איך לזהות נזילה בצנרת?

איך לזהות נזילה בצנרת?

במאמר זה, נעזור לך להבין טוב יותר כיצד צינורות תת קרקעיים נפגעים, מה עלול להיות לך נזילה ומה אתה יכול לעשות בקשר לזה.

כאן ב- אינסטלטור בתים אנו משתמשים בגלאי דליפות מתקדמים לבדיקה ואבחון נזילות ביעילות

אנו יכולים לבצע איתור נזילות היכן שנמצא הנזק ולבצע את התיקונים הדרושים כדי לתקן את מקור הנזילה בצנרת ולהחזיר את המים בצינור. באפשרותך להשתמש במכשירים המקצועיים שלנו לגילוי נזילות כדי לאתר את מיקום הנזילה או הדליפה ולתקן את הבעיה. בנוסף לזיהוי נזילות, יש לנו כלי נחש אנדוסקופי שלוחץ על צינור כדי להבחין בחורי הדליפה.

מצלמות הדמיה תרמית אינן מזהות לחות בצינורות דולפים, אלא משמשות לאיתור הפרשי טמפרטורה קטנים המתרחשים לעיתים קרובות בגלל צינורות דולפים. מצלמת אינפרא אדום של אינסטלטור יכולה לזהות את הפרש החום כדי לאתר את מקור הנזילה.
לעוד פרטים בנושא של איתור נזילות מים ניתן לגשת לאתר אינסטלטורבתים.com

אם לא תמצא נזילה מחוץ לברז בביתך, יתכן שיש לך נזילה בקו האספקה. אם גלאי הדליפה מפסיק לפעול וקריאת המונה אינה משתנה, סביר להניח שלא תהיה לך נזילה, אך אם לא תמצא נזילות בבית או מחוץ לברזים, קווי אספקה עלולים לדלוף.

תיקון נזילת מים

הוא יחסית קל וזול אם נותנים לאינסטלטור למצוא את מקור הנזילה. כמובן שהדרך הקלה ביותר למצוא את מקורות הנזילות היא שלשרברבים תהיה גישה לצינורות המים הדולפים. אם אינסטלטור צריך לבצע בדיקת נזילה או לתקן צינור פגום, יתכן ויש לך בלגן בידיים.

אם מתגלה או אותרה נזילה

עומדות בפניך שתי אפשרויות: שירות איתור הנזילות שלך יאתר את הנזילה, או שרברב בעל הכשרה מקצועית יתקן במהירות את הבעיה. לאחר שהשרברבים זיהו את הדליפות, הם יכולים להחליט אם העברת הצינורות או החלפתם היא האופציה הטובה ביותר. השלב הבא הוא שהשרברבים יבצעו את התיקון ואם הדליפה תגלה ותתגלה, היא תוקנה.

צינורות שבהם מדרון נמצא במדרון התחתון, כגון במרתף או במרתף של בניין מגורים או משרדים או בניין עם רצפה משופעת.

אם אתה מוצא צינור דולף מתחת לכיור שלך

סביר להניח שהוא יהיה חסום על ידי תקרה או קיר. מים מצינור דולף יכולים לזרום דרך התקרה ולדלוף דרך קיר, ובסופו של דבר באים במגע עם קיר גבס. בעוד שהשימוש בחומרי איטום סניטריים לאחר נזילה יסייע בהארכת חיי הצינור לפני שהוא מושפע, במקרים מסוימים יהיה צורך להחליף את הצינורות. למרות שאפשר לתקן לבד צנרת מים דולפת, תיקון צנרת ביוב דולפת מצריך שירות של אינסטלטור.

אם יש לך שאלות כיצד לבדוק נזילות מים או לזהות צינור דולף, חיבור אינסטלציה מוכן לעזור לך. אם אתה חושד שיש לך דליפת צינור, המומחים במשימה שרברבים מ.י. אס סומכים עליך שתקבל את זה נכון.

מוט אינסטלציה נכנסת ובודקת נזילות מים

כדי לאתר את הנזילה ולפתור את הבעיה על ידי התבוננות בחשבון הגינון והמים שלך. התקשר לאינסטלטור מקצועי או קבע פגישה עם מתקני AC AC לשירות זיהוי נזילות מים בחינם הוא אחת הדרכים הטובות ביותר למצוא ולעצור נזילות מים. אתה יכול להסתמך על מתקני התברואה שלנו, המספקים איתור מים ונזילות אמין.

אם אינסטלטור נקרא למציאת מקור הנזילה הנסתרת, הוא קודם יסתובב בביתכם בחיפוש אחר שלטים ורמזים לדליפות אפשריות. אם אינך רואה או שומע סימנים לדליפת מים בביתך, תוכל מיד להתחיל לחקור את נזילת המים.

לאחר שנשללים דליפות הידוק פני השטח

על האינסטלטור לחפש נזילות תת קרקעיות או נזילות המוחבאות בקירות. לאחר שחפרתם בהצלחה את לוחית הצינור ותוכלו לזהות את מקור הנזילה, תוכלו להתחיל בתיקונה. עם זאת, אם אתה עדיין לא יכול לזהות נזילה אך אתה יכול לזהות מקור שבמקרים מסוימים יכול להיות צינור פרוץ או דליפה – הסר את הרעפים.

אם אינך צריך לחפש כל הזמן סימני נזילה

עליך לשקול להשתמש בכלי זיהוי נזילות. שימוש במד מים הוא הדרך הטובה ביותר לקבוע אם קיימת נזילה במערכת המים. אם אינך מוצא סימנים נראים לעין של נזילות מים בביתך, תוכל לבדוק את מדדי המים שלך האם הם עובדים.

אם יש נזילה בבית שלך, אתה יכול לנסות לברר מהיכן בדיוק נזילה. הכרת הצינור היא הכרחית, אך עליכם להקשיב לצלילים כדי לקבוע את מיקומה, לכן עליכם לברר אודות המסלול שלה.

 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן