איך מעשנים סיגר?

איך מעשנים סיגר?

אולי אתה לא מבין את זה, אבל אין דרך נכונה או לא נכונה לעשן סיגר. יש שלוש דרכים להדליק סיגר, ויש אומרים שהן טובות יותר מאחרות, אז אני אראה לך איך אני אוהב לעשן, לא משנה מה יש לי למסור. ברגע שהדלקת את הסיגר, יש לך סיכוי טוב לעשן אותו לחלוטין, רצוי ללא הפרעה. אם אין צורך בפעולה נוספת, עצור את העשן ותן לו להתקרר לפני שתחתוך את הקצה בעזרת חותך סיגרים. אם אתה מוכן לעשן סיגרים, זה הזמן לחתוך את הכובעים כדי לשאוב מהם.

אחרי שעתיים

כל הסיגר מקבל את הטעם של עשן קר, ואתה יכול לעשן אותו בלי להניח אותו. אם אתה מחליט להוריד את הלהקה, המתן עד שעישנת את הסיגר כמה דקות ואז המתן עוד שעה לפני שאתה מעשן אותה מספר דקות. ואם אתה רוצה להסיר אותם, פשוט המתן מספר דקות לפני שאתה מעשן את הסיגרים.

כמו כן

הזמן שלוקח לעשן סיגר תלוי בתדירות שאתה נושף אותו, ואם אתה מעשן מהר יותר, הוא נשרף מהר יותר. קל יחסית לתקן סיגר קנדי: אתה פשוט צריך להאט את העישון עד שהסיגר הספיק להתקרר. נשיפות איטיות יכולות לתת לסיגר שלך אפשרות לתקן את עצמו, או שהוא יעשן את התוספים שבתוכו שאחראים על צריבה ושריפה.

אם אתה חושב שהוא חם מדי להדליק, סובב את כף הרגל של הסיגר ונשוף אותו עליו, כמו שהיית עושה עם חדש. זה נקרא טיהור סיגרים וזה יגרש את העשן הקר מהפנים שלך לאוויר כשהוא נשרף.

בכל פעם שאתה מעשן סיגר, החום שנוצר על ידי הדלקת הקצה ממיס את הדבק על סרט הסיגר. עישון הסיגר מחמם את הדבק בקלטת, מה שמקל על הסרתו מכיוון שאחרת הוא עלול להיפגע. זה מספק מעבר מקובל לטבק בפה מבלי להתיר אותו או לקבל מעט טבק בפה.

אם אתה תוהה מה לעשות עם הסיגר שלך לאחר הנשיפה

קרא את עצתנו כיצד להחזיק סיגר. רוב מעשני הסיגרים חולקים את התשוקה שלהם ועוזרים לאחרים בשמחה רבה. אם אינך בטוח כיצד לעשן את הסיגרים שלך כראוי, תלמד ככל שתוכל על הסיכונים הבריאותיים של עישון סיגרים. כשאתה לומד איך לעשן סיגר, אתה לא צריך לדעת מתי ואיך לכבות את הסיגר. כשאתה מכיר חבר לתחביב שלך בפעם הראשונה, הראה לו כיצד לעשן סיגרים ודון בסיכונים הבריאותיים של עישון סיגרים.

להדליק סיגר

הדרך האורתודוקסית ביותר לעשות זאת היא להשתמש באור בוטני ולסובב את הסיגר כך שיסובב סביב קצה הלהבה והלהבה תיגע בו. כאשר נשיפה של עשן מתחילה להתכרבל, הכניס את הסיגר שלך לפה ונשף כדי למשוך אותו פנימה והמשיך לסובב אותו על קצות הלהבה, הלהבות נוגעות בסיגרים.

שמור את הסיגר שלך בפה והתחל לשאוף בעדינות את העשן. זכרו לשאוף לאט, מכיוון שהסיגר אינו מסונן ובעל ריכוז ניקוטין גבוה בהרבה מסיגריה. עם הסיגרים בפה, נושפים ומתחילים לסובב אותם כך שהלהבה אכן נוגעת בהם, תחזיקו אותם ותנשפו.

כשתסיים לנסות לחתוך את קצה הסיגר

כדי להסיר את האפר, עשן ואפר יכולים ליצור את חבית הסיגר שלך, מה שיכול לתת לטבק טעם רע. כתמים קשים יכולים להיות שיש לך סיגר סתום – בסיגר שקשה לעשן, או שכתם רך יכול להיות שהוא מלא בפחות טבק וקר. אל תמלא את הסיגרים שלך כמו סיגריה, מכיוון שהם רק משחררים ריח לא נעים.

בפעם הבאה שאתה קונה סיגר

אתה שובר חתיכת שכבת הארז על הסיגר ומדליק אותו איתו ומנסה להדליק אותו בלעדיו. לפני שתעשנו את הסיגר, עליכם לבדוק אותו היטב בכדי למנוע שריפת נייר, וזה לא טוב. אם אתה מעשן סיגר, הלהקה עדיין פועלת והיא מתחילה לבעור, זה טעים כאילו זה קשה.

עכשיו כשדיברנו # על איך לעשן סיגר

בואו נחזור ונדבר איך להשיג סיגרים מעושנים ואיך להדליק אותם. זו אחת השאלות הדוחקות ביותר העומדות בפני מעשני סיגרים חדשים, ואין מקום טוב יותר לקנות סיגרים מאשר חנות הסיגרים. אפרט יותר כשמדובר בקניית הומידור אם אתה רוצה להחזיק כמה מקלות בבית, ענה על כמה סיגרים, התייחס למוסדות ואל תעשה "יש לנו סיכוי לשנות את העולם", אמר. כשמדובר בעישון סיגרים, פשוט שאלו "מאי" ושאלו אנשים שחולקים את אהבתכם לסיגרים, ולכן אני ממליץ לכם לשאול. איך מדליקים את הסיגר ושוכחים איזה מהם להדליק ולחתוך?

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן