איך להשקיע בנדל"ן?

איך להשקיע בנדל"ן?

פריצה לבתים היא דרך נוספת להשקיע בנדל"ן, והיא משפיעה על אורח חייכם כדי לעזור לכם להחליט האם פריצה לבית היא הדרך הטובה ביותר להשקיע בנדל"ן. דיברתי רבות על השקעות בנכסים באתר זה וכיסיתי את ההיבט הכספי, אך שמתי לב שמעולם לא עשיתי זאת בעצמי. לקח לי הרבה זמן להכיר את אפשרויות ההשקעה השונות בענף הנכסים ואני אוהד גדול מהסוגים השונים של אפשרויות ההשקעה העומדות לרשותך. הפריצה לבית הא 'הייתה הפעם הראשונה שהשקעתי בנדל"ן, אז לקחתי על עצמי לברר את זה והבנתי שזו דרך טובה לעשות זאת.

הדבר הנהדר הוא שישנן דרכים רבות להשקיע בנדל"ן שעובדות עבור כולם, גם אם לא השקעתם בזה הרבה כסף. ככל שאתה מנוסה וככל שאתה בעל נכסים רבים יותר, כך יהיה לך קל יותר להשקיע בהם את כספך.

אם אתם מחפשים דרך להשקיע בנדל"ן שהוא פחות מסוכן מאשר רכישת נכס

שיטה זו מתאימה בדיוק עבורכם. אם אתם מחפשים דרכים להשקיע במגוון נדל"ן שפונה אליכם ישירות, מציעים הטבות מס ונחשבים לבטוחים מאוד עם תשואות טובות, אני מציע שתלמדו יותר כיצד להשקיע בנדל"ן עם ריטים. אם אין לך כישורים יוצאי דופן ושימושי, יודע להשקיע בנדל"ן או שלא אכפת לך מהאתגר, Fix Flipping היא כנראה הדרך הטובה ביותר להשקיע בנדל"ן.

ניתן גם להשקיע בנאמני השקעות נדל"ן (REITs)

חברות המאגדות את ההון של המשקיעים להשקעה בעסקאות נדל"ן גדולות. הן מאפשרות לך להשקיע במגוון סוגים שונים של קרנות השקעה, אך גם ב נכסים פיזיים שאתה משקיע בהם. אחת הדרכים הפסיביות ביותר להשקיע בנדל"ן היא לקנות מניות בחברות שעושות עסקים עם שוק הנדל"ן, כגון מלונות, מסעדות, חנויות קמעונאיות ועסקים אחרים. REITS (נדל"ן קרנות השקעה) מאפשרות מגוון רחב של השקעות, החל מהשקעות קטנות ועד גדולות, ועד השקעות בפרויקטים גדולים והשקעות קטנות לטווח הארוך.

אם אתה רוצה לגוון את תיק ההשקעות שלך

כדי להוסיף נדל"ן, או אם אתה לא לא רוצה לעשות כלום עד שתלמד כיצד להשקיע באופן פעיל בנדל"ן, הסיטונאי טוב לך. REITs הם אופציה נהדרת עבור משקיעים שעדיין לא מוכנים לקנות נכסים להשכרה. אם אתה עושה את זה נכון, דפדף הדפים יכולים להיות דרך רווחית להנפקה לא בנדל"ן, אבל זה לא רעיון טוב עבור כל משקיע שרוצה ללמוד יותר על דרכי ההשקעה השונות בנדל"ן.

אם ברצונך להשקיע בנכס

עליך לוודא שכבר חסכת נתח גדול של כסף, מכיוון שאתה צריך לשלם מקדמה בכדי להשקיע בקרן נכסים. דרך נוספת להשקיע בנדל"ן היא לקנות נדל"ן כדי למכור אותם במהירות ברווח. אם היה לך את הכסף מוכן, רכישת נכס היא הדרך הישירה והישירה ביותר להשקעה ברכוש.

כשאתה משקיע בסינדיקציה של נדל"ן

אתה יכול לאגד את הכסף שלך עם משקיעים אחרים כדי לקנות נכסים מרובים. בעוד שאתה יכול להשקיע בתעודות סל נדל"ן, אתה יכול גם להשקיע בקרנות השקעה בנדל"ן. ניתן להשקיע בקרן נדל"ן הרשומה בבורסה, ואילו אפשרויות ההשקעה המסורתיות יותר תלויות בשיעורי הנדל"ן העולים, כגון S & P 500.

סינדיקט ומימון המונים מציעים אפשרות לקנות קרן נדל"ן, קרן פרייבט אקוויטי או קרן גידור. אפשרות פופולרית היא קרן השקעות עם השקעה של עד 10,000 דולר לחודש או מיליון דולר.

אם אתם מחפשים דרכים אחרות להשקיע בצורה פסיבית בנכס

אך גם רוצים לגוון, השקעה בתעודת סל נדל"ן יכולה להיות צעד חכם. אם אתם מחפשים דרך אחרת להשקיע בצורה פסיבית, תוכלו להסתכל על חברות נכסים רשומות כגון נאמנויות השקעות נדל"ן (REIT) ונאמנות השקעות נדל"ן (RIAT). אז אם אתה חושב שנכס הוא השקעה נהדרת ואתה לא רוצה שייצא מכלל שליטה, בדוק כמה מהאפשרויות האחרות העומדות לרשותך בכל הקשור לאסטרטגיות אחרות להשקעה בנכס. לאלו מכם שרק התחילו להשקיע בנכסים, לחצו על קישור זה כדי לקרוא את הבלוג שלי – השקעות נדל"ן למתחילים.

Fundrise

Fundrise הוא נאמנות להשקעות נדל"ן (REIT) המאפשרת להשקיע בסל נדל"ן. אתה יכול לקבל נתח מעוגת הנדל"ן על ידי השקעה במניות של תיק נאמני השקעות נדל"ן (RRIAT) וחברות נדל"ן אחרות. RITs הוא המקום בו אלה מאיתנו שהשקיעו בנדל"ן התחילו להידמות לאלה שמשקיעים במניות וקרנות נאמנות.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן