איך מתקינים מצלמות אבטחה

איך מתקינים מצלמות אבטחה

הקדמה: מה ההבדל בין מצלמות אבטחה קוויות ואלחוטיות?

מצלמות אבטחה קוויות מחוברות למקור מתח ולטלוויזיה, בעוד שמצלמות אבטחה אלחוטיות מופעלות על ידי סוללה. ניתן להתקין מצלמות אבטחה קוויות בכל מקום בבית, בעוד שמצלמות אלחוטיות מוגבלות לטווח הסוללות שלהן.

העלות של מצלמות אבטחה קוויות גבוהה מזו של אלחוטיות. לא ניתן להזיז מצלמות אבטחה קוויות כמו מצלמות אלחוטיות. למצלמות אבטחה אלחוטיות יש פחות הפרעות בכל הנוגע לעוצמת האות וניתן להשתמש בהן באזורים בעלי קליטה גרועה או ללא קליטה כלל.

מצלמות אבטחה קוויות מחוברות לאספקת חשמל ולמכשיר וידאו. כבל מחבר את המצלמה למקליט. ניתן להסתיר את הכבלים באמצעות רשת תיל או צינור צינור. מצלמות אבטחה מסוג זה יקרות יותר ממצלמות אבטחה אלחוטיות והיא לא כל כך גמישה. מצלמות אבטחה אלחוטיות מחוברות לאספקת חשמל, אך הן אינן זקוקות לכבלים כדי לחבר אותן למקליט הווידאו מכיוון שהן מעבירות נתונים באופן אלחוטי. הן זולות יותר ממצלמות קוויות והן מאפשרות לך גמישות רבה יותר במיקום המצלמה מכיוון שהיא לא צריכה שקע בקרבת מקום.

הקדמה: (1) מהי מערכת מצלמות אבטחה ומהם היתרונות? (2) מה שאתה צריך לדעת על התקנת מצלמות אבטחה

מהי מערכת מצלמות אבטחה ומה היתרונות?

מצלמות אבטחה משמשות לתיעוד של אזור שנמצא במעקב. ניתן להקליט את הצילומים בחדות גבוהה וניתן לצפות בהם בשידור חי על גבי מסך מחשב או טלוויזיה. למצלמות אבטחה יש יתרונות רבים, כולל היכולת לפקח על אזורים שונים בבניין בו-זמנית, כמו גם הרתעת פשיעה על ידי כך שהקשה על אנשים לדעת מתי צופים בהם.

מה שאתה צריך לדעת על התקנת מצלמות אבטחה

אם אתה חדש בתהליך, ייתכן שיהיה לך קשה בהתחלה. אבל אם תבצע את השלבים האלה בקפידה, ההתקנה תעבור חלקה הרבה יותר:

– קבע היכן המקום הטוב ביותר עבור המצלמה שלך – שקול אפשרויות מיקום פנימיות וחיצוניות כאחד – ודא זאת

התקנת מצלמות אבטחה אלחוטיות למתחילים

התקנת מצלמת אבטחה אלחוטית היא דרך טובה לפקוח עין על הבית והרכוש.

מצלמות אלחוטיות קלות להתקנה ואינן דורשות כבלים. הם גם מציעים צפייה בווידאו באיכות גבוהה גם בתנאי תאורה חלשים.

להלן ריכזנו עבורכם רשימה של טיפים להתקנת מצלמות אבטחה אלחוטיות למתחילים וכן את השלבים הכרוכים בתהליך ההתקנה.

מצלמות אבטחה אלחוטיות מציעות יתרונות רבים על פני קוויות. הם קלים יותר להתקנה והם אינם דורשים קידוח חורים בקירות.

מצלמות אבטחה אלחוטיות הן דרך מצוינת לפקוח עין על הבית או המשרד שלך בזמן שאתה לא. הם יכולים לשמש למעקב כמו גם לפקוח עין על חיות מחמד או ילדים.
למידע בתחום של מצלמות אבטחה ספיי טק עליך לבדוק ב- spy-tech.co.il

5 הסיבות המובילות שכדאי לך להתקין מערכת מעקב בבית היום

מצלמות אבטחה חיוניות לכל בית. ישנן סיבות רבות מדוע כדאי לכם להתקין מערכת מעקב בביתכם היום.

1. מערכות אבטחה לבית יכולות לעזור להרתיע פורצים ופולשים אחרים מלהיכנס לביתכם.

2. מערכות מעקב יכולות גם לספק ראיות למשטרה אם הפולש מצליח להיכנס לבית ולבצע פשע.

3. מצלמות אבטחה יכולות לשמש כדרך לנטר ילדים, בני משפחה קשישים או חיות מחמד כשהם לבד בבית או לא מרגישים טוב וזקוקים לתשומת לב נוספת, גם אם אתם לא בבית בעצמכם.

4. ניתן להשתמש במצלמות לצפייה מרחוק בנכס שלך למטרות נוחות; לדוגמה, אם אתה מחוץ לעיר ורוצה לראות מה קורה בבית שלך בזמן שאתה לא

שלב 4 – הפעל כבל מכל אחד ממיקומי המצלמה שלך בחזרה ל-DVR/NVR.

תזדקק לכבל כדי לרוץ מכל אחד ממיקומי המצלמה שלך בחזרה ל-DVR או NVR. אתה יכול להשתמש בכבל קואקסיאלי, או אם יש לך מערכת מצלמה אלחוטית, אתה יכול להשתמש בכבל Ethernet.

הכבל הקואקסיאלי הוא הסוג הנפוץ ביותר של כבל וידאו. הוא מורכב מכיסוי פלסטיק חיצוני המגן על חוט הנחושת הפנימי ובידוד המונע הפרעה לאותות אחרים. הכבלים הקואקסיאליים ידועים גם ככבלים RG59 וזמינים באורכים שונים לכל צורך בהתקנה.

כבלי Ethernet משמשים לחיבור התקנים ברשת, כמו מחשבים, מדפסות וטלפונים יחד. הם יכולים לשמש גם לחיבור מצלמות אבטחה למכשירי DVR או NVR שיש להם יציאות Ethernet.

השלב האחרון הוא להפעיל כבל מכל אחד ממיקומי המצלמה שלך בחזרה ל-DVR או NVR.

אם אתה רוצה לראות את המצלמות שלך במחשב שלך, אז תצטרך להתקין כרטיס לכידת וידאו במחשב ולחבר אותו ל-DVR או NVR. אם אתה רוצה לראות אותם בטלוויזיה, תצטרך כבל HDMI.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן