איך קונים דירה

איך קונים דירה

הנה מה שאתה צריך לדעת על רכישת דירה בניו יורק וכיצד למצוא דירה. במאמר זה נדון בתהליך הרכישה וההחזקה של מתחמי מגורים, נסקור את רווחיותם ונעריך את היתרונות והחסרונות של בעלות על דירה חד-משפחתית באחת השכונות היקרות בעיר. ברגע שתחליטו איזה סוג מתחם דירות אתם רוצים להחזיק, השלב ההגיוני הבא הוא למצוא נכס. ראשית, אתה מחליט אם קניית בניין דירות מתאימה לך ואם כן, איזה נכס אתה רוצה לזהות ולזהות. אתה יכול גם להחליט איזה סוג של בניין אתה רוצה לקנות על סמך המחקר וההערכות שלך על נכסים אלה.

כאמור קודם

אם ברצונך לבצע חיפוש לרכישת בית משותף ובבעלותך, תצטרך להקדיש זמן רב לתהליך זה. אם אתם שוקלים לקנות בניין דירות, עליכם גם לשקול כמה יחידות יש בנכס. כמובן שסוג הדירה שאתה קונה תלוי במספר גורמים, כולל סוג הנכס, גודל הקהילה וכמות הכסף שאתה רוצה להשקיע. עם זאת, יתכן ונקוט עוד מספרים אלא אם כן אתה מתכנן לקנות את הבית בקהילה שלך למהפך מהיר.

אולי הגורם הגדול ביותר בהחלטה אם לשכור או לקנות

הוא משך הזמן שאתה מצפה לגור בבית החדש שלך. אם אתם מתכננים להיות רק באזור באופן זמני ורוצים לחוש את זה לפני שאתם קונים, או אם אתם לא מצליחים כלכלית ואין לכם הלוואת רכישה, השכרת דירה היא אפשרות טובה. אין מגבלות משנה של שיתוף פעולה בשיתוף פעולה, ולכן אתה והקונה המשותף שלך ודאי יכולת לבחור את בניין הדירות המתאים לך ביותר. כמו בדירות דירה, ברגע שתגדלו את השטח שלכם, תוכלו תמיד להשכיר אותו, אבל אולי גורם גדול יותר מההחלטה בין השכרה או קנייה הוא האם אתם מצפים להישאר בו יותר מכמה חודשים או אפילו שנה.

אם אתה רוצה לקנות השקעה בבית

המטרה שלך צריכה להיות השלמת העסקה בחודשי האביב. אם החלטתם שקנייה במתחמי מגורים היא האופציה הטובה ביותר עבורכם, השלב הבא הוא לבחון איזה סוג בית מגורים אתם רוצים לרכוש. המטרה שלך צריכה להיות לא רק לקנות את בנייני הדירות בשוק מכיוון שהם צפויים לתת לך עסקה טובה יותר, אלא גם אם אתה מחפש אפשרות זולה יותר, כמו דירת שניים, שלושה או חדר אמבטיה או חדר שינה אחד. דִירָה.

אם בכוונתך להשיג הלוואה לרכישת דירה, חתום על משכנתא אשר נלקחת במשרד הפקיד. זיכוי מאזני בגין נכסי מגורים הוא סוג של מימון מסחרי שניתן להשתמש בו לרכישת בנייני מגורים.

בעת רכישת בניין דירות

המלווים יסתכלו על הרווח התפעולי הנקי החשוב כל כך להשקעת נדל"ן. בסך הכל, לבנייני דירות יש תשואה מותאמת לסיכון גבוה יותר, אך זה משתנה, לרוב בהתאם למספר הדיירים מהם תוכלו לקנות את הדירה. אם בבעלותכם בניין או בית משותף, יהיו לכם מספר דירות בודדות, לכן חשוב לוודא כי דירתכם בנויה כהשקעה בטוחה ויציבה בעת הרכישה. זה יכול להיות מהלכים תכופים – ומהלכים – ורבים מהשכנים שלך יהיו דיירים. אך כשקונים בית, דמי השכירות יכולים לעלות וארנונה ועלויות המחיה יכולות לעלות. מדריך זה מכיל את כל מה שצריך לדעת על רכישת בניין דירות והאם זו השקעה טובה עבורכם. אם אתה מעוניין לקנות דירה לעצמך או למשפחתך, הנה מה שאתה צריך לדעת.

להלן מדריך שלב אחר שלב לקבלת הלוואה לרכישת בית מיזם. למידע נוסף על רכישת בנייני דירות, בקרו בעמוד בתי דירות וקראו על רכישת בית משפחתי או דירות.

בעת רכישת בניין דירות

מציאת סוג המימון הנכון צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלך. מימון מוצלח דורש הבנה של דרישות המימון לפיתוח מגורים, כמו עתודות נדרשות, תנאי אשראי, ריביות וגורמים אחרים. אם כבר בנו תיק או שעדיין לא הושקעו בנדל"ן, חשוב לוודא שבניין הדירות בו אתם משקיעים מתאים לכם. עיין במדריך שלנו לבעלות ולהשקעה בבנייני דירות, שמתאים היטב לקבוע אם זו ההשקעה "הנכונה". וודאו שבבעלותכם והשקיעו בבניין מגורים והחליטו אם הבעלות על בניין משרדים או בניין דירות היא "הדבר הנכון לעשות". כשאתם קונים בניין דירות נדרש מימון מוצלח בכדי להבין את הדרישות של מתחם הדירות שאתם קונים ואת העתודה הנדרשת שלכם.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן