איך לא לפרוץ מנעול

איך לא לפרוץ מנעול

פורץ מנעולים מוסמך ברחובות

הקדמה: מהי קטיף נעילה?

איסוף מנעולים היא אומנות פתיחת מנעול ללא המפתח.

בחירת מנעולים היא לא רק פתיחת מנעולים. זה גם על הבנת איך מנעולים עובדים, וללמוד לזהות נקודות תורפה בעיצוב שלהם. אחת המטרות העיקריות של איסוף מנעולים היא להבין את המנגנונים שמאחורי מנעולים, כדי שתוכלו לעצב מנעולים טובים יותר או להתגונן מפניהם בצורה יעילה יותר.

בחירת מנעולים היא מיומנות, לא תחביב. ניתן להשתמש בו כדי לפרוץ מכוניות, בתים או כספות. הוא משמש גם מנעולנים וקציני אכיפת החוק לפתיחת מנעולים ללא המפתח.

השלב הראשון באיסוף מנעולים הוא להבין איך מנעול עובד. למנעול יש פינים שהם חלק ממנגנון הנעילה וצריך לדחוף אותם כלפי מעלה על מנת שהפלאק יסתובב ויפתח את המנעול.

בחירת מנעולים למתחילים יכולה להתחיל בשתי טכניקות: גריפה וחבטות. מגרפה כרוכה בשימוש במפתח או במפתח מתיחה כדי לדחוף למעלה כל סיכה בנפרד עד שכולם נמצאים בנקודה הגבוהה ביותר שלהם, ואז לדחוף אותם למטה אחד אחד עד שהם נצמדים חזרה למקומם, מה שיגרום לתקע להסתובב ולפתוח את הנעילה. חבטה כרוכה בשימוש במפתח גבשושי שתוכנן במיוחד שיש לו קצה בצורת "S" עליו שיפגע בכל סיכה מלמטה כאשר יוכנס לחור המנעול בדיוק בזמן הנכון, מה שיגרום

הקדמה: מהו מנעול?

מנעול הוא מכשיר המונע גישה לאזור. מנעולים משמשים לאבטחת מבנים, דלתות ומכולות.

אנו יכולים לסווג מנעולים לשתי קטגוריות: מנעולי מפתח ומנעולי קומבינציה. מנעולי מפתח נפתחים על ידי מפתח המוחדר לחור המנעול של המנעול ומסובב לכיוון זה או אחר, בעוד שמנעולי קומבינציה נפתחים על ידי הזנת קוד על רצף של מספרים או אותיות.

מנעולים הם אמצעי אבטחה המשמש להגנה על רכוש ואנשים. מנעולים נועדו לאפשר גישה רק למי שיש לו את המפתח או השילוב הנכון. ניתן לפתוח מנעול על ידי שימוש במגוון כלים, לרבות כלי מנעולנות, מפתחות בליטות, מנעולים ושימס.

איסוף מנעולים הוא תהליך של פתיחת מנעול על ידי ניתוח וטיפול ברכיבים בפנים ללא המפתח או השילוב המקורי. פריצת מנעולים נעשית לרוב עם מבחר מרים, אותם ניתן להכניס למנעול אחד בכל פעם עד לפתיחתו.

ישנם סוגים רבים ושונים של מנעולים המשתנים במורכבותם: מנעולי תליה, מנעולי קומבינציה, מנעולי רכב, מנעולי דלתות וכן הלאה. יש אנשים שאוספים מנעולי תליה וכן מפתחות ופריטים קשורים אחרים כגון תיבות מכתבים או תיבות דואר עם מנעולים עליהם.

5 פריצות חיים מדהימות עם בחירת מנעולים

בחירת מנעולים היא מיומנות שימושית במצבים רבים ושונים. ניתן להשתמש בו לפתיחת מנעולים כשאיבדתם את המפתחות, לפתיחת דלת שננעלה על ידי פולש, או אפילו סתם כתחביב מהנה.

ישנן דרכים רבות ושונות לבחור מנעולים. כמה מהשיטות הפופולריות ביותר כוללות שימוש במנעולים וכלי מתח, או איסוף באמצעות כרטיס אשראי או מהדק נייר.

כמה מהשיטות המסקרנות והיצירתיות ביותר כוללות שימוש בפריטים יומיומיים כגון עטים, מברגים ואפילו קוביות קרח!
לעוד מידע על איך לא לפרוץ מנעול עליך לבדוק ב- manolan1.co.il

חמשת פריצות החיים הבאות ילמדו אותך איך לא לבחור מנעול בכל מצב:

איסוף מנעולים היא אמנות עתיקה שקיימת כבר מאות שנים. זו לא מיומנות שכולם מכירים ולא קל ללמוד אותה. עם זאת, יש כמה פריצות שיכולות לעזור לך להיכנס לבית של מישהו מבלי לפרוץ את המנעול שלו.

5 פריצות חיים מדהימות עם בחירת מנעולים – תעלול מפתח מוסתר

בחירת מנעול עם מהדק

בחר מנעול באמצעות סיכות שיער

בחר מנעול באמצעות מהדקים

בחר מנעול באמצעות כרטיסי אשראי

סוגי מנעולים וטכניקות איסוף

בחירת מנעולים היא מיומנות שאנשים רבים למדו בעשור האחרון. זה הפך לתחביב עבור אנשים רבים, ויש אפילו תחרויות כדי לראות מי יכול לבחור מנעולים הכי מהר. ישנם שני סוגים עיקריים של מנעולים: כוס סיכות וכוס פרוסות.

מנעולי סיכות משתמשים בפינים שנקדחו בגוף המנעול. כאשר המפתח הנכון מוכנס, הוא דוחף את הפינים הללו כלפי מעלה עד שהם מתיישרים עם החורים המתאימים להם בקו הגזירה של המנעול. מנעולי כוס פרוס משתמשים בדסקיות מתכת קטנות עם חורים חתוכים מהן כדי ליצור קו גזירה כשהמפתח מסובב אותם.

ישנן שתי טכניקות איסוף עיקריות לבחירת שני סוגי המנעולים: גריפה וחבטה. גריפה היא כאשר אתה משתמש במפתח מתח (מברג שטוח) כדי לדחוף כלפי מטה בצד אחד של כל סיכה בבת אחת, מה שמכריח את כולם למטה בבת אחת ופותח את הנעילה של

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן