אדמות חקלאיות למכירה

אדמות חקלאיות למכירה

אם אתה רוצה לקנות או למכור אדמות, מכירות פומביות של אדמות חקלאיות הן הדרך הטובה ביותר למצוא, לקנות ולמכור אדמות במערב התיכון. אם אתה מוצא שטחים חקלאיים למכירה, אתה יכול ללכת לשם ולבדוק את הקרקע ולראות אם זה הכי מתאים לך, אך המיקום חשוב יותר. קניית אדמות חקלאיות ממכירה מציעה הזדמנויות רבות, ואם תחליט לאן זה ייקח אותך, תהיה לך מושג טוב יותר לגבי מה אתה קונה ומהן האפשרויות הטובות ביותר למכירה. ברגע שיצאתם לייצר משהו מיוחד, נגיד כרם, הוא קובע היכן אתם מחפשים אדמות חקלאיות למכור.

אם אתה רוצה לבנות שרשרת אספקה יעילה, חפש קרקעות חקלאיות שייקחו אותך לסוחר או מפיץ במרחק סביר.

ייתכן שתמצא חכירות על אדמות חקלאיות בקליפורניה

כדי לבנות את העסק שלך, מה שימנע ממך לקנות אדמות חקלאיות או לשכור אדמות חקלאיות משלך. תלוי במיקום הקרקע החקלאית, יתכן ותהיה לך גישה למגוון סוגים שונים של קרקעות למכירה במדינת קליפורניה. אם ברצונך למכור זכויות פיתוח לאדמות חקלאיות, אנא בקר בדף התוכנית לשימור אדמות המדינה שלך למידע. אנו יכולים לעזור לך למצוא קרקע מתאימה, לזהות קרקעות זמינות שתוכל למכור ולעזור לך לקבל היתר למגרש באתר התוכנית לשימור אדמות החקלאות. אנו יכולים למצוא מכירות חקלאיות חדשות עבורך כרוכש קרקעות חקלאיות או לעזור לך להתחיל בתהליך אישור מכירת הקרקע החקלאית שלך. היקמן נדל"ן מייצגת גם קונים וגם מוכרים קרקעות, אך איננו יכולים לשכוח אתכם כאשר אתם נמצאים בשוק הקרקעות החקלאיות בקליפורניה או באזורים אחרים של המדינה.

אם אתה זקוק לעזרה במכירת שטחים חקלאיים באזורך

זה המקום להיות בו. לקבוצת היקמן נדל"ן בע"מ צוות אנשי קרקעות ומשקיעים העומדים לרשותכם כדי לעזור לכם למצוא ולרכוש את האדמות הדרושות לכם. מוכרי קרקעות חקלאיות צריכים ליצור איתנו קשר אם הם זקוקים לשירותי קרקע ומשק. בנוסף למשרדים המקומיים שלנו בסן פרנסיסקו, לוס אנג'לס והסביבה, היקמן מתווכים מספקים גם שירותי קרקע וחקלאות באזורים אחרים של הארץ ובעולם.

אנו עובדים עם בעלי קרקעות

כדי לייצר את האדמות החקלאיות שלהם ולמצוא את הקרקע המתאימה לחקלאים ולעסקים. אנו גם עוזרים ללקוחותינו למצוא אדמות טובות לעסקיהם באזורים כפריים. קבוצת משקיעים, חוות קרס, רכשה את האדמה ומחכירה אותם לחקלאים מקומיים המגדלים על בסיס קבוע תירס, פולי סויה, חיטה וגידולים מיוחדים.

אם ברצונך לקנות או למכור אדמות באזורים הכפריים של גאורגיה

התקשר אלינו עוד היום כדי לברר אודות חוות שמצאנו למכירה או להשכרה, או חוות שמצאו את דרכן לייצור באזורים כפריים. בעמוד זה תוכלו למצוא מידע כיצד למצוא את הקונה המתאים לקרקע המתאימה שלכם, כיצד לקנות ולמכור שטחים חקלאיים וכיצד להשקיע בקרקע. אנו מפרסמים גם הזדמנויות חקלאיות בדף ההזדמנויות לחקלאות ובאתר הלשכה לחוות ג'ורג'יה.

כדי להבין את השוק הנוכחי של אדמה יצרנית, הבאנו לך רשימה של 10 הדברים החשובים ביותר שאתה צריך לדעת על אדמות חקלאיות.

אם אתם מחפשים שטחים חקלאיים טובים, חפשו נכסים אידיאליים לגידול יבולים וגידול בעלי חיים. לפני שאתם קונים אדמה חקלאית למכירה, עליכם לוודא שבאדמה יש את החומרים המזינים והחומצות הנכונים לגידול הצמחים המועדפים עליכם.

אתה כנראה מתכנן להשתמש בשטחים חקלאיים

אך כדי להשיג מציאה, תצטרך לחפש שטחים חקלאיים במקומות שלא ביקרת בהם בעבר, לחקור יבולים אלטרנטיביים ולחפש אדמות במדינה הבאה. אם אתם רוכשים אדמות שאינן משמשות כיום לחקלאות, המירו אותה לאדמות חקלאיות, אדמות מרעה או חווה עירונית. אדמה זו תהיה מושלמת לחווה קטנה עם כמה דונמים של שטח פתוח והרבה מקום לבעלי חיים.

אדמות בארגז הכלים של גודאס לחכירת אדמות חקלאיות מכילות מגוון משאבים

כולל מידע על אופן החכרת אדמות וכיצד בעלי קרקעות ומחפשי קרקעות יכולים למצוא אדמות. בעלי קרקעות חייבים להגיש בקשה להערכה חקלאית, וקרקע חקלאית חייבת לעמוד בדרישות שירות השימוש במקרקעין ומשאבי טבע של משרד החקלאות האמריקני.

עם זאת

אדמות בתוך מחוז חקלאי מבוסס שהוערכו יצטרכו לשמש במשך שמונה שנים ולנצל אותן במשך חמש שנים. חוק זה אינו חל על חברות זרות הקונות קרקעות חקלאיות למטרות שאינן חקלאיות. כל חברה זרה או סוכנות ממשלתית הרוכשת עניין בקרקעות חקלאיות חייבים להירשם למחוז בו הקרקע נמצאת בתוך 60 יום ממיקום המדינה. זה גם לא חל אם מישהו מעוניין להשתמש בנכס החקלאי למטרה שאינה חקלאית או מחכיר אותו לחווה משפחתית או לעסק.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן