איך להשקיע בנדל"ן

איך להשקיע בנדל"ן

פריצה לבתים היא אחת הדרכים הטובות ביותר להשקיע בנדל"ן תחילה, והיא משפיעה על אורח חייכם כדי לעזור לכם להחליט אם זו דרך טובה להתחיל. אם אתה רוצה להיות בעל בית או רק מתחיל להשקיע בנכס, ריכזנו עבורך את הצעדים החשובים ביותר. סקרנו גם את ההיבטים הכספיים, אז לחץ על הקישור וקרא את הבלוג להשקעות נדל"ן למתחילים למידע נוסף. הפריצה לבית הא 'היא הצעד הראשון בהשקעה בנדל"ן, אך לא היחיד.

Fundrise – Fundrise מאפשר לך לקבל חתיכה מעוגת הנדל"ן על ידי השקעה בסל נדל"ן. גיוס הכספים עצמו הוא נאמנות להשקעות נדל"ן (REIT) המאפשרת לכם להשקיע ב- REIT ובנאמנות להשקעות נדל"ן.

אתה יכול גם להשקיע בנאמני השקעות נדל"ן (REITs)

חברות שמאגדות את ההון של המשקיעים להשקעה בעסקאות נדל"ן גדולות. הן מאפשרות לך להשקיע בנדל"ן מבלי שיהיה לך את הנכס הפיזי בעצמך. זה קרן השקעות, אך זו חברה שמאגדת הון משקיע לסל נדל"ן שיש להשקיע בו.

שרוצה לגוון את תיק ההשקעות שלהם

כדי להכיל נדל"ן אך לא רוצה לעשות כלום עד שילמדו איך להשקיע בו באופן פעיל, כולל את עצמם? REITs, הסיטונאי, טוב למשקיעים שעדיין לא מוכנים לרכוש נכסים מסוג flip או השכרה ורוצים ללמוד עוד כיצד להשקיע בנדל"ן.

לאלה שאינם רוצים לטרוח להיות בעל בית מן המניין, אפשרות נוספת היא להשקיע בנדל"ן באמצעות נאמנות להשקעות נדל"ן (REIT). זוהי אפשרות נהדרת עבור משקיעים שרוצים תיק מגוון יותר עם מגוון רחב של אפשרויות השקעה לתיק שלהם.

ריט אלה האזורים שבהם אלה שמשקיעים בנדל"ן מתחילים להיראות דומים מאוד לאלה שמשקיעים במניות וקרנות נאמנות. צרכנים משקיעים ב- REIT מאותה סיבה שהשקיעו בתעודת סל או קרן נאמנות: הם רוצים להשקיע אותה מבלי להחזיק נדל"ן פיזי.

אם אתם מחפשים דרך להשקיע בנדל"ן שהוא פחות מסוכן מאשר רכישת נכס

מציע הטבות מס ונחשב לבטוח מאוד עם תשואות טובות, אז אני מציע לכם ללמוד כיצד להשקיע עם ריט. הדבר הנהדר הוא שישנן מספר דרכים להשקיע בנכס שעובד עבור כולם, גם אם לא השקעתם המון. אם יש לך כישורים יוצאי דופן ושימושי, יודע כיצד להשקיע בנדל"ן, ולא אכפת לך מהאתגר, הקיבוע – וההטלה עשויים להיות הדרך הטובה ביותר עבורך להשקיע בנדל"ן. שיטה זו אידיאלית לאלו מכם המחפשים דרכים להשקיע בנכס בסיכון נמוך, כמו רכישת נכס.

אם אתם מחפשים דרכים אחרות להשקעה פסיבית בנדל"ן

תוכלו לחקור חברות נדל"ן הנסחרות בבורסה. אחת הדרכים הפסיביות ביותר שהשקעתי בנדל"ן היא רכישת מניות בחברות הפעילות בשוק הנדל"ן. אם אתם מחפשים תעודת סל נכס שיכולה להשקיע בכם, אני יכול גם לחקור כמה חלק מנאמני ההשקעה הללו שיכולים להיות פסיביים בלבד. בניגוד לאפשרויות השקעה מסורתיות, התלויות באפשרות לעליית מחירי הדירות או לעליית תשואות, קרנות להחלפת נכסים יכולות להשקיע רק באופן פסיבי באמצעות שיטות השקעה פסיביות.

בנוסף לאיחוד ומימון המונים, האופציות כוללות רכישת מניות בקרנות השקעה בנדל"ן, בקרנות הון פרטיות וסוגי השקעות אחרים.

דרך נוספת להשקיע בנדל"ן

היא לקנות נדל"ן כדי למכור אותם במהירות לרווח. כאשר אתה משקיע בהפצת נכסים, אתה יכול לאגד כסף עם משקיעים אחרים בעמלות לרכישת נכסים מרובים. שותפויות מוגבלות הן דרך טובה נוספת להשקיע בנדל"ן, במיוחד עבור אנשים ללא ניסיון בנדל"ן המחפשים השקעות ארוכות טווח כדי להגן על הכספים מפני מס.

אם אתה רוצה להשקיע בנדל"ן אך גם רוצה לגוון

השקעה בתעודת סל נדל"ן יכולה להיות צעד חכם. ריטים, או "קרנות השקעה בנדל"ן", הן אחת הדרכים הפסיביות ביותר להשקעה בנדל"ן. אם אתם מחפשים השקעה ארוכת טווח, בעלת סיכון נמוך ותשואה גבוהה, נכס להשכרה הוא גם דרך טובה להשקיע בנכס. הפוך זאת להשקעה נהדרת עבור מי שרוצה השקעות תיק בנדל"ן בלבד ואינו מחפש משרות צדדיות. למרות שלדעתי נכס הוא השקעה טובה אם אינך רוצה שייצא מכלל שליטה, עיין במדריך שלנו כיצד להשקיע בצורה הטובה ביותר בנכס, כמו גם כמה טיפים וטריקים.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן