איך משתמשים בוופורייזרים בעישון טבק

איך משתמשים בוופורייזרים בעישון טבק

באשר לחום שאינו בוער, ישנם משתמשים שמעדיפים את הרעיון שהם יכולים לאדות טבק עלים רופף, חומר טבעי. זה עדיף על פני נוזלים אלקטרוניים זמינים, שעלולים לגרות את גרונות המשתמשים. עבור משתמשים אלה, החום הוא חוויה טובה יותר מתהליך הסיגריה האלקטרונית שהם נהנים ממנה. הוא מצליח לחקות את שבץ הגרון של סיגריה קונבנציונלית.

צרכנים רבים לא מפספסים את מגרון הסיגריות הקונבנציונאליות

ולכן הם מוצאים שזה חסר תועלת לעבור לחום שאינו בוער. הכל תלוי בנסיבות והאם אתה חווה גמילה מניקוטין כשאתה מפסיק לאדות. מצד שני, יש אנשים שוופורייזורים עלי טבק שנים אחרי שהפסיקו, ויש כאלה שלא מפסיקים לאדות את עלי הטבק.

וופורייזורים צמחיים יבשים מיועדים לאידוי קנאביס

אך תהליך אידוי עלי הטבק זהה. אם עלי הטבק המיובשים מאודים הם באיכות טובה, הם צפויים להוות סכנות בריאותיות שלא הייתם נתקלים בהם בזמן העישון. אדי צמחי מרפא יבשים כגון ALD ו- Amaze פותחו במיוחד עבור מאדי טבק.

השימוש בטכנולוגיית אידוי בטבק הוא חדש יחסית בארצות הברית, אם לא במקומות אחרים בעולם. אין הרבה וופורייזורים בשוק המשמשים לאידוי עלי טבק. סגנון האידוי של הסיגריה האלקטרונית, המשתמש בסדרה של עלי טבק מאודים, תופס תאוצה.

סיגריות אלקטרוניות הן מכשירים המופעלים באמצעות סוללות הפולטות פתרון מאודה שניתן לשאוף

קיימות מגוון אפשרויות צריכה להמיסה ואידוי של נוזלים אלקטרוניים. מחקרים הראו כי אידוי הקנאביס חושף משתמשים לתוכן מזהם נמוך יותר מעישון קנאביס.

אידוי הוא שאיפת אדים המיוצרים על ידי סיגריה אלקטרונית (סיגריה אלקטרונית) או מכשיר אדים אחר. המטרה היא להעביר את התחושה של שאיפת עשן טבק במקום עשן טבק.

סיגריה אלקטרונית (סיגריה אלקטרונית) או מכשיר אדים אחר

הוא מחסנית מלאה בנוזל המכיל ניקוטין, טעמים וכימיקלים. סיגריות אלקטרוניות נראות כמו כונני הבזק וניתן לטעון אותן במחשב נייד עם יציאת USB. מכיוון שהם מעשנים פחות מסיגריות אלקטרוניות אחרות, בני נוער משתמשים בהם לעתים קרובות להתאדות בבית או בבית הספר.

אם אתה רוצה להחליף עישון סיגריות

זו הדרך האידיאלית להתאדות. סוג זה של אדים דומה לעישון סיגריות ומעניק לך את אותו פעולת הגרון שאתה חושק בהם. כל שעליכם לעשות הוא לאט לאט לשאוב את הקיטור לפה, להחזיק אותו לכמה שניות ואז לפתוח את הפה ולשאוף אותו לריאות.

אחת השאלות הראשונות שאנשים שואלים כשהם רואים מכשיר שדומה לסיגריה

היא כיצד פועל עט. עטים של Vape שימשו מיליוני אנשים ברחבי העולם מאז שהוצג על ידי הרוקח הסיני Hon Lik בשנת 2003. בעזרת שילוב של חום, תדר רדיו ותנודות אולטראסוניות, עט ה- Vape ממיר ניקוטין (או כל סוג אחר של מיץ) לאדים ו שורף אותו כדי ליצור עשן.

למכשירים אלו שמות שונים

כולל סיגריות אלקטרוניות, נרגילות, וופורייזורים, אדי סיגריות ועטות אדים. עטים מסוג Vape כוללים סוללת ליתיום-יון נטענת, מחסנית מרסס, מיכל, חיישנים ושופר. היצרנים מציעים סיגריות אלקטרוניות כדרך להפסיק לעשן או להפחיתן, אך מינהל המזון והתרופות (FDA) מסווג אותן כמוצרי טבק.

Vaping

היא שיטה לשימוש בשמן מחומם (מיץ אלקטרוני), המכיל ניקוטין או חומרים אחרים והופך פופולרי יותר ויותר. זכרו שלשימוש בסיגריות אלקטרוניות או על אדיפות באופן כללי יש סיכון גבוה יותר למחלות ריאה, מחלות לב וסרטן. עצם העובדה שאתה לא מעשן ניקוטין לא אומר שאתה לא יכול לצרוך רעלים מזיקים אחרים. אידוי יכול להוביל להתמכרות לניקוטין, מה שמגדיל את הסיכון לתלות בתרופות אחרות.

 
עבור מידע בתחום של וופורייזרים יש לבקר ב- avidan-shkolnik.co.il

 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן