלנו בנושא השקעות

מומחים שונים מחברות תיווך ובנקים נותנים את המלצותיהם עבורך. אנו עושים זאת מכיוון שיש מגוון רחב של הזדמנויות השקעה העומדות בפני אנשים פרטיים בהודו, ולכן אנו מבקשים מהמומחים שנקראו על ידי פורום זה להמליץ על תיק ההשקעות האופטימלי לאדם ולא לחברה, מכיוון שתנאי ההשקעה צפויים להיות מובנים. באופן שונה. ודא שאתה מקבל ייעוץ מיועץ פיננסי כיצד להקים ולנהל את הכספים שלך בצורה הטובה ביותר.

זו השיטה בה הייתי בוחר אם הייתי משקיע בפעם הראשונה

אך למעשה השקעתי למעלה מעשור ועדיין בחרתי ביועץ רובו. נאמני השקעות אינם בחירה גרועה עבור תעודות סל, ובהחלט יש להם את היתרונות שלהם. הם יעלו לך יותר והעלויות לפעמים יכולות להיות גבוהות יותר, אז שמור על עמלות נמוכות ככל האפשר אם אתה משקיע מעל 100,000 דולר. תוכל ליצור קשר עם יועץ השקעות מסורתי לקבלת מידע נוסף על סוג הכספים שאתה קונה ועלויות הקרנות. אני יודע שזו שיטה שחלקם היו בוחרים אילו היו משקיעים ראשונים.

אם אין לכם ניסיון רב בהשקעה או פשוט לא רוצים לדאוג לדברים הקטנים

הקושי למצוא השקעות – אולי לא תרצו לטרוח להעסיק יועץ רובו. אפשרות אחת שיש לשקול היא לעבוד עם מתכנן פיננסי מוסמך (CFP) שייתן לך מידע נוסף כיצד לנהל את הכסף שלך ובעיקר את ההשקעות שלך. ספקים רבים מציעים מגע אנושי שבו יש לך גישה ליועץ פיננסי שיכול לענות על כל שאלות ההשקעה שלך ולהתאים אישית את התיק שלך.

אם כבר מדברים על עלות נמוכה וקלות

הדרך השלישית להשקיע במניות מתחת ל 100 $ היא באמצעות יועץ רובו. השקעה בנכס יכולה להיות משתלמת מאוד, אך עליכם לדעת מה מציע השוק. אתה יכול גם להשקיע אותו במגוון מניות כדי להוסיף מגוון לתיק שלך ובמקרים מסוימים להשיג תשואה מהירה יחסית.

זו יכולה להיות דרך נחמדה לאנשים שרוצים להשקיע בקרנות בודדות אך אין להם זמן או ידע לחקור מניות. אם אתה משקיע 100 אלף דולר (או חלק ממנו) במניות, אתה צריך כלי שיעזור לך לנתח מהי ההשקעה שלך ואיך היא מבצעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן