אדמה חקלאית למכירה

אדמה חקלאית למכירה

אם אתה רוצה לקנות או למכור אדמות, מכירות פומביות של אדמות חקלאיות הן אחת הדרכים הטובות ביותר למצוא אותה במערב התיכון. קניית אדמות חקלאיות למכירה מציעה הזדמנויות רבות, אך המיקום חשוב יותר, וכשתחליטו לאן זה יוביל אתכם, עליכם לקבל מושג טוב לגבי מה אתם קונים ומה עליכם למכור או לקנות בצורה הטובה ביותר. כאשר אתה מוצא שטחים חקלאיים למכירה, אתה יכול ללכת לשם ולבדוק את האדמה ולראות איזו קרקע מתאימה לך ביותר. לאחר שיצאתם לייצר משהו מיוחד, בואו נגיד כרם שקובע היכן אתם מחפשים אדמה חקלאית למכור אותה.

אם אתה רוצה לבנות שרשרת אספקה יעילה, חפש אדמות חקלאיות שאתה שומר במרחק סביר מהסוחרים שלך.

ייתכן שתמצא חכירות על אדמות חקלאיות בקליפורניה עבור עסק הבנייה שלך

מה שיחסוך לך רכישת שטחים חקלאיים, חכירה או בעלות על שטחים חקלאיים. תלוי במיקום הקרקע החקלאית, יתכן ותהיה לך גישה למגוון סוגים שונים של קרקעות למכירה במדינת קליפורניה. אם ברצונך למכור זכויות פיתוח לאדמות חקלאיות, תוכל לבקר בעמוד התוכנית לשימור אדמות החקלאות של המדינה שלך לקבלת מידע נוסף. אנו יכולים לעזור לך למצוא קרקע מתאימה, לזהות קרקעות זמינות שתוכל למכור ולעזור לך לקבל היתר למגרש באתר התוכנית לשימור אדמות החקלאות. היקמן נדל"ן מייצגת קונים ומוכרים של אדמות בקליפורניה ויכולה למצוא גם מכירות חקלאיות חדשות במדינת קליפורניה ובאזורים אחרים של המדינה. תוכלו להתחיל את תהליך ההיתר ואת מכירת הקרקע החקלאית שלכם אצלנו. אנו יכולים לעזור לא רק בקנייה ומכירה של נכסים חקלאיים במדינתנו, אלא גם במציאת חוות חדשות לרכישת קרקעות.

אם אתה זקוק לעזרה בניהול קרקעות חקלאיות למכירה באזור מגוריך

זה המקום בשבילך. לקבוצת היקמן נדל"ן בע"מ יש את המומחיות והמומחיות שיעזרו לך למצוא ולרכוש את הקרקעות שאתה צריך. בפעם הבאה שמוכר הקרקעות החקלאיות שלך זקוק לשירותי קרקע ומשק חקלאי, פנה אליהם לקבלת סיוע בסילוק אם הוא זקוק לו, או לצורך מכירת קרקע חקלאית אחרת או רכישת קרקעות, אנא פנה אלינו. בנוסף למשרדנו המקומי בסן פרנסיסקו ובאזורים הסובבים אותה, אנו יכולים להציע גם מכירות קרקעות וחוות באזורים אחרים של הארץ ובעולם.

אנו עובדים עם בעלי קרקעות

כדי לייצר את האדמות החקלאיות שלהם ולמצוא את הקרקע המתאימה לעסק שלהם. אנו גם עוזרים ללקוחותינו למצוא אדמות שהם יכולים למכור באזורים כפריים, עירוניים ופרברים. קבוצת משקיעים, חוות קרס, רכשה את האדמה ומשכירה אותם לחקלאי מקומי המגדל תירס, פולי סויה, חיטה וגידולי התמחות במחזור סיבוב מתוכנן.

אם ברצונך לקנות או למכור קרקעות באזורים הכפריים בגאורגיה

התקשר אלינו עוד היום כדי לברר אודות חוות שמצאנו למכירה או להשכרה, או כדי למצוא חוות שהועמדו לרשותנו כדי להציע למכירה. בעמוד זה תוכלו למצוא מידע כיצד למצוא את הקונה המתאים לקרקע המתאימה שלכם, כיצד לקנות ולמכור שטחים חקלאיים וכיצד להשקיע בקרקע. אנו מפרסמים גם הזדמנויות חקלאיות בדף ההזדמנויות לחקלאות ובאתר החווה של ג'ורג'יה.

כדי להבין את השוק הנוכחי של אדמה יצרנית, הבאנו לך רשימה של 10 הדברים החשובים ביותר שאתה צריך לדעת על אדמות חקלאיות.

אם אתם מחפשים שטחים חקלאיים טובים, חפשו נכסים אידיאליים לגידול יבולים וגידול בעלי חיים. לפני שאתם קונים אדמה חקלאית למכירה, עליכם לוודא שבאדמה יש את החומרים המזינים והחומצות הנכונים לגידול הצמחים המועדפים עליכם.

כדי להשיג מציאה, עליכם לחפש אדמות חקלאיות במקומות שטרם ראיתם, לחקור יבולים אלטרנטיביים ולחפש אדמות במדינה הבאה. רכישת אדמות שאינן משמשות כיום לחקלאות והסבתן לאדמות חקלאיות, אדמות מרעה או חווה עירונית. אתם ככל הנראה מתכננים להשתמש בשטח חקלאי לשימושכם, כמו למשל לבעלי חיים או כחלק מחוות חלב, אך אדמה זו תהיה מושלמת עבורכם.

ארגז הכלים של אדמת גודאס לחכירת אדמות חקלאיות מכיל מגוון משאבים

כולל מידע על אופן חכירת אדמות וכיצד בעלי אדמות ומחפשי אדמות מוצאים אדמות. בעלי קרקעות חייבים להגיש בקשה להערכה חקלאית, וקרקע חקלאית חייבת לעמוד בדרישות תוכנית החקלאות של הלשכה האמריקאית לניהול קרקעות (BLS).

עם זאת

אדמות בתוך מחוז חקלאי מבוסס שהוערכו יצטרכו לשמש במשך שמונה שנים ולנצל אותן במשך חמש שנים. חוק זה אינו חל על חברות זרות הקונות קרקעות חקלאיות למטרות שאינן חקלאיות. כל חברה זרה או סוכנות ממשלתית הרוכשת עניין בקרקעות חקלאיות חייבים להירשם למחוז בו הקרקע נמצאת בתוך 60 יום ממיקום המדינה. זה גם לא חל אם מישהו רוצה להשתמש בשטח החקלאי שהוא צריך להשכיר לחווה משפחתית או לעסק.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן